Zdroj: FOX
Zdroj: FOX
5 sezón | FOX | 44 minut
Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.
Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2005 | Ukončeno
5 sezón
| FOX
| 44 minut
Disney Plus
Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.
Obsazení:Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)
(více)
Diskuze /6
Tomča
Děkuji! :)
Kafka Tamura
No tak poďme na to. Nemůže to zklamat, očekávání jsou nulová a tvůrčí chvalozpěvy nemají žádnou hodnotu, tak to může jen překvapit.
Díky za titulky.
#3 Kafka TamuraKafka Tamura
#2 Kafka Tamura: Aha, tak díky patří někam jinam. Oops.
skream2
První díl již hodnotilo 3500 lidí na IMDB a dostal 97% a kritiky je hodnocený max. dobře jako největší překvapení co nikdo nečekal! Díky za titulky :)
wishmasterX
Tak z mého pohledu to dopadlo dobře ! 97% je přeci jen přehnané … Výhoda Prison Breaku je v tom, že to není žadný „pseudo“ remake, kde z původních herců zůstane jedna postava, jen tak z nostalgie … A jak se objevil Sucre, tak jsem byl zpátky se vším všudy ! :-D
Gravelark
kupodivu docela dobrý. rychle to odsejpalo, jednoduchá zápletka, prostředí sice trošku laciné, ale budiž. hlavně je spoustu neznámého na odkrytí a nevypadá to úplně hloupě, jak předchozí série. takže se těším na další díl