The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E06: Detoured On Some Random Backwoods Path to Hell

S08E06: Detoured On Some Random Backwoods Path to Hell

S08E06: Detoured On Some Random Backwoods Path to Hell

Když jsou součástí nejnovějšího sirénina plánu její děti, musí Caroline učinit drastická opatření, aby se ujistila, že je její rodina v bezpečí. Zatímco Stefan musí závodit s časem a udělat vše pro to, aby dvojčátka zachránil, vyvrcholí napětí mezi Alaricem a Caroline, což skončí tím, že musí čelit tváří v tvář tvrdé realitě a rozhodnout se, jak to bude v budoucnu s jejich rodinou. Mezitím Enzo nedokáže bojovat se Sybiliným posledním tahem a Stefan se ponoří do vlastního podvědomí, což ho vede k tomu, že spustí řetězec událostí, které ho přinutí čelit rozhodnutí, jež mu změní život.

cz sk
2.12.2016
1 050 000
43 minut

Základní info:

Režie: Paul Wesley
Scénář: Alan McElroy
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Kristen Gutoskie (Seline), Nathalie Kelley (Sybil), Wolé Park: (Cade), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), … 



Foto: CW

Kvíz k šestému dílu

Kde se nacházela Seline s dvojčátky, když volala Alaricovi?

Trailer k páté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nixinka

Viac nejde..

10.12.2016 | 2:27:54
DelenaForever

Damonovu postavu úplně zničili,měla jsem ho ráda před tím,než se ukázaly ty blbky sirény.Ale v celku jsem čekala víc od tohohle dílu..Z 8.série asi nejméně povedený díl. :/

9.12.2016 | 22:43:13
sabi_090

Souhlasím. Jeden z nejhorších dilů vůbec. Tato serie měla celkem dobře nakročeno i přesto, že sem od ní moc nečekala, ovšem tímto dílem to úplně zničili. Jakoby nestačilo že úplně zničili charakter Damona, který byl moje nejoblíbenější postava a teď ho nemůžu skoro vystát. Stefan zase tradičně vše odskákal. Plecka by už mohla přestat opakovat ty svoje trapné recepty na díly.

9.12.2016 | 19:39:34
Boom

Mám z tohoto dílu dost smíšené pocity. Bonnie a Enzo jsou fakt pěkný pár, ale jsou úplně bokem od ostatních a až příliš často jeden z nich vždy málem umře. Damon je tam pořád za stejného debila, úplně zkazili jeho postavu. A s Caroline to pomalu vypadá že zůstane na samotce. Jsem ale zvědavá jak to bude vypadat až budou Stefan a Damon sloužit.

7.12.2016 | 21:48:26
Xavik

Pokud je Damon vážně tuhej, tak dobrej zvrat. (y) Ale tady člověk nikdy neví…

admin
7.12.2016 | 17:50:23
BLHikachu

Nechápem čo tu má každý proti Bonnie a Enzovi (v tomto diely) :/ Čo mohli viac urobiť, keď Enza mučila psychopatická siréna a Bonnie je v podstate len človek, áno bála sa oňho, čo je na tom zlé? Pokiaľ ide o Caroline a Rica … tak twl ty mi tak šli na nervy. Áno, bola to strašná situácia a balí sa o svoje deti, ale v niektorých prípadoch to zašlo trochu moc ďaleko … Caroline v podstate odsúdila Stefana na život v utrpení a Ric „zabil“ Damona za to, že v podstate zachránil jeho deti? A to čo povedal Caroline o tom, že to nie sú jej deti, to bolo tiež … kruté (a o mučení Enza sa vyjadrovať radšej nebudem). Svet je naruby keď najviac sympatizujem s Mattom ktorého som nemohla na konci siedmej série ani cítiť. (dobre a zo Stefanom, ale úprimne, už je to trápne ako ho vkuse mučia -.-)

7.12.2016 | 14:26:05
Nikypiky92

Co to bylo? Bonn s Enzem mam rada ale co je moc toho je prilis. Car? To chování? Nahodou pro mě byl fajn Matt. Skoda, ze Damon neni k.o.

6.12.2016 | 22:36:53
Jana13.13

Ač chápu tu bezmoc a strach Caroline a Rica, tak mě v tomhle díle neskutečně štvali, lámalo mi srdce vidět Stefana, když mu Car vrátila prsten, zachovala se k němu vážně hrozně :( A co se týče Rica tak ten mě nejen naštval tím, jak byl ochotný nechat Enza klidně trpět, ale stejně tak tím, co řekl Car o tom, že to nejsou její děti, jak řekla Car – geneticky možná ne, ale jejich matka to je :) Stefanovo odhodlání udělat pro dvojčátka a především pro Car cokoliv má bohužel svou daň, což mě přivádí ke Steroline – vážně se to zase děje? Opravdu jim jejich štěstí vydrželo asi pět epizod a zase jsme tam, kde jsme byli? Jestli nebudou mít svůj happyend a june wedding, tak se vážně neznám! :( Ohledně konce nemám slov, nebýt Damona, tak je s dvojčátky, kdo ví co a Ric se mu pěkně odvděčil :/

6.12.2016 | 20:43:49
tynamorgan

Tak už zničily i charaktery Alarica a Caroline, jako by nestačil Damon

6.12.2016 | 19:39:54
tom99

Celkem fajn epizodu zkazil naprosto debilní konec, kterému stejně nikdo neuvěří…

webmaster, grafik
6.12.2016 | 18:58:04
1

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás