The Vampire Diaries (Upíří deníky) S04E07: My Brother’s Keeper

S04E07: My Brother’s Keeper

S04E07: My Brother’s Keeper

Caroline dělá, co může, aby tu byla pro Stefana a Elenu během jejich těžkého období. Damon se snaží přesvědčit Stefana, aby mu pomohl odhalit motivy profesora Shanea, ale Stefan je rozhodnutý pokračovat v jiném – Klausově – plánu. Jak se blíží každoroční soutěž krásy Miss Mystic Falls, tak Elena a Caroline poskytují April radu, jaké šaty si obléct. Tyler a Haley zatím spolupracují na tajném projektu. Damon konfrontuje profesora Shanea svým podezřením. Vyplašený vidinou z nočních můr, které má, se Jeremy obrátí na Matta pro pomoc, ale situace se vystupňuje dřív, než kdokoli čeká.

cz sk
29.11.2012
3 240 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jeffrey Hunt
Scénář: Caroline Dries, Elisabeth R. Finch
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Zach Roerig (Matthew Donovan), Candice King (Caroline Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Susan Walters (Carol Lockwood), Todd Williams (Connor Jordan), Grace Phipps (April Young), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), David Alpay (Atticus Shane), Alyssa Diaz (Kim), Gabby Douglas (dívka), Joshua Mikel (pacient), … 

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Barmi

Odbourání ostychu Eleny vůči Damonovi, wau tento díl se moc líbil

13.9.2014 | 18:35:36
eywinka

Ten konec je vzrušující :D

16.5.2013 | 12:35:52

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás