The Vampire Diaries (Upíří deníky) S01E12: Unpleasantville

S01E12: Unpleasantville

S01E12: Unpleasantville

Elena se usmířila se Stefanem, který ji řekl, že je adoptovaná a Alaric v baru narazil na Damona, který mu zabil ženu. Stefan slíbí Damonovi, že mu pomůže otevřít hrobku. Alaric požádá Jeremyho, zda by mu nepůjčil deník Johnathana Gilberta a Jeremy souhlasí. Matt hledá brigádu, a tak mu Ben, který je barmanem v Mystic Grill nabídne práci. Eleně volá záhadný upír, který ji vyděsí, a tak jede pro pomoc ke Stefanovi, který jí dá Gilbertovi hodinky, které dokáží upíry odhalit. Anna jde za Jeremym, aby ho někam pozvala, ale ten nemá zájem. Elena chce, aby ji Jenna řekla pravdu o jejich biologických rodičích, a tak se dozví jméno své matky, Isabelle. Elenu napadne upír přímo u nich doma, naštěstí se tam včas objeví Stefan. Protože byl upír pozvaný, rozhodnou se Stefan s Damonem se o něj postarat přímo na školním večírku.

28.1.2010
3 710 000
42 minut

Základní info:

Režie: Liz Friedlander
Scénář: Barbie Kligman, Brian Young
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Malese Jow (Annabelle Zhu), Dillon Casey (Noah), Sean Faris (Ben McKittrick), Joey Nappo (chlapec), Michael Jaegers (učitel), … 

Trailer ke dvanácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás