The Vampire Diaries (Upíří deníky) S01E09: History Repeating

S01E09: History Repeating

S01E09: History Repeating

Bonnie má sny, ve kterých ji pronásleduje duch Emily a pořád ji táhne ke starému kostelu. Do města přichází nový učitel dějepisu Alaric Saltzman. Damon se snaží Stefanovi omluvit a tak slíbí, že se týden nebude krmit na lidech. Rick dá Jeremymu možnost vylepšit známku napsáním eseje o čemkoliv z historie města. Caroline je naštvaná na Matta, že zmizel po tom co spolu strávili noc. Stefan se rozhodl skončit se školou a vyhýbat se Eleně, která je naštvaná. Damon vyhrožuje Bonnie, aby mu vrátila jeho náhrdelník. Bonnie se rozhodne přívěšku zbavit, a tak ho zahodí doprostřed pole. Elena řekne Stefanovi, který Emily znal, o náhrdelníku. Byla to Katherinina služebná a mocná čarodějka. Stefan se snaží z Damona dostat důvod, proč se vrátil a proč chce Emiliin náhrdelník. Caroline najde přívěšek v Bonninině tašce, a tak se pohádají. Když se usmíří, rozhodnou se uspořádat seanci. Jenna se seznamuje s Rickem.

12.11.2009
4 100 000
43 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Bryan M. Holdman, Brian Young
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Bianca Lawson (Emily Bennett), Chris J. Johnson (Logan Fell), Maria Howell (Halpern), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás