The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E01: Hello Brother

S08E01: Hello Brother

S08E01: Hello Brother

Několik měsíců poté, co Damon a Enzo záhadně zmizeli z trezoru ve Zbrojnici, Stefan neúnavně pokračuje v hledání, zatímco Bonnie se snaží udržet naději, že je naleznou. Mezitím Caroline a Alarica zastihne neočekávaný návštěvník, který je zanechá ve strachu, že se někdo nebo něco zaměřilo na jejich rodinu. Poté, co Stefan následoval několik záhadných stop, tak zjistil, že to, co má v moci jeho bratra, má možná na něho ještě větší ničící účinek, než si kdy mohl představit.

cz sk
21.10.2016
980 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael A. Allowitz
Scénář: Julie Plec, Kevin Williamson
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Nathalie Kelley (Sybil), Allison Scagliotti (Georgie), Demetrius Bridges (Dorian), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), Aisha Duran (Virginia), Dietrich Teschner (Buck), Katrina Norman (Cindy), Mark Cosby (detektiv), Kaiser Johnson (umělec), … 

Foto: CW

Kvíz k prvnímu dílu

Proč Damon a Enzo unáší lidi?

Trailer k první epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackwolf

sirena? aspon bude sexy

23.10.2016 | 17:41:06
mima33

Siréna? WTF? Toto jednoducho posrali na plnej čiare, absolútne ma to sklamalo, aj keď to možno trošku dáva zmysel, tak podobne ako @BLHikachu som čakala niečo, čo mi vezme dych – toto nebolo ono. A inak by som sa asi mohla podpísať pod komentár @VampKošilka.

23.10.2016 | 12:35:53
BLHikachu

Poslednú sériu som si vychvaľovala aj napriek hatom z každej strany, dokonca som aj fanúšik Delena a Borenzo a vážne som verila že táto posledná séria bude aspoň podľa môjho názoru najlepšia … a potom totálne poserú celú trezorovú zápletku (ktorú som žrala) nejakou sirénou ._. like really. Dobre, dáva to zmysel, ale čakala som proste … niečo viac … sérii dám rozhodne šancu, ale toto ma veľmi sklamalo :/

23.10.2016 | 4:16:41
SaDiablo

Tak zkusila jsem to… Rick je hot af, zbytek nemá cenu komentovat. Bye bye.

23.10.2016 | 0:21:28
GingerGin

Tak jsem to jen tak rychle prolítla…Damona mám ráda, ale nelíbí se mi, co z něj zase dělají (Ok, když už ho chtěli jako toho „záporáka“, tak si to měli rozmyslet dřív a nedělat z něj v průběhu sérií, toho „klaďase“…). Bonnie a Enzo…No, jako byly by pěkný pár, ale ty jejich scény mi vadí z důvodu, že mi berou můj vysněný konec, kde Damon a Bonnie odejdou spolu při západu slunce jako lovci těch „zlých“ upíru (třeba…nebo prostě něco v tomhle smyslu) a Elenu tak nechají žít svůj zasloužený a vytoužený sladký život s Mattem a spoustou rozkošných dětí (fajn, fajn…už vás s tímhle koncem asi štvu, ale když já v to fakt doufám). Jediné velké plus za scény s Caroline a Stefanem.

22.10.2016 | 18:16:37
labut

kde se dá stáhnout první díl 8.řady? děkuji

22.10.2016 | 14:02:30
upirek

Kde se dá stáhnout první díl 8.série? Děkuji :-)

22.10.2016 | 13:41:09
VerunkaBulinova

SKVĚLÉ SKVĚLÉ SKVĚLÉ!!! vám co se to nelíbí, už jen prostě moc rejpete.

22.10.2016 | 13:34:34
Upírka007

Za mě slušná epizoda, řikejte si co chcete :-) Hudba prima, herecké výkony ušly a líbilo se mi to propojení s řeckou mytologií. Bonenzo flashbacky byly krásné, scény Bonnie a Stefana celkem taky. A z Caroline (kterou normálně nemusím) jsem byla v tomhle díle nadšená. Neviděla jsem Matta (což mi vůbec nevadilo)

Jupijow: Taky fandím Enzovi a Bonnie, jednoznačně! (souhlas i s tím o Alaricovi, vadí mi skoro stejně jako tobě)

Vampkošilka: Já se budu hádat: Postava Damona by na tom mohla být líp, ale rozhodně není čím dál horší, to jen ty ho nemáš ráda (aspoň mi to tak přijde). Jiná vizáž tady podle mě nepomůže, novou vizáží změníš podstatu charakteru (jestli mi rozumíš). Bez ksichtů a zabíjení by to nebyl Damon :-D Jinak s Elenou máš naprostou pravdu.

22.10.2016 | 12:21:23
Jupijow

Souhlas s VampKosilka. Jediné, co potěšilo, tak Steroline a Bonnie's flashbac­ks. Nevím jak vy, ale já prostě Bonnie a Enzovi fandím. Zbytek o ničem. Scéna „lehnu si na cestu a někoho zabiju“ jsme viděli už milionkrát, Alaric je otravný už jenom tím, že je. No zatím žádná sláva.

22.10.2016 | 11:47:28

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás