Upload (Věčnost)
91/100 - 39×

Upload(Věčnost)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi
hrají
Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack)

Nathan Brown

Nathan Brown

Nadějný programátor, který má autonehodu a aby tak úplně nezemřel, je přenesen do digitálního posmrtného života v hotelu Lakeview.

Sezóny 2
2020 - 2022

Nathan je dvaceti sedmiletý programátor, který vystudoval počítačové inženýrství na univerzitě Carnegie Mellon. Po studiu začal se svým nejlepším kamarádem Jamiem pracovat na aplikaci Beyond, což je digitální posmrtný život, který by byl přístupný i pro chudé lidi, kteří si tenhle způsob úmrtí dosud nemohou finančně dovolit. Společně tuto aplikaci představují různým firmám a hledají možného kupce.

Jednoho večera má ale Nathan v Los Angeles autonehodu a v nemocnici před ním stojí velké rozhodnutí – chce podstoupit operaci, kterou může i nemusí přežít, nebo se raději nechá přenést do digitálního posmrtného života? Nathan si tedy zvolí onen přenos, a to do luxusního hotelu Lakeview, který spravuje rodina jeho přítelkyně Ingrid. Pro Nathana tak začíná život po životě. V tomto „nebi“ se seznamuje se svým andělem, tedy zástupcem zákaznického servisu, Norou, která je tu pro něj, aby mu v nebi pomáhala. Společně ale zjišťují, že Nathanova nehoda nebyla tak úplně nehoda a že ho nejspíš někdo chtěl úmyslně zabít.


Foto: Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E07: Download

cz100%
DOKONČENO

První sérii pro vás překládali @lucius23 a @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama