The Vampire Diaries (Upíří deníky) S01E17: Let the Right One In

S01E17: Let the Right One In

S01E17: Let the Right One In

Když se dva z přeživších upírů Frederick a Bethane rozhodli pomstít bratrům Salvatorovým, musel Stefan Bethane zabít a tak chystá Frederick odvetu. Jeremy přinutil Annu ukázat její pravou tvář a svěřit se tak se svým tajemstvím. Jeremy má však jedno přání, a to stát se upírem, ale Anna se zdráhá. Městem řádí bouřka a Caroline se chystá na narozeninovou oslavu, ale na blátěné cestě uvízne. Stefan vyčerpán nedávným bojem s upíry v lese shání potravu, když je přepaden Frederickem a jeho bandou. Damon si začíná dělat starosti a tak se vydává do domu Pearl. Jeho obavy se naneštěstí naplní a je nucen sledovat, jak je jeho bratr mučen, a tak spolu s Elenou hledají pomoc u Alarica.

8.4.2010
3 480 000
43 minut

Základní info:

Režie: Dennis Smith
Scénář: Brian Young, Julie Plec
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Malese Jow (Annabelle Zhu), Kelly Hu (Pearl Zhu), Sterling Sulieman (Harper), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Stephen Martines (Frederick), Melinda Clarke (Kelly Donovan), Robert Pralgo (Richard Lockwood), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
matoushr11

super díl

7.10.2020 | 21:57:54
dragonforce

Zatím nejlepší díl :D

11.11.2011 | 11:23:34

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás