V
79/100 - 47×

V

S dnešním probuzením zjišťuje lidstvo, že se nad všemi hlavními městy vznášejí vesmírné lodě. Vetřelci tvrdí, že přicházejí v míru a přinášejí nám dary ve formě medicínských zázraků a technologického pokroku. Slibují, že nám neublíží. Jenže lžou.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 46 minut
hrají
Morena Baccarin (Anna), Oded Fehr (Eli Cohn), Elizabeth Mitchell (Erica Evans), Laura Vandervoort (Lisa), Joel Gretsch (Otec Jack Landry), Morris Chestnut (Ryan Nichols), Logan Huffman (Tyler Evans)


Kyle Hobbes

Kyle Hobbes

Hobbes nejtvrdším členem Páté kolony, kterého najala Erica, aby jim pomohl v boji proti Návštěvníkům. Pochází z Manchesteru, kde sloužil u britských SAS. Zapletl se do několika teroristických útoků, a proto se z něj stal jeden z nejhledanějších lidí na světě.

Jeho specializací jsou výbušniny, guerrilová válka, černé operace a improvizované zbraně, což je pro Pátou kolonu neocenitelné. Brzy se začlenil do skupiny, protože věří, ze Návštěvníci musí být poraženi. Hobbes začal brát boj s Návštěvníky osobně poté, co se jej Marcus, pobočníky Anny, pokusil nechat zabít.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama