V
79/100 - 48×

V

S dnešním probuzením zjišťuje lidstvo, že se nad všemi hlavními městy vznášejí vesmírné lodě. Vetřelci tvrdí, že přicházejí v míru a přinášejí nám dary ve formě medicínských zázraků a technologického pokroku. Slibují, že nám neublíží. Jenže lžou.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 46 minut
hrají
Morena Baccarin (Anna), Oded Fehr (Eli Cohn), Elizabeth Mitchell (Erica Evans), Laura Vandervoort (Lisa), Joel Gretsch (Otec Jack Landry), Morris Chestnut (Ryan Nichols), Logan Huffman (Tyler Evans)

Eli Cohn

Eli Cohn
Sezóny 1
2011 - 2011

Eli Cohn, bývalý agent Mossadu. Vedl největší frakci odboje proti Návštěvníkům. Do tohoto boje se pustil kvůli smrti jeho manželky – dělali na ní „pokusy“ jako na Erice a Tylerovi. Má kontakty na Pátou kolonu po celém světe. Pro svůj boj používá také sebevražedné atentátníky. Erica s ním nechce moc spolupracovat, kvůli jeho tvrdým metodám, ale někdy je Eli jejich jediná naděje. Eli bohužel také přišel o život při útoku Návštěvníků na budovu, kde se skrývali. V této epizodě mimochodem zemřel také Eričin bývalý manžel Joe Evans. Eli před svou smrtí předal vedení celosvětové Páté Kolony Erice.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama