The Vampire Diaries (Upíří deníky) S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Středoškolačka Elena žije se svým bratrem Jeremym, který má problémy s drogami, u tety Jenny v Mystic Falls, protože jim nedávno zemřeli oba rodiče při autonehodě, ze které ona náhodou vyvázla nezraněná. Naštěstí má nejlepší kamarádku s „věšteckými“ schopnostmi Bonnie, která ji předpoví, že se vše obrátí k dobrému. Do školy přichází nový záhadný student Stefan, který se hned první den školy s Elenou seznámí. Když jde Elena navštívit své rodiče na hřbitově a poklidně si zapsat události dne do svého deníku, obklopí ji znenadání mlha a ze stromu ji sleduje velký černý havran. Když se snaží utéct, zraní se a narazí na Stefana, který hned vzápětí při pohledu na krev musí zmizet. Stefan donese Eleně její deník, který nechala na hřbitově a zmíní se, že i on sám si píše, a tak ho Elena vezme s sebou do baru, kde je spolu vidí její bývalý přítel Matt, který se ještě přes jejich rozchod nepřenesl. Stefan teď žije u svého strýce, ale ve skutečnosti vzdáleného synovce Zacha, neboť je přes sto let starý upír a vrátil se jen z jediného důvodu – kvůli Eleně, která vypadá úplně stejně jako Katherina, kterou znal v roce 1864.

10.9.2009
4 910 000
43 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Chris William Martin (Zachary Salvatore), Steve Belford (Darren), Cindy Busby (Brooke), Benjamin Ayres (William Tanner), Marci T. House (sekretářka), … 

Trailer k první epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
zuzanashillanovak

Jako kulisa při ranní hygieně ok.

19.10.2019 | 15:34:38
Kothy

Nic moc…

30.8.2017 | 22:39:45

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás