V
79/100 - 48×

V

S dnešním probuzením zjišťuje lidstvo, že se nad všemi hlavními městy vznášejí vesmírné lodě. Vetřelci tvrdí, že přicházejí v míru a přinášejí nám dary ve formě medicínských zázraků a technologického pokroku. Slibují, že nám neublíží. Jenže lžou.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 46 minut
hrají
Morena Baccarin (Anna), Oded Fehr (Eli Cohn), Elizabeth Mitchell (Erica Evans), Laura Vandervoort (Lisa), Joel Gretsch (Otec Jack Landry), Morris Chestnut (Ryan Nichols), Logan Huffman (Tyler Evans)

Diana

Diana

Matka Anny. Anna ji uvěznila, kvůli neshodám ve svých názorech. Až do druhé série jsme o ní nevěděli, podle Anny měla být mrtvá. V druhé řadě se spojí s Lisou a plánujou svrhnutí Anny. Také to vypadá, že jí je loajální Marcus, kterého jsme do teď považovali za největšího přívržence a pravou ruku Anny. Diana je zastánkyní lidských emocí a podle ní by je měli Návštěvníci přijmout za své a ne se jich snažit zbavit.

Pro zajímavost hrála Diana i v Původní sérii V, postavu rovněž se jménem Diana.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama