Zdroj: FOX
V novém videu se můžete podívat na zcela nové záběry ze seriálu. Poprvé máme možnost vidět Sucreho a také vzpouru ve vězení. Dominic Purcell navíc odvážně tvrdí, že tato série bude lepší než všechny ostatní.
překlad: @Bobesh
Zdroj: FOX
5 sezón | FOX | 44 minut
Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.
Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2005 | Ukončeno
5 sezón
| FOX
| 44 minut
Disney Plus
Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.
Obsazení:Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)
(více)
Diskuze /5
j@son
super, těšim se :)
ArrShaTom
Luxus :D
barahir čestný člen redakce
Hmm, neměl jsem v plánu se dívat, ale trailer nevypadá špatně. Jestli se nebudou hrabat v minulosti, smrti a useknuté hlavy nechaj ležet a pustěj se do toho ve stylu 24, tak by to mohlo jít.
24alka
Vypadá to suprově!!!
Tatrox
Parada, uz se tesim…a rad opet uvidim i T-Baga :-)