Jiri007

Jiri007

Jméno: Jirka

Registrace: 24.3.2018 10:43

Sledováno: 1 rok 10 měsíců 28 dní 22 hodin 29 minut (23577 epizod, 437 seriálů)


Hodnocení

|

Sledováno

|

Seriály v Bedně

 • Two and a Half Men (Dva a půl chlapa)

  Two and a Half Men (Dva a půl chlapa)

  Charlie si užíval pohodlnosti svobodného života, krásných aut, rychlých žen a domu jen pro sebe. To však už neplatí, dům začal sdílet se svým bratrem Alanem a jeho synkem Jakem a tato skutečnost komplikuje i ostatní oblasti jeho života. Na vše, co život přináší, ale už není sám, je jich přímo dva a půl!

 • Two Summers (Dvě léta)

  Two Summers (Dvě léta)

  Skupina dospívajících se rozhodne uspořádat poslední párty, než začnou ýít spořádaný život. Včírek se změní v tragédii, kdy jeden z kamarádů zemře. O třicet let později se všichni zase setkají.

 • Typewriter

  Typewriter

  Tři mladí kamarádi se rozhodnou hledat duchy v jedné vile. Když se do domu nastěhuje nová rodina, tak mrazivá minulost domu ožívá.

 • Tyrant (Tyran)

  Tyrant (Tyran)

  Bassam „Barry“ Al Fayeed žije už několik let v Los Angeles se svou americkou manželkou Molly a dvěma dětmi. S rodinou se ale po dvaceti letech v Americe vrátí do své rodné (fiktivní) země Abbudin na Blízkém východě kvůli svatbě svého synovce. Bassam a všichni jeho příbuzní se tak setkávají na hranici střetu dvou odlišných kultur v zemi, která je pro někoho domovem a pro jiného nepochopitelnou cizinou. Seriál produkují tvůrci Homelandu (a původního izraelského seriálu Prisoners of War) Howard Gordon a Gideon Raff.

 • Ugly Betty (Ošklivá Betty)

  Ugly Betty (Ošklivá Betty)

  Americký seriál inspirovaný kolumbijskou telenovelou Yo Soy Betty La Fea z prostředí špičkové módy. V tomto povrchním světě dokonalých modelek se proti vší pravděpodobnosti ocitá mladá nezajímavá baculatá Betty bez make-upu, s výrazným strojkem na zubech a v oblečení, které nebylo moderní pravděpodobně nikdy. Je ale chytrá a pracovitá a vzdát se jen tak nehodlá.

 • Ultraviolet

  Ultraviolet

  Třicetiletá žena je nucena opustit svého manžela a vydat se z Londýna do svého rodného města Lódz. Když byla na cestě, byla svědkem incidentu, který je později označen za sebevraždu, ale celý případ je velmi podezřelý.

 • The Umbrella Academy (Akademie Umbrella)

  The Umbrella Academy (Akademie Umbrella)

  Rozpadlá skupina superhrdinů se po smrti svého adoptivního otce, který je trénoval, sjednotí, aby vyřešila tajemství jeho smrti.

 • Unbelievable (Neuvěřitelná)

  Unbelievable (Neuvěřitelná)

  Marie byla obviněna z toho, že si vymyslela znásilnění. Dvě policistky se snaží najít pravdu o tom, jak to celé skutečně bylo.

 • The Uncanny Counter (Záhadný lovec)

  The Uncanny Counter (Záhadný lovec)

  Lovci démonů, kteří se označují Counters přicházejí na Zemi, aby zde lovili zlé duchy. Maskují se zde jako zaměstnanci restaurace.

 • Uncoupled (Opuštěný)

  Uncoupled (Opuštěný)

  Michaelův život se zdál být dokonalý, dokud ho jeho partner po 17 letech manželství neopustil. Musí čelit nočním můrám ze ztráty své spřízněné duše a toho, že se ve svých 40 letech najednou stal svobodným gayem.

 • Undateable (Neranditelní)

  Undateable (Neranditelní)

  Když se Danny rozhodne, že se k němu může nastěhovat kamarád Justin, netuší ještě, že společně s ním se objeví i jeho skupinka přátel, které Danny popisuje jednou větou: s nimi by na rande nikdo nešel. Rozhodne se ale společně se svou sestrou Leslie, že jim jakožto mentoři lásky pomohou.

 • Under the Banner of Heaven

  Under the Banner of Heaven

  Oddaný detektiv vyšetřuje brutální vraždu, která je spojena s váženou rodinou z Utahu.

 • Under the Dome (Pod kupolí)

  Under the Dome (Pod kupolí)

  Chester's Mill je místo jako každé jiné. Alespoň bývalo… Dokud ho od zbytku světa neodřízla záhadná kupole. Neviditelná, nezničitelná, není z ní úniku. Nevíme, odkud se vzala, ani proč tu vůbec je, ale teď když jsme všichni uvěznění pod kupolí, žádná z našich tajemství nejsou v bezpečí.

 • Undercover (2019)

  Undercover (2019)

  Ferry Bouman žije pohodovým životem na hranicích mezi Belgií a Nizozemskem. Jeho život změní dva agenti, kteří se přistěhují a pokusí se vypnout jeho síť.

 • The Undoing (Mělas to vědět)

  The Undoing (Mělas to vědět)

  Grace a Jonathan Freserovi žijí vysněný život. Ten se však přes noc rozpadá, když dojde k vraždě, se kterou je spojováný právě Jonathan.

 • Une mère parfaite (Perfektní matka)

  Une mère parfaite (Perfektní matka)

  Hélène pracuje v Berlíně a má spokojený rodinný život, ten je narušen, když je její dcera v Paříži obviněna z vraždy bohatého dědice.

 • Unforgettable (Vzpomínky)

  Unforgettable (Vzpomínky)

  Carrie Wells má úžasnou paměť – pamatuje si všechno, kromě jediného: Kdo zabil její sestru? Odpověď hledá jako členka newyorské policie v týmu svého bývalého přítele.

 • Unorthodox (Neortodoxní)

  Unorthodox (Neortodoxní)

  Mladá dívka se rozhodne opustit svou ortodoxní židovskou komunitu v New Yorku a uteče do Berlína.

 • UnREAL

  UnREAL

  Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. UnReal je drama, které ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

 • V

  V

  S dnešním probuzením zjišťuje lidstvo, že se nad všemi hlavními městy vznášejí vesmírné lodě. Vetřelci tvrdí, že přicházejí v míru a přinášejí nám dary ve formě medicínských zázraků a technologického pokroku. Slibují, že nám neublíží. Jenže lžou.


Filtr seriálů