The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E12: What Are You?

S08E12: What Are You?

S08E12: What Are You?

Damon uzavře dohodu s Cadem, že mu obstará Maxwellův deník, aby zachránil Stefanovu duši. Alaric a Matt však odmítají deník vydat, protože může obsahovat klíč ke zničení Cadea. Caroline se zoufale snaží navázat kontakt se Stefanem dřív, než Cade uskuteční svůj plán.

cz sk
10.2.2017
1 110 000
42 minut

Základní info:

Režie: Darren Genet
Scénář: Chad Fiveash, James Stoteraux
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Persia White (Abigail Bennett Wilson), Kristen Gutoskie (Seline), Nathalie Kelley (Sybil), Wolé Parks (Cade), Demetrius Bridges (Dorian), Evan Gamble (Henry Wattles), … 


Foto: CW

Kvíz ke dvanáctému dílu

Kdo zapálil Enzovo tělo?

Trailer ke dvanácté epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nazugg

Přesně posledních pár dílů je prostě skvělejch a ke konci to nabírá ty správné otáčky..Líbí se mi i ten celoseriálový vývoj vztahu mezi bratry.. Prostě pro zachránění bratra udělám cokoliv a tečka.Docela by mě ale zajímalo, jak na něj vyštrachali všechny ty fotky a důkazy z toho, když byl ripper.. Jinak přesně ten Kai na konci bomba… Pokuď se další díly udrží tak, jako párposledních dílů, tak se zlobit nebudu a těším se na to podívanou :)

11.2.2017 | 14:04:36
Diviska

Už je to ohrané a asi je dobře, že se to blíží ke konci. Tenhle díl byl hrozná nuda. A jestli nějak zařídí, že Stefan a Caroline nakonci budou spolu ( což asi zařídí vzhledem k názvu dalších epizod ) tak je to fakt trapárna… těch 60% to má za to POZOR SPOILER že neoživili Enza…

11.2.2017 | 12:31:42
KaraSnowAllen

Stefan opět hrdinou, opět mučedníkem a mě to neštve, tak či onak je tahle postava nejmučenější ze všech nejvíc(no on a Bonnie, celkem diskutabilní) a v téhle epizodě mi jen připomněl to, proč ho mám tolik ráda. Bonnie mi bylo líto, byla to do sebe zahleděná pipina, ale tohle si nezasloužila a Abby jsem si asi oblíbila. Jsem upřímně zvědavá, jak to mezi Bonnie a Stefanem teď bude. Kai na konci, hell yeah, ten to dotáhl do těch 100%, které teď dávám. Ke konci to opět chytá druhý dech a to je dobře, teď zbývá jen to, aby nepodělali ten konec, který se blíží. A Stefan s Car musí být spolu, kvůli nim to ještě sleduji!

11.2.2017 | 12:30:55

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás