The Vampire Diaries (Upíří deníky) S01E16: There Goes the Neighborhood

S01E16: There Goes the Neighborhood

S01E16: There Goes the Neighborhood

Několik upírů, kteří se dostali z hrobky, se ukrývají v jednom z odlehlejších domů a pod vedením Pearl a Anny se přizpůsobují modernímu způsobu života. Elena chce zažít jeden normální den bez problémů s upíry, a tak Stefan přijme Carolininu nabídku na dvojité rande. Na návštěvu za Damonem přijde Pearl, která chce jména členů rady a aby všechny přestal zásobovat sporýšem, a na oplátku mu nabídne Katherine. Damon však už o ni nemá zájem, a tak se Pearl uchýlí k násilí. Jeremy se začne intenzivně zajímat o skutečné upíry po té, co v lese viděl Anninu skutečnou tvář. Pearl si chce vzít jejich město zpět a tak začne otevřením malého obchůdku na náměstí. Kelly u baru narazí na Damona i Jennu, a tak spolu všichni začnou popíjet. Dvojité rande se však neodehrává podle Carolininých představ, neboť Elena s Mattem stále vzpomínají na staré časy.

1.4.2010
2 800 000
42 minut

Základní info:

Režie: Kevin Bray
Scénář: Bryan Oh, Andrew Chambliss
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Malese Jow (Annabelle Zhu), Kelly Hu (Pearl Zhu), Sterling Sulieman (Harper), Stephen Martines (Frederick), Melinda Clarke (Kelly Donovan), Jeni Perillo (Bethanne), Tiffany Morgan (Gibbons), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás