The Vampire Diaries (Upíří deníky) Epizody - Sezóna 7

Epizody - Sezóna 7

 • S07E01: Day One Of Twenty-Two Thousand, Give Or Take

  S07E01: Day One Of Twenty-Two Thousand, Give Or Take

  Poté, co je Elenin život propojen s Bonniiným, se musí Damon naučit žít bez lásky svého života. Bonnie se rozhodne, že se stane jakýmsi Damonovým svědomím a dává na něj pozor, zatímco on zase hlídá Alarica, který přišel o svoji snoubenku Jo. Caroline si musí uvědomit, co cítí. Stefan se ujme aktivní role ochránce města, které chce chránit před Lily a její heretickou rodinou, jež neztrácí čas a působí zmatek v Mystic Falls. Enzo se snaží najít své místo v životě Lily a brzy je tak nucen se rozhodnout, kde leží jeho skutečná loajalita. Matt, jenž nedávno dokončil výcvikový program, se spojí se Stefanem a Caroline, aby zastavil heretiky, ale nečekaný zvrat událostí zanechá jednoho z nich v nebezpečné situaci.

  8.10.2015
  1 380 000
  43 minut
 • S07E02: Never Let Me Go

  S07E02: Never Let Me Go

  Když hrozí, že Damonovo impulzivní rozhodnutí odhalí vyjednanou dohodu mezi Stefanem a Lily, nemá na vybranou a musí napravit vztah s matkou dřív, než se vše dostane mimo kontrolu. Nicméně Lily je vždy o krok napřed a má krutý plán, který má Damona zasáhnout tam, kde je nejzranitelnější. Poté, co se Alaric vrátil na Whitmorskou univerzitu, požádá Bonnie o pomoc, protože získal tajemný a potenciálně nebezpečný artefakt. Matt musí učinit riskantní rozhodnutí a vybrat si tak mezi životem a smrtí. Mezitím se Caroline stává figurkou v Lilyině odvetném plánu a odhaluje šokující podrobnosti o Stefanově minulosti.

  15.10.2015
  1 400 000
  43 minut
 • S07E03: Age of Innocence

  S07E03: Age of Innocence

  V následku důmyslného plánu, který zorganizovala Lily, vyrazí Damon, Bonnie a Alaric na výlet a snaží se najít sílu, kterou by mohli použít proti jeho matce. Mezitím je Caroline držena jako rukojmí Heretiků a od Lily se dozví něco z Valeriiny minulosti, zatímco Stefan se od Lily dozví několik nečekaných podrobností o vlastní minulosti. Když je odhaleno Alaricovo tajemství, hledá pomoc u Bonnie.

  22.10.2015
  1 200 000
  43 minut
 • S07E04: I Carry Your Heart With Me

  S07E04: I Carry Your Heart With Me

  Když si Damon myslí, že získal v boji převahu nad Lily, stane se nečekaný zvrat událostí a musí přejít k plánu B. Důsledky Damonových činů získají nevítanou pozornost Mary Louise a Nory. Stefan a Caroline jsou nuceni strávit noc rozptylováním děvčat na Whitmorské univerzitě, kde se pořádá ples s tématikou Nebe & Peklo. Enzo má podezření, že Valerie něco plánuje, proto se rozhodl přijít na to, co skrývá. Plán, který vymysleli Alaric s Bonnie, jim zanechá životy naruby.

  29.10.2015
  1 240 000
  43 minut
 • S07E05: Live Through This

  S07E05: Live Through This

  Damon si uvědomí, že se řítí po spirále dolů, a rozhodne se změnit svůj život, což by mělo pomoci Eleně. Lily se připravuje na příchod výjimečné osoby z její minulosti, zatímco Enzo si není jistý, co od toho má čekat. Caroline naléhá na Stefana, aby se setkal s Valerií tváří v tvář a dozvěděl se tak nové zneklidňující detaily o její minulosti. Enzo a Bonnie se nepohodnou, když jsou nuceni odrazit velmi nebezpečnou hrozbu. Bonnie se dozví pár znepokojujících informací o Fénixově kameni, takže je nucena čelit Alaricovi.

  5.11.2015
  1 340 000
  42 minut
 • S07E06: Best Served Cold

  S07E06: Best Served Cold

  Když se Lily znovu shledá se svou dávnou láskou Julianem, uspořádá večírek, na který pozve Damona se Stefanem, aby je představila Julianovi a aby oznámila, že mezi heretiky a obyvateli Mystic Falls zavládl mír. Damon a Stefan zjistí, že se ocitli ve slepé uličce, protože má každý na Julianův příchod jiný názor. Na večírku odhalí Bonnie s Mattem podivné tajemství, které zahrnuje některé nic netušící obyvatele města a toto odhalení Alarica opravdu zasáhne.

  12.11.2015
  1 320 000
  43 minut
 • S07E07: Mommie Dearest

  S07E07: Mommie Dearest

  Stefan s Damonem čelí své matce a připomínají jí své bolestné vzpomínky na dětství, aby Lily ukázali, že s ní Julian manipuluje. Když však Lily odhalí tajemství, které skrývala přes 160 let, Stefan s Damonem zpochybňují vše, co kdy věděli o své rodině. Enzo se rozhodne před Lily obhájit a vyzve Juliana na souboj, nečekaný zvrat událostí však věci zkomplikuje. Matt se ocitne uprostřed prohlubujícího se tajemství, které zahrnuje obyvatele Mystic Falls. Carolinin svět se obrátí vzhůru nohama, když jí Valerie sdělí zprávy, které jí změní život.

  19.11.2015
  1 100 000
  43 minut
 • S07E08: Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me

  S07E08: Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me

  Když pořádají Julian s Lily večírek, aby oslavili výročí Mary Louise a Nory, rozhodnou se Stefan s Damonem učinit riskantní plán, aby odstranili hrozbu jménem Julian. Potom, co Valerie odhalila něco velkého, musí Caroline čelit nové realitě, i když hrozí, že tím ukončí vztah se Stefanem. Lily je rozhodnutá ochránit svou rodinu a udělá tak nejtěžší rozhodnutí ve svém životě.

  3.12.2015
  1 310 000
  43 minut
 • S07E09: Cold as Ice

  S07E09: Cold as Ice

  Svátky jsou v plném proudu a Stefan s Damonem se při hledání Juliana ocitnou v malém městečku nedaleko Mystic Falls. Na Whitmorské univerzitě se pořádá sběr hraček a Bonnie se rozhodne hledat pomoc u Nory, takže spolu navážou neočekávané přátelství. Caroline se snaží zvládat svůj nový život těhotné upírky, zatímco Alaric se začíná obávat, že ji to těhotenství začíná ovlivňovat více, než si sama připouští. Když se Stefan nepohodne s Damonem, rozhodne se vzít věci do vlastních rukou a spustí tak tragický řetězec událostí, který jim navždy změní životy.

  10.12.2015
  1 180 000
  42 minut
 • S07E10: Hell Is Other People

  S07E10: Hell Is Other People

  Poté, co se Julian rozhodl pomstít smrt Lily, se Damon ocitne polapen ve Fénixově kameni, kde dokola prožívá traumatické zážitky z občanské války. Aby se dostal ven, musí čelit svým nejtemnějším koutům duše. Mezitím musí Bonnie rychle dostat Damona ven z kamene, než ho začne ovlivňovat a navždy ho tak změní.

  29.1.2016
  1 230 000
  42 minut
 • S07E11: Things We Lost in the Fire

  S07E11: Things We Lost in the Fire

  Díky traumatickému efektu Fénixova kamenu, ve kterém byl jeho bratr, se Stefan pokouší pomoci Damonovi rozpoznat, co je reálné. Zatím však tajně zápasí s kamenem a poráží svoje vlastní démony. Matt a Bonnie musí udělat něco s tím, že se podařilo Julianovi se svými lidmi převzít kontrolu nad Mystic Falls. Tohle se však vymkne kontrole a Matta to zavede do problémů s policistkou jménem Penny. Tyler se vrací do města, aby se zúčastnil oslavy na přivítání ještě nenarozených Alaricových dvojčátek. Caroline zjistí znepokojující informace o Alaricovi a jeho plánu, jak chce v budoucnu naložit s dětmi.

  5.2.2016
  1 090 000
  43 minut
 • S07E12: Postcards from the Edge

  S07E12: Postcards from the Edge

  Poté, co ho zkušenosti z Fénixova kamene donutí, aby provedl nemyslitelné věci, ocitne se Damon ve světě bez ochrany. Vše se mu vymyká z kontroly a ke všemu je ještě pod vlivem nebezpečného a lehkomyslného Juliana. Stefan, který se odmítá vzdát svého bratra, se pokusí Damona přivést k rozumu, aby odhalil, co způsobilo jeho pád. U Caroline se začnou projevovat nebezpečné vedlejší účinky, které má na starost její neobvyklé těhotenství, proto je nucena hledat pomoc u Valerie. Bonnie, Nora a Mary Louise se pokusí vystopovat nemilosrdnou lovkyni upírů jménem Rayna, protože mají podezření, že se znovu ukázala.

  12.2.2016
  1 050 000
  43 minut
 • S07E13: This Woman's Work

  S07E13: This Woman's Work

  Díky komplikacím z nadpřirozeného těhotenství zůstává život Caroline viset na vlásku a Stefan s Valerií bude muset zajít do krajnosti, aby se pokusil miminka i ji zachránit. Poté, co Enzo zjistí Damonovo temné tajemství, ho donutí, aby mu pomohl vystopovat Raynu Cruzovou, nemilosrdnou lovkyni upírů, která je na útěku. Damon však nevědomky postavil všechny, které miluje, do Rayniny cesty, takže musí vše napravit, než bude příliš pozdě.

  19.2.2016
  1 010 000
  43 minut
 • S07E14: Moonlight on the Bayou

  S07E14: Moonlight on the Bayou

  Stefan se rozhodne odlákat pomstychtivou lovkyni upírů, Raynu Cruzovou, od Mystic Falls a svých přátel, takže se vydá do New Orleans, kde podle Valerie existuje místo, které ho dokáže ochránit. Tam se setká tváří v tvář s Klausem Mikaelsonem, který začne být brzo podezřívavý ohledně nečekané návštěvy starého přítele. Enzo, který pracuje pro tajnou organizaci pod názvem The Armory, kontaktuje Damona s Bonnie a předloží jim plán, který by mohl ochránit Stefana před Raynou. Potom, co Caroline zjistí, že se Alaric ihned rozhodl s dvojčátky vydat do Dallas, mu nabídne, že je doprovodí. Caroline tak začne uvažovat nad svou budoucností v Mystic Falls.

  26.2.2016
  1 120 000
  42 minut
 • S07E15: I Would for You

  S07E15: I Would for You

  Zatímco Stefan a Valerie hledají kouzelnou bylinu, která by mohla skrýt Stefana před Raynou, Damon přijde s vlastním plánem, jak se lovkyně nadobro zbavit. Mezitím, co je Bonnie v The Armory, zjistí šokující objev ohledně Rayny, který Damonův plán přivede k náhlému konci. Poté, co si Stefan promluví s Caroline, začne pochybovat o jejich společné budoucnosti. Matt se rozhodne, že je na čase, aby se postavil upírům v Mystic Falls. Damonova touha vyřadit se ze hry roste, když se snaží dohnat nevyřízené účty se Stefanem a Bonnie.

  4.3.2016
  1 060 000
  43 minut
 • S07E16: Days of Future Past

  S07E16: Days of Future Past

  Aby napravil co spáchal, navrhne Damon, že na sebe nechá magicky přenést Stefanovu jizvu, zjistí však, že když to podstoupí, může to mít nečekané následky. S docházejícím časem a Raynou přibližující se ke Stefanovi, se Valerie zoufale snaží přivést Damona k rozumu dřív, než bude příliš pozdě. Poté, co byl obviněn z toho, že pustil Raynu ze Zbrojnice, se Enzo pokusí očistit své jméno, ale ne dřív, než konfrontuje Noru a zjistí něco znepokojujícího.

  1.4.2016
  1 070 000
  42 minut
 • S07E17: I Went to the Woods

  S07E17: I Went to the Woods

  V následku bratrova osudného rozhodnutí se Stefan probouzí, aby se ocitl vhozen do situace týkající se života a smrti a má pouze své základní instinkty, na které se může spolehnout. S časem, který hraje proti němu, se vydává na cestu za přežitím, zatímco je nucen čelit nezvratným škodám, které Damon napáchal na jejich vztahu. Mezitím, zoufalý zachránit svého bratra, Damon sleduje neobvyklou stopou, zatímco Matt posílá Valerii do Dalasu, aby jim Alaric pomohl najít Stefana. Když se Rayna dozví o nové hrozbě, rozhodne se najít Stefana dřív, než ho najdou ostatní.

  8.4.2016
  1 030 000
  43 minut
 • S07E18: One Way or Another

  S07E18: One Way or Another

  Damon se rozhodne chytit uprchlého upíra jménem Ambrose, který může být klíčem ke Stefanovu bezpečnému návratu, takže se vydá do Memphisu s Alaricem v závěsu. Alaric však dá Damonovi jasně najevo svou neochotu znovu lovit upíry a odhaluje mu, co se událo za ty tři roky, co Damon nebyl součástí jeho života. Mezitím se na psychiatrii Bonnie setká s mladou ženou jménem Virginia, která jí poskytne několik cenných informací ohledně Zbrojnice, která má o ni zájem. Enzo vezme věci do svých rukou, když se od Rayny dozví šokující novinky.

  15.4.2016
  1 020 000
  43 minut
 • S07E19: Somebody That I Used to Know

  S07E19: Somebody That I Used to Know

  Když se Enzo snaží ochránit Bonnie, skončí to tak, že se její život ocitne v ohrožení, zjistili totiž, že Rayna může být klíčem k přežití. S docházejícím časem a Raynou v závěsu se Enzo s Bonnie musí spojit s Damonem, který se zoufale snaží zachránit život Bonnie a slepit jejich rozbité přátelství. Když Stefan cestuje do Dallas a setká se tváří v tvář s Alaricem, tak roste napětí a musí si promluvit o Stefanově absenci v životě Caroline. Enzo zjistí pravé záměry Zbrojnice, proč hledá Bonnie.

  22.4.2016
  1 020 000
  43 minut
 • S07E20: Kill Em All

  S07E20: Kill Em All

  Život Bonnie je v ohrožení a s bitvou za rohem se Damon s Enzem pokouší zachránit Bonnie dřív, než se její stav zhorší. Stefan neochotně spolupracuje s Mattem, aby pomohl Bonnie, a odhalí, proč je na něj Matt naštvaný. Aby pomohla své nejlepší přítelkyni, rozhodne se Caroline přidat k Alaricovi a brzy zjistí, jak moc jí chyběl její bývalý nadpřirozený život. Když jejich plán nabere nečekaný obrat, Damon udělá osudové rozhodnutí, které navždy změní jeho vztah s Bonnie.

  29.4.2016
  1 050 000
  43 minut
 • S07E21: Requiem for a Dream

  S07E21: Requiem for a Dream

  Když se Damonův riskantní plán zachránit Bonnie zvrtne, tak důsledky jeho činů všechny přinutí, aby se spojili a pomohli Bonnie zvládnout situaci. Když se objeví nová hrozba a život Caroline je v ohrožení, tak Stefan udělá ukvapené rozhodnutí, které je nakonec donutí, aby čelili rozpadu jejich vztahu. Enzo se snaží zůstat silný, když bolestivě pozoruje Bonniin boj o život, zatímco Matt vezme věci do vlastních rukou, aby zachránil jednoho z jeho nejbližších přátel.

  6.5.2016
  900 000
  43 minut
 • S07E22: Gods & Monsters

  S07E22: Gods & Monsters

  Přes veškeré úsilí pomoci Bonnie, která čelí trýznivému dilema, zjistí Damon, Enzo a Caroline, že se jejich možnosti zužují, a proto je třeba udělat drastická opatření. S jejich jedinou nadějí na záchranu přítele uvnitř Zbrojnice, se Stefan obrátí na Caroline s tím, že budou možná potřebovat pomoc od Alarica a jeho dvou dcer. Enzo se snaží zabavit Bonnie tím, že ji zavede zpět do chaty, ale když se jeho plán náhle změní, bude to Damon, kdo učiní konečnou oběť, aby zachránil své nejbližší přátele.

  13.5.2016
  1 040 000
  43 minut

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás