Upstart Crow
0/100 - 0×

Upstart Crow

William Shakespeare si začíná v Londýně budovat své jméno a zároveň se ve Stratfordu nad Avanem snaží být dobrým manželem a otcem.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | BBC Two, Hulu | 30 minut
žánr
Komedie

S03E06: Go On and I Will Follow

S03E06: Go On and I Will Follow

Blíží se den Willova syna Hamneta a Anne se ujistila, že je v Willově deníku měsíce.

cz sk
3.10.2018
30 minut

Jediným problémem je, že se to také stane v noci vůbec prvních londýnských divadelních cen, a co s tím, že Will bude největším spisovatelem všech dob, a co se všemi divadelními společnostmi v Londýně, které jsou celý rok zavřeny kvůli moru „Předpokládá se, že bude mít šanci na výhru. A existuje další dilema – pokud udělá London Theatre Awards, kdo bude jeho plus jeden? Slyšel, že jeho oblíbená temná dáma, Emilia Laier, může být ten večer zdarma. Ale jak Will zápasí s pokušením londýnského divadla, existuje mnohem větší hrozba pro štěstí jeho rodiny číhající v křídlech.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.




Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů








Reklama