The Vampire Diaries (Upíří deníky) S01E13: Children of the Damned

S01E13: Children of the Damned

S01E13: Children of the Damned

Anna udělala z Bena upíra, aby ji pomohl dostat se do hrobky. Elena se rozhodla pomoct Stephanovi podvést Damona. Elena slíbí, že se podívá po deníku, ve kterém by měla být poloha Emilyny knihy kouzel. Elena doma prochází staré věci, ale Jeremy jim řekne, že deník zapůjčil Alaricovi, a tak ho jde Stefan navštívit. Anna deník ukradne, ale Alaric napadne Stefana a slíbí mu, že mu neublíží. Rick mu řekne o své ženě a Damonovi, ale Stefan ho před ním varuje. V 18. století, když se oba bratři scházeli s Katherine, začali být lidé z města podezíraví a nakonec je i jejich otec Giuseppe zasvětí do jejich plánu. Stefan však doufá, že by se otec nad Katherine dokázal slitovat a to vede k jejímu uvěznění. Damon je na večeři u Gilbertových a vyzvídá o Eleny, zda může bratrovi věřit.

4.2.2010
3 990 000
43 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Matthew Davis (Alaric Saltzman), James Remar (Giuseppe Salvatore), Malese Jow (Annabelle Zhu), Bianca Lawson (Emily Bennett), Kelly Hu (Pearl Zhu), Sean Faris (Ben McKittrick), Ric Reitz (Benjamin Lockwood), Joe Knezevich (Jonathan Gilbert), Charles Van Eman (muž), Thomas Elliott (trenér), … 

Trailer ke třinácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás