Upload (Věčnost)
91/100 - 43×

Upload(Věčnost)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi
hrají
Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack)

S02E07: Download

S02E07: Download

Nora získává pomoc nečekaných spojenců a vydává se do Los Angeles. Nathana dohonily rozpory v jeho soukromém životě.

cz sk
11.3.2022
39 minut

Základní info:

Režie: Jeffrey Blitz
Scénář: Owen Daniels

Hrají: Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence / Boris Netherlands), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack), Mackenzie Cardwell (Tinsley), Paulo Costanzo (Matteo), Yvetta Fisher (Batia), Jessica Tuck (Viv Brown), Chloe Coleman (Neveah), Peter Bryant (pastor Rob), Jessica Hayles (Rejoyce), Michael Delleva (recepční), Jennifer Garner (Jennifer Garner – hlas), Adrian Petriw (doktor),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Naštěstí, i když tak trochu ironicky, je to zčásti i komedie. Ale především, není to návod, je to varování. Pro všechny strany. Stačí „být“ normální, myslet, cítit, žít přirozeně, a vše se dá vyřešit. Hmota bez duše je mrtvá a naopak, že ano? Ps. Třetí řada bude, takže ještě není „všem dnům“ konec.

3.7.2023 | 22:37:01
OriginalHunter

Za mňa sklamanie. Oproti 1 sérii bolo toto nič. Finále úplne od veci. Takto to možu pri s3 rovno zabaliť. Čo sa zrejme aj stane.

14.3.2022 | 6:54:09
Dragon94

Druhá řada je bohužel slabší, méně nápaditá,méně zábavná, méně zajímavá a s horším scénářem než ta první. Jediné její plus je, že je tak krátká. Sledování další série si budu muset hodně rozmyslet.

12.3.2022 | 18:39:35

Stav titulků

Epizoda S02E07: Download

cz100%
DOKONČENO

První sérii pro vás překládali @lucius23 a @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama