The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E03: You Decided That I Was Worth Saving

S08E03: You Decided That I Was Worth Saving

S08E03: You Decided That I Was Worth Saving

Enzo se nadále snaží nad sebou získat kontrolu a Bonnie se ocitne v centru smrtelné hry, takže je nucena učinit srdcervoucí rozhodnutí, které zahrnuje dva nejdůležitější lidi v jejím životě. Ve Zbrojnici zkoumá Alaric tajemný artefakt, o kterém doufá, že mu pomůže, aby získali zpět Damona s Enzem. Damon se potká s Tylerem Lockwoodem, který se mu snaží promluvit do duše dřív, než bude pozdě.

cz sk
4.11.2016
940 000
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Karasick
Scénář: Chad Fiveash, James Stoteraux
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Kristen Gutoskie (Seline), Nathalie Kelley (Sybil), Allison Scagliotti (Georgie), Demetrius Bridges (Dorian), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), … 
Foto: CW

Kvíz ke třetímu dílu

Co četl Damon za knihu?

Trailer ke třetí epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
matoushr11

super

12.11.2020 | 0:07:03
TamTo

Kde se dá na další díl podívat.. Čekám na to celej víkend.. a dneska mám v pc asi matrixe :D

6.3.2017 | 23:46:29
Jana13.13

Ach jo, Bonnie to má opravdu těžký, na jednu stranu Damon, který jí z velké části dělal ze života peklo, ale nakonec si s ní dokázal vybudovat neobyčejné přátelství a na druhou stranu Enzo, se kterým konečně poznala lásku… ale asi bych nakonec zvolila jako ona, Enzo opravdu nikoho kromě ní nemá a on na rozdíl od Damona bojoval :( Jen moc nechápu, proč Stefanovi vyčetla, že by zvolil Damona, však je to jeho bratr, Enzo pro něj dá se říct nic neznamená, takže oba udělali volbu, jakou udělali podle svého srdce, i když je to těžký :/ Co se týče scény, kde bojovali na smrt, tak byla opravdu výborná! :) Siréna mi leze krkem čím dál víc, snad to bude zase jedna z těch záporných postav, co hned umře nebo zmizí :D A nevadilo by mi trochu víc Steroline no :D Jo a ten Tyler… to jako vážně?! :o

12.11.2016 | 20:10:35
Adeleine95

Když teď zatím ve všech dílech , ukazovali flashbacky ohledně Eleny ,mi připadá , že se připravují na její návrat . :D Jinak Sybil mi leze krkem , snad brzo zdechne . A ten konec no nevím …

9.11.2016 | 12:28:07
Upírka007

Bohužel, tenhle díl mě zklamal. Pozvat si proti Enzovi napomoc Stefana bylo od Damona možná chytrý, ale ubohý. Bylo jasný koho si Bonnie vybere. Stejně jako bylo jasný, že Stefan bude bránit Damona. Jak na něj Bonnie kvůli tomu byla naštvaná, to mi přišlo vyloženě trapný. Od Enza to bylo ušlechtilý, ale děsně naivní- vypne lidskost, ona řekne: zabij Bonnie, a pak co? Siréna mě minule zaujala, ale stačil jeden díl a už ji zase nemám ráda. Potěšilo mě, že Car bojovala za Enza, i když jen chvilku a jen kvůli Bonnie. Tyler mi od začátku TVD lezl krkem. S tím knírkem nevypadal zas tak hrozně. Ta jeho řeč na mě udělala celkem dojem, až na ten konec „Do it!!! … Damon, wait.“ :-/ Nevím proč, ani mi ho nakonec nebylo líto. Ale kdo ví, třeba ještě není definitivně mrtvej… a třeba je.

8.11.2016 | 15:23:19
ilerik

Všichni tady nadáváte ale mě ten díl neskutečně bavil a jo sice Tylerův návrat byl celkem zbytečný ale konečně zase umřela jedna z hlavních postav což se v TVD nestává takže za mě super! :)

8.11.2016 | 5:54:42
tom99

Není to špatný, není to ale ani dobrý… Ten konec byl zbytečný…

webmaster, grafik
7.11.2016 | 21:39:56
JetPrawn

o dost slabší díl od minulého a jak tak koukám rozhodli se vyčistit jednu osobu po druhé abysme neměli otázky čí životy jak pokračovali :-) .. asi je jasné že to vše skončí velkým happyendem alezbýva mi jen otázka jestli se toho Damon a Stefan dožijou, předpokládám totiž že jeden z nich brzy zařve :-)

7.11.2016 | 19:13:24
mima33

Ten koniec… WTF? Na toto tam Tylera vrátili? Nemali sa radšej obťažovať. Celý tento diel bol trápny a nechutne úbohý – až to bolí. Dúfala som, že Bonnie a Enzo zomrú, aj keď mi bolo jasné, že to tak, žiaľ, nebude. To ozaj je Bonnie taká blbá a vyčíta Stefanovi jeho voľbu? Celá siréna je jeden veľký cirkus. Radšej by som brala späť ufňukanú Elenu.

7.11.2016 | 18:23:41
Drahu68

Tylera bych v tu chvíli zabila taky … divný díl :-/

7.11.2016 | 16:44:11
1

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás