The Vampire Diaries (Upíří deníky) S04E17: Because of the Night

S04E17: Because of the Night

S04E17: Because of the Night

Když si uvědomí, že Elena potřebuje nějaký čas mimo Mystic Falls, vezme ji Damon do New York City, kde v letech 1970 žil a pařil. Když se i Rebekah ukáže v New Yorku, je překvapena Eleniným tajným plánem. Flashbacky odhalí Damonův požitkářský život v undergroundovém klubu a komplikované shledání s Lexi. Mezitím, se Caroline a Stefan snaží přesvědčit Klause, že by bylo v jeho nejlepším zájmu, pomoct jim vystopovat Silase, a Bonnie se snaží udržet reality a udělat správnou věc.

21.3.2013
2 650 000
41 minut

Základní info:

Režie: Garreth Stover
Scénář: Brian Young, Charlie Charbonneau
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Arielle Kebbel (Alexia Branson), Cynthia Addai-Robinson (Aja), David Alpay (Atticus Shane), Rick Worthy (Rudy Hopkins), Aaron Jay Rome (Will), Holly Lynch (dívka), Judson Blane (muž), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mynonka

Poslední dobou mě to z nějakého důvodu nebaví…škoda…:(

22.3.2013 | 14:27:10
lenulka73

Fakt povedená epizoda.

22.3.2013 | 12:52:21
elenaadamon

Skvělá epizoda ♥$♥

22.3.2013 | 8:39:56

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás