The Vampire Diaries (Upíří deníky) Epizody - Sezóna 3

Epizody - Sezóna 3

 • S03E01: The Birthday

  S03E01: The Birthday

  Caroline je plně zaměstnána plánováním oslavy, ale Elena je zaměřená jen na hledání jakékoliv vodítka, které by jí pomohlo zjistit, kde Stefan je. Damon také po Stefanovi pátrá, a zároveň se snaží chránit Elenu a bránit ji, aby neudělala nic, co by mohlo připoutat Klausovu pozornost. Mezitím Klaus a Stefan mají plné ruce práce se stopováním vlkodlaka jménem Ray Sutton. Jeremy, nyní pracující v Mystic Grillu spolu s Mattem, se snaží pochopit, proč pořád vidí duchy Vicki a Anny, od té doby, co ho Bonnie pomocí magie přivedla zpět k životu. Alaric dělá, co je v jeho silách, aby ohlídal Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává se svým žalem ze smrti Jenny. Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.prázdninové pauze vrací na obrazovky 15. září.

  15.9.2011
  3 100 000
  42 minut
 • S03E02: The Hybrid

  S03E02: The Hybrid

  Klaus dává svůj plán do pohybu, který mu má zajistit ještě více síly, ale i s neochotnou účastí vlkodlaka Raye Suttona, věci nejdou tak, jak si Klaus představoval. Damon a Alaric zdráhavě souhlasí s Eleninou novou strategii najít Stefana, která přivede Damona do nebezpečného potyčky s nečekaným nepřítelem. Jeremy se obrátí k Mattovi o pomoc, zatímco se snaží porozumět tomu, co od něho duchové chtějí. Netušící, že Caroline potřebuje jeho pomoc, Tyler čelí emocionální konfrontaci se svou matkou.

  22.9.2011
  2 520 000
  42 minut
 • S03E03: The End Of The Affair

  S03E03: The End Of The Affair

  Klaus a Stefan přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan znovu shledává s upírkou Bex, která o něj už před desetiletím měla velký zájem a ve skutečnosti ho ani nikdy mít nepřestala. Ve flashbacích, v Chicagu v roce 1920, se Stefan ocitá tváří v tvář šokující kapitole z své divoké minulosti. Když Damon dostane tip od nečekaného zdroje, kde by mohl Stefan a Klaus pobývat, i s Elenou vyráží po jejich stopách. Zpět v Mystic Falls má Tyler obavy o Caroline, a tak se obrací na šerifku Forbes o pomoc.

  29.9.2011
  2 740 000
  43 minut
 • S03E04: Disturbing Behavior

  S03E04: Disturbing Behavior

  Stále v Chicagu, Klaus využívá Glorii, čarodějku, kterou zná už delší dobu, aby mu pomohla vystopovat chybějící informace, které vysvětí, proč jeho plán nefunguje. Gloriina kouzla odhalí fascinující pohled na pravdu, ale brzy si uvědomí, že potřebuje Stefanovi znalosti k dokončení skládačky. Když se Stefan náhle ocitá v nebezpečí, pomoc přichází od nečekaného spojence. Zpět v Mystic Falls, frustrující nový nepřítele tlačí Damona přes okraj propasti, ale to si Damon nenechá líbit, a jeho následné činy budou mít trvalé následky. Caroline bojuje s vlastními emočními problémy, i když se zároveň snaží pomoci Eleně čelit jejím pocitům. Jeremy učiní krátký, ale znepokojující průlom s jedním z jeho návštěvníků z druhé strany, ale zanechá ho ještě zmatenějším než byl předtím. Konečně Bonnie má zvláštní setkání, které ovlivní každého.

  6.10.2011
  2 630 000
  42 minut
 • S03E05: The Reckoning

  S03E05: The Reckoning

  Navzdory všemu, co se stalo, je Caroline rozhodnutá podívat se na Elenu, Bonnie, Matta a Tylera jak si všichni užívají tradiční maturantskou, kanadskou noc před začátkem školního roku na Mystic Falls High School. Když se však objeví nezvaní hosté, nebude trvat dlouho a večer nabere smrtící směr. Damon přesvědčí Jeremyho, že by mohl použít jeho nového spojení s druhou stranou, aby našel způsob, jak porazit Klause. A konečně, Klaus prohlubuje své spojení se Stefanem a používá ho pro stále násilnější a nebezpečnější ú­čely.

  13.10.2011
  2 890 000
  43 minut
 • S03E06: Smells Like Teen Spirit

  S03E06: Smells Like Teen Spirit

  V první den posledního ročníku Elena, Caroline, Bonnie a Matt se stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco Tyler vypadá, že si vše užívá až trochu moc. Damon je otráven novým hostem a všichni jsou překvapeni příchodem nového studenta do Alaricových hodin historie. Matt požádá o pomoc Bonnie, když si uvědomí, že udělal závažnou chybu. Mezitím Stefan, pokračuje ve své posledním Klausově úkolu.

  20.10.2011
  3 030 000
  43 minut
 • S03E07: Ghost World

  S03E07: Ghost World

  Jak se Mystic Falls připravuje na oslavu tradiční Světelné noci, je město napadeno duchy mrtvých. Po obzvláště násilném setkání s rozlobeným duchem, Damon žádá Bonnie, aby našla důvod za překvapivou mocí duchů. Elena přesvědčí Jeremyho, aby použil jeho propojení s druhou stranou, aby jí pomohl najít nový způsob, jak kontaktovat Stefana, což vede Jeremyho k hrozné volbě. Konečně, Alaric, objeví dlouho skrytý klíč k minulosti.

  27.10.2011
  3 280 000
  43 minut
 • S03E08: Ordinary People

  S03E08: Ordinary People

  S Eleninou a Bonniinou pomocí se Alaric snaží rozluštit význam jeho nedávného objevu. Elena a Rebekah, spolu válčí dívčí válku o moc, až nakonec Rebekah odhalí některá z dávných rodinných tajemství a agresivní minulost, kterou sdílí s Klausem a Elijahem. Damon pokouší nový bezohledný přístup, aby se Stefanem učinil průlom a oba jsou překvapeni nepravděpodobným spojencem.

  3.11.2011
  3 510 000
  43 minut
 • S03E09: Homecoming

  S03E09: Homecoming

  Během večeru plesu maturantů, Rebekah se otevírá Eleně a říká jí, proč je tento večer pro ni tak důležitý a zanechává Elenu s protichůdnými pocity. Caroline a Matt jsou šokováni Tylerovým chování v průběhu celého večera. Noc nabere nečekaný obrat, když Klaus dává svůj nejnovější plán do pohybu. Damon, rozhodnut přelstít Klause, vstupuje do nebezpečného partnerství, které vede k děsivému zvratu událostí. Kapela My Morning Jacket vystupuje na večírku.

  10.11.2011
  3 170 000
  42 minut
 • S03E10: The New Deal

  S03E10: The New Deal

  Stefan ukryl rakve, které skrývají těla Klausovi rodiny, a tak se Klaus hned uchýlí k násilí, aby přesvědčil Damona a Elenu, že nikdo nebude v bezpečí, dokud nenajde Stefana a nedostane rakve zpět. Tyler těží, jak může, ze svých nových schopností jako hybrid, ale zároveň musí čelit i následkům svých činů. Po děsivém incidentu má Elena a Alaric stále větší obavy o Jeremyho postoj a koneckonců i jeho vlastní bezpečí. Alaric potkává krásnou doktorku Fellovou, kterou velmi zaujme jeho úžasná schopnost se uzdravovat. Zatímco se snaží vyjednat dohodu s Klausem, Elena mu odhalí novinky, které ho skutečně překvapivý.

  5.1.2012
  3 200 000
  43 minut
 • S03E11: Our Town

  S03E11: Our Town

  Ačkoliv Caroline nemá zrovna náladu oslavovat své osmnácté narozeniny, Elena, Bonnie a Matt ji překvapí malou narozeninovou oslavou na neobvyklém místě. Damon a Stefan se neshodnou na nejlepším způsobu jak zvládnout Klause a lehkomyslný Stefan se rozhodne otestovat svou teorii tím, že vystupňuje věci až do nebezpečného extrému. Bonnie má obavy, když ji Elena řekne o Jeremyho nových plánech. Na shromáždění zakladatelů, Alaric opět narazí na doktorku Fellovou, která se zrovna hádá se svým bývalým přítelem, soudním lékařem. Tyler odmítá splnit Klausův poslední požadavek a je překvapen, když se zdá, že je Klaus s jeho rozhodnutím smířen.

  12.1.2012
  2 860 000
  43 minut
 • S03E12: The Ties That Bind

  S03E12: The Ties That Bind

  Bonnie věří, že její vracející se sny o Klausových rakvích ji řeknou, jak může být zabít. Sny taktéž dovedou Bonnie k opětovnému setkání se svou matkou Abby, kterou Bonnie neviděla už 15 let. Na Abbyině vzdálené farmě, se Bonnie a Elena setkává s Jamiem, mladým mužem, kterého se před roky Aby ujala. Bonniino náhlé objevení se zastihne Abby nepřipravenou, ale ta dělá co může, aby vysvětlila svou minulost. Tyler se obrátí na nečekaného spojence ve svém tažení za získání jeho vůle zpět. Alaricova nová kamarádka, doktorka Fellová upoutá Damona a Klaus pokračuje ve svém hořkém vyjednávání se Stefanem nad kontrolou jeho rakví, které skýtají jeho členy rodiny.

  19.1.2012
  2 710 000
  43 minut
 • S03E13: Bringing Out The Dead

  S03E13: Bringing Out The Dead

  Šerifka Forbesová oznámí Alaricovi a Eleně znepokojivé zprávy o zbrani, která byla nedávno použita k vraždě. Ve stupňujícím se tažení bratrů Salvatorů zabít Klause, se Stefan obrátí na Bonnie a Abby, zatímco se Damon uchýlí pro pomoc ke starému známému, aby spustili jejich komplikovaný plán. Soustředěný na svůj vlastní plán, pořádá Klaus podivný večírek, kde odhalí další příběh ze své rodinné násilné minulosti, dokud příchod nečekaného hosta večírek neukončí. Mezitím je Caroline nešťastná, když není schopná zabránit blížící se tragédii.

  26.1.2012
  2 740 000
  43 minut
 • S03E14: Dangerous Liaisons

  S03E14: Dangerous Liaisons

  Elena je překvapená, když obdrží pozvánku na oficiální bál, a když Damon a Stefan uslyší, že slavnost pořádá Klaus ve svém nově zrenovovaném sídle, oba trvají, že půjdou s ní. I Caroline a Matt obdrží od nečekaných obdivovatelů pozvánku na ples. Na vytříbené oslavě, se Elena doví o děsivém plánu, který může vést k mnohým úmrtím, a tak se musí rozhodnout, komu s touto novou informací může věřit. Caroline objeví Klausovu stránku, kterou by nikdo nečekal, že má. Nakonec, po večeru plného násilí a zmařených nadějí, Damon objeví novou cestu, jak se s tím vypořádat.

  9.2.2012
  3 080 000
  43 minut
 • S03E15: All My Children

  S03E15: All My Children

  Poté, co Elena začne své ráno překvapivý zjištěním o Damonově poslední nerozvážnosti, je frustrovaná při hledání někoho ze svých přátel, který by s ní souhlasil ohledně toho, jak by měli reagovat na boj o moc mezi sourozenci Původní rodiny. Zase si osud vezme do parády i čarodějky Bennettové, Bonnie a Abby se tak ocitají součástí rituálu, aby utišily duchy přírody. Když Elijah postaví Stefana a Damona před nebezpečné ultimátum, které vystavuje Elenu nebezpečí, obrátí se na Alarica a Meredith o pomoc s plánem, který je vede k děsivé volbě.

  16.2.2012
  2 900 000
  43 minut
 • S03E16: 1912

  S03E16: 1912

  Vraždy v současném Mystic Falls připomenou Damonovi podobné vraždící řádění před stoletím. Ve flashbacích do roku 1912, Damon vzpomíná na krásnou upírku, Sage, která mu ukázala nový způsob jeho existence. Šerifka Forbesová varuje Damona, aby se nepletl do jejího vyšetřování, ale Damon je přesvědčený, že jde šerifka po špatném podezřelém. Elena a Matt se uchýlí k vloupání, aby dokázali, že je doktorka Fellová vražedkyně. Z důvodu známých jen jí, se Rebekah začne zajímat o umístění nejstarší městské památky. Nakonec Elena dojde k novému porozumění její životní cesty, která jí zavedla tam kde je a Damon se svěří se svou emocionální zpovědí Stefanovi.

  15.3.2012
  2 640 000
  42 minut
 • S03E17: Break on Through

  S03E17: Break on Through

  Století po jejich prvním setkání, se Damon a Sage opět scházejí na slavnostním ceremoniálu na znovuotevření mostu Wickery Bridge. Damon je překvapen důvodem, proč se Sage vrátila, a potěšen, když navrhne neobvyklou metodu, aby mu pomohla zjistit, co Rebekah chystá. Abby má potíže se přizpůsobit své nové realitě, i přes Bonniinu a Carolininu snahu pomoct. Když Damon informuje Elenu i Stefanově nejnovějšími úsilí, žádá Elena Stefana, aby jí pomohl zachránit přítele v nebezpečí, v naději, že to pomůže vrátit Stefana ještě blíž k jeho lidství. Nakonec, když Damon objeví novou tajnou zbraň, zasvětí Stefana do posledních novinek.

  22.3.2012
  2 690 000
  43 minut
 • S03E18: The Murder of One

  S03E18: The Murder of One

  Damon a Stefan se zaměří na nový projekt, který je přivede blíž ke zničení Klause a rychle k plánu přiberou i Elenu, Caroline a Matta. Po tom, co Klaus ohrožuje někoho Bonnie blízkého, nemá jinou možnost, než pracovat na kouzle, které Klaus potřebuje. Mezitím Klaus a Rebekah naleznou perfektní stimul k přesvědčení Finna, aby s nimi spolupracoval, ale Rebekah má větší zájem o svůj vlastní nemilosrdný plán, jak se pomstít Damonovi. Stefanův emocionální zmatek ho dovede k nebezpečnému střetu s Klausem a později, k srdceryvné chvíli s Elenou.

  29.3.2012
  2 440 000
  42 minut
 • S03E19: Heart of Darkness

  S03E19: Heart of Darkness

  Elena a Damon spolu vyrazí zkontrolovat, zda je Jeremy v Denveru v bezpečí a zjistit, jestli by jim jeho jedinečné schopnosti nepomohly odhalit informace, které potřebují vědět, o starověké upíří linií. Netrvá dlouho a dovědí se, že se Jeremy potlouká se špatnou bandou. Stefan a Klaus se vydávají až do brutálních extrémů při pátrání po chybějící zbrani. Caroline je nadšená, když se Tyler vrací do města, ale Tyler začne mít brzy podezření, že se něco mezi Caroline a Klausem děje. Matt má plné ruce práce, když se snaží zaměstnat Rebeku organizováním nadcházejícího tématického plesu s motivem z dvacátých let.

  19.4.2012
  2 210 000
  43 minut
 • S03E20: Do Not Go Gentle

  S03E20: Do Not Go Gentle

  Alaric najde nečekaného spojence, který ho vede po jeho nové, nebezpečné cestě, zatímco Damon a Meredith se snaží přijít na to, jaký by měl jejich další krok být. Na školní tématický ples ala 1920, pozve Bonnie jako svůj doprovod Jamieho a na Carolinin návrh požádá Elena Stefana, aby jí na ples doprovodil. Caroline je příjemně překvapena, když se na plese objeví i Tyler, odhodlaný ji učarovat, ale Klaus dělá co může, aby se mezi ně vetřel. Tanec nabere smrtelný obrat, když si Damon a Stefan uvědomí, že potřebují Mattovu, Jeremyho a obzvláště Bonniinu pomoc odčinit kouzlo, které by mohlo mít pro všechny smrtící následky.

  27.4.2012
  2 220 000
  43 minut
 • S03E21: Before Sunset

  S03E21: Before Sunset

  Klaus dál jedná podle svého záměru opustit s Elenou město, ale setká se s odporem od překvapivého nového nepřítele. Bonnie přivolá Abby, aby jí pomohla s obtížným kouzlem. Když se události vymknou kontrole, Elena musí ochránit Caroline a Damon a Stefan získat Tylerovu pomoc. Mezitím Bonnie a Jeremy podstoupí děsivé riziko, aby se ujistili, že bude její kouzlo efektivní. Damon a Stefan mají překvapivě upřímný rozhovor o budoucnosti.

  4.5.2012
  2 540 000
  43 minut
 • S03E22: The Departed

  S03E22: The Departed

  Odhodlán ochránit svou sestru, učiní Jeremy rozhodnutí, které změní naprosto vše. V drsné realitě její současné situace, Elena touží po jednodušších časech, když byli její rodiče a teta Jena stále na živu a její největší starostí byl její vztah s Mattem. Stefan a Damon spolu kvůli úkolu opouštějí Mystic Falls, ale brzy se rozdělí, když Elena jednoho z nich potřebuje. Caroline a Tyler jsou nuceni učinit život měnící rozhodnutí. A nakonec Bonnie uzavře tajnou dohodu, která má srdcervoucí následky.

  11.5.2012
  2 530 000
  43 minut

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás