Upload (Věčnost)
91/100 - 39×

Upload(Věčnost)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi
hrají
Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack)

Aktualizace nejdůležitějších postav seriálu

Aktualizace nejdůležitějších postav seriálu

Připravili jsme pro vás první přírůstky do naší databáze postav seriálu Upload. Nyní v ní už najdete pětici hlavních postav a také tři vedlejší, které mají pro seriál větší význam. Tak je neváhejte všechny ohodnotit.

2 0
10.3.2022

V rubrice postavy nyní naleznete pětici hlavních postav, mezi které patří:

Kromě nich jsme také vytvořili profil pro postavu umělé inteligence v hotelu Lakeview, která je jedinou z vedlejších, jež se objevila ve všech deseti dílech první řady. A svého profilu se dočkali i Ivan Spelich a Lucy Slack. Ti všichni byli dokonce pro druhou sérii povýšeni mezi hlavní postavy.


(Která postava je vaší nejoblíbenější? Foto: Amazon)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E07: Download

cz100%
DOKONČENO

První sérii pro vás překládali @lucius23 a @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama