The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E14: It’s Been a Hell of a Ride

S08E14: It’s Been a Hell of a Ride

S08E14: It’s Been a Hell of a Ride

Damon a Stefan se musí spojit proti Cadeovi, aby zachránili Eleninu rakev. Caroline a Alaric se vypořádávají s rychle rostoucími magickými silami svých dcer.

cz sk
24.2.2017
1 040 000
42 minut

Základní info:

Režie: Pascal Verschooris
Scénář: rett Matthews, Shukree Hassan Tilghman
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Chris Wood (Malachai Parker), Wolé Parks (Cade), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), … 

Foto: CW

Kvíz ke čtrnáctému dílu

Jaká zbraň dokáže zabít ďábla?

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nikypiky92

Oni tomu nemuzou dat rozumny konec, ze by Damon umrel. Bonn s nekym zestarla a Car zustala se Stefanem do jeho stáří. Elena po probuzeni na vsechny vzpominala na hrbitove nebo cetla deniky od nich za posledni leta. Ne nasadi tam hysterku Kath.

26.2.2017 | 22:12:37
GingerGin

Ok, přiznávám, že od finále 4. série je tohle první díl TVD, který jsem viděla celý a nepřeskakovala jsem žádné scény. A užila jsem si ho. Opravdu, nevím, co dodat. Že je Katherine záporák číslo jedna je skvělý tah. protože přiznejme si, že se vždycky objevil záporák, toho porazili (nebo se z něj stal slušňák) a pak se tam objevil někdo, kdo měl být ještě hrozivější, ale přitom byl většinou naprosto nudný (u Klause tehdy skončila ta slavná éra záporáků a jediný skvělý okamžik pak už představoval jen Kai). Takže Kath a ten pomyslný návrat na začátek je skvělý. Kai byl úžasný, ten konec s Bonnie…A Rick si chce založit školku? Od profesora na střední, přes profesora na vysoké až po ředitele školky pro čaroděje :D :D Bradavice? :D No a pak samozřejmě můj milovaný Bamon a Stefan s Damonem.

26.2.2017 | 20:55:22
Jana13.13

Nejdřív musím začít se Steroline… ta žádost o ruku byla prostě perfektní, nečekala jsem, že může být ještě krásnější, než ta první :) Opravdu nechápu ty, kteří tvrdí, že Stefan a Caroline nemají žádnou chemii a že se k sobě nehodí, jejich příběh je od začátku do konce jeden z nejkrásnějších, co jsem kdy na obrazovkách viděla, to mi prostě nikdo nevyvrátí :D :) A jestli nebudou mít happyend, tak mě to snad zabije :( Teď k Bamon, jejich přátelství je dokonalé a měli spolu plno úžasných scén, ale ta v dnešním díle, kdy se chtěli vzájemně zachránit, je u mě na vrcholu :) A Bonnie to v tomhle díle šíleně slušelo :D Stefana je mi už fakt líto, v každým díle je zmlácenej, krvavej, skoro zabitej… dejte mu už pokoj :D Kai nejlepší, umírám z jeho humoru :D A Katherine? to je prostě BEST!!! :)

26.2.2017 | 20:10:12
MartinkaaaZ

Katherine a mrcha pekla? Ano je to mrcha ale už byl od ní pekelný klid, už je na čase aby se vrátila Elena a ne takhle dvojnice co to jen zase zamotá :-)

26.2.2017 | 19:17:34
tom99

Ať už je konec. Vůbec mě to nebaví. Skoro všechny postavy jsou tam už nesnesitelné. Stefan se ke Caroline vůbec nehodí, je to otřesný pár… Snad to Elena a Katherine zachrání a budeme doufat v důstojné finále aspoň…

webmaster, grafik
26.2.2017 | 18:46:18
Car

ou mááj fakin gááád :D thy myth, the legend… ten výraz Bonnie na konci? :-D tak tohle je absolutní bomba :D od nějakého dílu 11–12 se tenhle seriál začíná opět rozjíždět ovšem tento díl byl úžasný i když uznejte, jak je možné, že by Katherine obelhala Cada nebo, že by Cad přenechal dobrovolně Katherine peklo? to se trochu odporuje se vším, co tam bylo o Cadovi řečeno, ale ok :D i tak tenhle díl byl incredible a awesome :-D zajímá mě ještě jak to bude s Enzem, nemůžou to takhle s Bonnie pytlíkovat až do konce přece…Enzo a jeho výchovná rada k Bon, že má odpustit Stefanovi, hell, why not? však měl pravdu :-) Defan scény plné obrovský emocí a Steroline? tak to je prostě no coment to nestojí ani za řeč, troufám si říct, že tohle bude ještě velký :-)

26.2.2017 | 17:03:13
VictoriaF

Ale jo, bylo to hodně dobré :) Delena mě sice netankuje už od 2. řady, ale dnes jsem konečně viděla , čím si jsou podobní – Damonova oběť sebe samého za ty, které miluje. Scény bratry Salvatorů taky skvělé, na obrazovky se vážně prolíná i to Ianovo a Paulovo přátelství za ta léta. Kai je neskutečnej parchant, ale i tak ho nejde nezbožňovat… Ale je mi ho i přesto líto, za to jak skončil (i když ta scéna, s tou hudbou, mě neskutečně pobavila:D), a jeho ‚parťačka‘, největší bitch a bohyně seriálu, Katherine mu vážně pomoc neposkytne :D Skvělá epizoda, člověk si říká, proč aspoň tu poslední řadu hned tak nerozjeli :) Doufám, že Katherine v příští epizodě navrátí trochu důstojnosti z prvních řad, a nebude jen bláznivou stalkerkou Stefana… :/

26.2.2017 | 14:04:33
Adeleine95

Není , co vytknout . Za svojí Delenou si stejně budu stát . Steroline byli v tomhle dílu super . Kai mi tím svým naháněním Geminů , připomněl 6. sérii . Celkově se mi Kai v tomhle dílu líbil . Zabitím toho kašpara Cada se mi také líbilo , chybět mi nebude . Rickův nápad na magickou školu mi přijde dobrý . Defan scény byly v tomhle dílu neuvěřitelné . Bonnie byla v tohle díle taky super , připomnělo mi to tu starou Bonnie . A pak ten konec … :D The baddest bitch of all …Katherine . Její návrat bude stát za to .

26.2.2017 | 12:04:05
rad1s

na uloztu s ceskymi titulkami: <cenzurováno – odkaz na problémový obsah>!Y9YVF3FNQiZ­g/upiri-deniky-the-vampire-diaries-8×14-cz-titulky-mp4

25.2.2017 | 23:56:41
Tynnatynny

Neeeeeeeee proč mi to dělaj já potřebuji Klaroline ze Steroline je mi na blblití

25.2.2017 | 23:42:14

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás