Upload (Věčnost)
91/100 - 43×

Upload(Věčnost)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kde se můžou lidé nechat „přenést“ do posmrtného života, jaký si vyberou. Když Nathana potká vážná autonehoda, musí rychle rozhodnout o svém osudu. Po diskuzi s jeho přítelkyní si zvolí, aby bylo jeho vědomí přeneseno do virtuálního posmrtného života do luxusního hotelu Lakeview, který patří její rodině. Zde ho přivítá jeho anděl Nora. Nathan si nyní musí zvyknout na život daleko od svých milovaných, zatímco žijící Nora se snaží udržet nad vodou, když po boku Nathana vykonává svou práci v posmrtném životě.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie, Sci-fi
hrají
Robbie Amell (Nathan Brown), Andy Allo (Nora Antony), Allegra Edwards (Ingrid Kannerman), Kevin Bigley (Luke Crossley), Zainab Johnson (Aleesha Morrison Downey), Owen Daniels (Umělá inteligence), Josh Banday (Ivan Spelich), Andrea Rosen (Lucy Slack)

Videa

 • Dva Nathanové, ale jen jedna Nora

  Za měsíc se můžeme těšit na třetí řadu Upload, k níž jsme se nyní dočkali pořádného traileru. Nathan si užívá reálný život s Norou, nicméně v Lakeview je ze zálohy vytvořena jeho kopie, čímž dostává Ingrid novou šanci na lásku. Nicméně Noře začne také učarovávat tato „starší“ verze Nathana.

  4 0
  22.9.2023 | 22:31tominotominoDiskuze (0)
 • Připravte se na druhou sérii

  Jelikož zítra začíná druhá řada, je nevyšší čas si zopakovat vše potřebné z první řady. To můžete udělat společně s herci, kteří se v několika videích rozpovídali o dění první série a taky vám připomenou všechny pojmy, které byste si měli pamatovat.

  3 1
  10.3.2022 | 12:34tominotominoDiskuze (0)
 • Trailer k druhé sérii je tady

  Za dva týdny vypustí Amazon druhou sérii Uploadu, své jedničky mezi půlhodinovými komediemi. Nathana čeká v Lakeview nová výzva, neboť tam má nyní i Ingrid. Nora se vrací do práce a překvapuje novým přítelem. A Aby se více lidí rozhodovalo pro přenos, byly pro posmrtný život vytvořeny protomimča.

  3 0
  25.2.2022 | 12:36tominotominoDiskuze (0)
 • Vítejte v Lakeview, digitálním posmrtném životě

  Hned na začátku května uvede Amazon novou komedii Upload, ve které se člověk může rozhodnout, že se místo riskování života v nemocnici nechá nahrát do digitálního posmrtného života. A právě tohle se stane Nathanovi, který se tak dostane do luxusní oblasti zvané Lakeview.

  4 0
  20.3.2020 | 18:52tominotominoDiskuze (2)

Stav titulků

Epizoda S02E07: Download

cz100%
DOKONČENO

První sérii pro vás překládali @lucius23 a @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama