The Vampire Diaries (Upíří deníky) S01E03: Friday Night Bites

S01E03: Friday Night Bites

S01E03: Friday Night Bites

Caroline se probouzí vedle Damona s kousancem na krku, chce utéct, ale Damon ji zastaví. Bonnie kvůli svému vidění radí Eleně, aby se Stefanem na nic nespěchala. Vicki zve Jeremyho na koncert, ale ten je pořád naštvaný, a tak odmítne. Elena pozve Stefana a Bonnie k sobě na večeři, aby se lépe poznali. Caroline s Damonem přijíždí na trénink roztleskávaček a Elena si uvědomí, že už ji roztleskávání nebaví tolik, co dřív a tak raději skončí. Stefan zvažuje, zda se přidá k fotbalovému týmu, i když z toho Matt ani Tyler nejsou nadšení, a tak se mu to Tyler rozhodne co nejvíc znepříjemnit. Bonnie si během večeře, na které se znenadání objeví Damon s Caroline, oblíbí Stefana. I když se to Stefanovi nelíbí, pozve Elena Damona dovnitř. Mezi Tylerem a Jeremym to začíná silně skřípat.

24.9.2009
3 810 000
43 minut

Základní info:

Režie: John Dahl
Scénář: Barbie Kligman, Bryan M. Holdman
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Benjamin Ayres (William Tanner), Chris Thomas Hayes (student), … 

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás