The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E02: Today Will Be Different

S08E02: Today Will Be Different

S08E02: Today Will Be Different

Poté, co zjistí, že někdo ze Stefanovi minulosti může být dalším cílem Damona a Enza, se Stefan, Bonnie a Caroline vydají do Severní Karolíny. Tady Bonnie musí učinit drastická opatření, když se pokusí osvobodit Enza od toho, co má nad ním moc. Ve Zbrojnici Alaric a Georgia narazí na tajemný symbol, který může mít spojitost s nadpřirozenou silou, která ovládá Damona a Enza. Caroline se dočká od Stefana nečekaného překvapení.

cz sk
28.10.2016
900 000
43 minut

Základní info:

Režie: Pascal Verschooris
Scénář: Melinda Hsu Taylor
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Kristen Gutoskie (Seline), Nathalie Kelley (Sybil), Allison Scagliotti (Georgie), Demetrius Bridges (Dorian), Tristin Mays (Sarah Salvatore), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), … 
Foto: CW

Kvíz ke druhému dílu

Proč Stefan boural stěnu ve svém domě?

Trailer ke druhé epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Natt_Stara

tooop

29.10.2016 | 16:14:55
VampKošilka

OMG, OMG, OMG!! Je mi jedno, že se všichni Stelena a Klaroline fanoušci můžou podělat, ale já si čím dál více, že seriál chci dokoukat už jen kvůli Steroline a Bonnie. Upřímně jsem nadšená z toho, co jsem vlastně čekala. Začala jsem celkem dost pištět, když Caroline našla zásnubní prsten, to se mi dlouho nestalo. Jinak celkově díl byl o něco lepší, ale i tak nic moc. Sybil je příšerná, nemá charisma, je hrozně šablonovitá, ale za to pěkné zkosení DE scény jí musím milovat. Za co jí musím nesnášet je Sarah, ale já věděla, že pro jiný účel jí tvůrci nevrátili. Damon bez vzpomínek na tupou Dullena lovestory bude možná lepší, pač konečně vidím změnu, kterou nám slibovali. Jo a Bonnie a Enzo též nebyli špatní.

29.10.2016 | 10:32:46
3

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás