The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E02: Today Will Be Different

S08E02: Today Will Be Different

S08E02: Today Will Be Different

Poté, co zjistí, že někdo ze Stefanovi minulosti může být dalším cílem Damona a Enza, se Stefan, Bonnie a Caroline vydají do Severní Karolíny. Tady Bonnie musí učinit drastická opatření, když se pokusí osvobodit Enza od toho, co má nad ním moc. Ve Zbrojnici Alaric a Georgia narazí na tajemný symbol, který může mít spojitost s nadpřirozenou silou, která ovládá Damona a Enza. Caroline se dočká od Stefana nečekaného překvapení.

cz sk
28.10.2016
900 000
43 minut

Základní info:

Režie: Pascal Verschooris
Scénář: Melinda Hsu Taylor
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Kristen Gutoskie (Seline), Nathalie Kelley (Sybil), Allison Scagliotti (Georgie), Demetrius Bridges (Dorian), Tristin Mays (Sarah Salvatore), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), … 
Foto: CW

Kvíz ke druhému dílu

Proč Stefan boural stěnu ve svém domě?

Trailer ke druhé epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana13.13

OMG! Prostě Steroline si tenhle díl naprosto získali, ta scéna se žádostí o ruku byla tak kouzelná, že jsem se vznášela štěstím, prostě si to zaslouží a jestli jim něco přijde zase do cesty, tak už budu fakt vytočená! :D Taky se mi moc líbili Bonnie a Enzo, ta scény, kdy ho musela nechat jít a jejich polibek, to bylo prostě silné a krásné, opravdu doufám, že si k sobě zase najdou cestu, oba si to po tom všem taky zaslouží :) Damon mě fakt štve, vím, že je pod kouzlem tý nádhery neboli sirény, která je mimochodem fakt příšerná, ale on se prostě vůbec nesnaží bojovat, vypnul si lidskost a dál ho to nezajímá, on se snad nikdy nepoučí :/ A smrt Sáry byla prostě podpásovka pro Stefana, ten chudák už si toho vytrpěl, že tohle bylo přes čáru a naprosto zbytečné :( Ale jako jo, díl byl super! :)

12.11.2016 | 16:02:53
zdenka99

skvelý diel, ale tá žiadosť o ruku sa mi tam fakt nehodila. Ako sa môžu tešiť, keď majú za sebou taký strašný deň?

10.11.2016 | 14:13:32
JetPrawn

topová epizoda

7.11.2016 | 19:16:40
anndy

díl dobrý, ale ta žádost o ruku? „víš, jak jsi mě tehdy žádal o ruku – jo to bylo tehdy, jak jsem to totálně pos*al Damonovi a tím pádem i Enzovi“ :-D jen je divný, že už ve druhým díle našli „harpunu“ na sirénu. Bonnie je mi líto, zasloužila by si štěstí ze všech nejvíc, pořád se jen obětuje pro druhý.

1.11.2016 | 8:14:38
Adeleine95

Celkově to nebyl vůbec špatný díl .Myslím si , že se po čase Damonovi vzpomínky opět vrátí .Stále si stojím za párem Delena .Elena mi v seriálu chybí čím dál tím více . Podle mě by její návrat zvýšil i sledovanost seriálu . Stefane jsem už od začátku nemusela ani nějak zvlášť Caroline , ale pár Steroline mi k sobě dokonale sedí .

31.10.2016 | 21:31:24
JustEllie

Totálně libovej díl :D ! Shlédla jsem bohužel teprve dneska, ale jsem v šoku. Ze Steroline mám obrovskou radost ♥ Bonenzo nijak zvlášt ráda nemám a nepasují mi ti dva k sobě :/ ale jsou roztomilí :3 A pak je tu Damon, který mě nijak nezaujmul (což mě mrzí). Až když teda tu Sarah pustil. U ní jsem teda čekala, že vydrží déle ;) ale co můžeme čekat od TVD ? :DSybil? :3 Tutovej záporák, kterýho jsem si hned zamilovala. A nějak tak doufám, že se vrátí Nina jako Elena :) je to moje nejmilejší postava, a bez ní to není ono :/ :)

31.10.2016 | 20:02:58
Upírka007

Stačí, aby Stefan požádal Car o ruku a všichni jsou spokojení :-D Ale jo, prima díl. Já se sirénou problém nemám, je dobrá. Bonenzo scény OK, scéna Bonnie a Caroline fajn, no a ta žádost o ruku- někde jsem o tom četla, i tak mě to zaskočilo… ale WOW! Stefan a Caroline nepatří mezi mé oblíbené postavy, ale mám dojem, že se ze mě brzo stane fanoušek Steroline :-) Alaric mi tam trochu překážel; Matt tam naštěstí nebyl; čekala jsem, že Sarah vydrží trochu dýl :-( ; a když jsem ve třetí sérii viděla první setkání Damona a Eleny, byla jsem nadšená, ale když teď zaslechnu „Katherine…“ „No, I´m Elena.“ nadskakuju vzteky. Btw asi začínám mít Enza radši než Damona :-/

31.10.2016 | 18:56:14
babuna99

Další výborný díl :) Bonnie + Enzo = pecka. Steroline <3 A ta siréna je docela mrcha – to se mi líbí :D Pokud to takhle s kvalitou půjde dál, máme se na co těšit :)

31.10.2016 | 18:14:12
Drahu68

Siréna teda zasloužila hezčí tělo ;-) ale jinak – super. Jen mi tam fakt chybí Elena … ale oproti minulé řadě (y) super

31.10.2016 | 10:10:27
Car

ehm prosim? můžete jít se všemi negativními komentáři do…páč tenhle díl měl grády, kdybych to mohla ohodnotit více hvězdami udělám to :-) podle mě vůbec jeden z nejlepších dílů deníků a já jsem za něj neskutečně ráda, až na Saru ktera si nezasloužila zemřít to bylo naprosto dokonalý i ta sírena se mi začíná líbit :D, Bonenzo – skvělá romantická scéna, proslov Caroline k Bonie o jejich přátelství bomba, prostě takovou kamarádku bych chtěla taky mít, a naposledy scéna Steroline? existuje něco lepšího? za mě se producenti tentokrát vyznamenali na výbornou :-)

30.10.2016 | 21:34:04
1

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás