The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E08: We Have History Together

S08E08: We Have History Together

S08E08: We Have History Together

Stefan a Damon se zúčastní podpůrné skupiny pro lidi, kteří mají problém se zvládáním vzteku, aby našli svou další oběť. Sybil je stále naživu a učí skupinu středoškoláků, které později využije jako rukojmí, aby se dostala ke Caroline a lokalizovala historický artefakt, který může být použitý proti ní. Stefan a Damon nadále slouží Cadeovi a testují morálku mladé doktorky, Tary.

cz sk
13.1.2017
950 000
43 minut

Základní info:

Režie: Ian Somerhalder
Scénář: Matthew D’Ambrosio
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Nathalie Kelley (Sybil), Demetrius Bridges (Dorian), Joel Gretsch (Peter Maxwell), Alexandra Chando (Tara), … 
Foto: CW

Kvíz k osmému dílu

Kde se nachází Bonnie?

Trailer k osmé epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sigmoel

Dobrá jenom jak byl s Klausem bylo to lepsi + Enzova písen .

21.1.2017 | 23:16:02
lenies

Jeden z nejhorších dílů, vlastně celý díl nuda, obživlá Sybil nuda. Což mi připomíná, že seriál začíná být čím dál více otravnější tím neustálým zabíjením a následným oživováním postav. U Původních budiž, ale už to začíná být ohraná trapárna. Napřed mi bylo líto, že 8. sezóna bude poslední, ale už fakt není, jestli by v tomto duchu seriál pokračoval dál, tak by to byla profesní sebevražda nejen scénáristů.

20.1.2017 | 21:38:27
Car

jasně, proč mi jen přijde, že ted to bude přesně naopak a všichni se tu začnou navážet do Stefana, že on je ten špatnej a Damon je vlastně ten svatoušek, ale díky komu to vlastně všechno začalo že :-), taky se mi to moc nelíbí no ale rozhodně bych to nesváděla celé na Stefana, díl byl trochu utahaný a říkala jsem si občas, ježiš to to ještě nekončí? ale tak co, zas tak hrozný to nebylo, jak už tu někdo psal co byste taky chtěli po těch letech, dialogy Car a Sybil – hrozný Sybil je prostě ču*ka to mi nikdo nevymluví, a to drámo kolem Matta a otce je taky hrozný, jako chápu, že je Matt na*ranej ale už je to celkem přehnaný, Bonenzo mi tu ani nechyběli nějak…

20.1.2017 | 0:37:06
mima33

Tá dráma okolo Matta a jeho tatíka ma už fakt nebaví. A tiež nechápem, kde tí dvaja nechali rozum, keď zachraňovali tých študentov – prečo ich po jednom rozväzovali… stačilo tej blondíne vytrhnúť fakľu alebo ju omráčiť… OK, snažili sa byť dramatickí, ale bolo to viac hlúpe. Stefan je totálny kretén a všetko čo Sybil povedala Car je pravda, takže ja ozaj nechápem, ako môže niekto byť tak blbý a považovať „utrápeného“ Stefíka za hrdinu a Damona za toho zlého – pritom je nad slnko jasnejšie, že Damon nie je ani z polovice taký zlý ako Stefan. Dúfam, že na konci umrie… a fakt sa na ten koniec teším, lebo toto sa už nedá pozerať.

19.1.2017 | 16:38:23
hanna_zima

Tenhle díl mě opravdu překvapil

19.1.2017 | 13:36:25
davidovechkin

Dalo se to očekávat, jak to celé zase dopadne. Nic nového

17.1.2017 | 15:01:30
JetPrawn

kdyby nebylo Stefana řekl bych že díl stál celkem za prd :D .. ale prostě ripper Stefan je TOP :D

16.1.2017 | 22:29:02
tom99

I když herečka Sybil je užasná, nevím, jestli má její postava ještě co nabídnout. Stefana jako rozparovače mám rád, ale nějak mám pocit, jakoby si to Paul už neužíval. Asi ho už nebaví hrát to samé :-)

webmaster, grafik
16.1.2017 | 20:54:07
Drahu68

Mě se to líbilo, Stefan je úchylný mizera, nechápu proč je z dvojice bratrů on brán za kladného…

16.1.2017 | 18:54:42
Venda5N

Přesně #Andie24 taky nechápu co všichni stále mají. Mě se díl líbil jako každý zatím. Některý míň jiný víc,ale stále si to drží lajnu. Bonnie chápu,že chce mít své štěstí s Enzem aspoň na chvíli a Sybil mě náhodou docela baví..je to taková „sladká“ slizounka :-D Nejvíc je Stefan :-)

16.1.2017 | 13:19:37
1

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás