The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E16: I Was Feeling Epic

S08E16: I Was Feeling Epic

S08E16: I Was Feeling Epic

Osud Mystic Falls je v sázce a Stefan s Damonem musí v poslední bitvě porazit svého největšího nepřítele.

cz sk
10.3.2017
1 150 000
44 minut

Základní info:

Režie: Julie Plec
Scénář: Julie Plec, Kevin Williamson
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matt Davis (Alaric Saltzman), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Demetrius Bridges (Dorian), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Joel Gretsch (Peter Maxwell), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), David Anders (Johnathan Gilbert), Jodi Lyn O'Keefe (Josette Laughlin), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Arielle Kebbel (Alexia Branson), Jaz Sinclair (Beatrice Bennett), Natashia Williams (Lucy Bennett), Jason MacDonald (Grayson Gilbert), Erin Beute (Miranda Gilbert), Maria Howell (Ayana), … 

Foto: CW

Kvíz k šestnáctému dílu

Proč se Elena vzbudila?

Trailer k šestnácté epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lenka111

Za mě teda ne. Jednak uspěchané a až na Stefanův závěr, mě to nijak nezasáhlo. Jsem taky ráda za Delenu, ale jejich setkání nemělo ani jiskru. Caroline ani moc netruchlila, prostě šla dál (což je samozřejmě na jednu stranu i dobře). Zbytečně moc postav z minulosti. Radši měli celý díl natáhnout a udělat opravdu dojemné zakončení. Všichni měli strašné obavy z Katherinina návratu a nakonec ji stačilo sem tam zdržet bodnutím dýky, pak podržet a „sfouknout“ v tunelu a bylo po ní. A jak vlastně Bonnie přišla na to, jak zlomí kouzlo/pouto mezi Elenou? Pořád nevěděli, jak na to a najednou zázrak. A na závěr, kdyby byla další řada, tak se přijde na to, jak Stefana vrátí. Prostě slabé a Plecka tak básnila. Osm let si zasloužilo víc.

15.3.2017 | 11:45:31
hanach80

Co si budu namlouvat. Obrečela jsem to. :-( Myslím že to bylo nezkažené zakončení.

14.3.2017 | 15:15:56
Nikypiky92

Tak a je to.. Delena me nechala chladnou tam uz neni zadna chemie ale zbytek? Slzy ukaply. Puvodni postavy, Bonn+Enzo juuu. Konec 8let..

13.3.2017 | 22:27:27
Zdenox

Za mě díl plný emocí a překvapení. Musím říct že jsem ráda za konec a ne pro neúspěch,ale pro ukončení všeho. Ještě těm co psali že byla Katherine slabá jako ďábel- ona když skončila v pekle byla člověk, pokud se nemýlím a to ji zůstalo. Těším se na nový projekt od tvůrců i herců.

13.3.2017 | 20:58:40
danulika10

Finále se mi líbilo, i když jsem slzičku upustila až když jsem to viděla s titulkama. Některé věci bych ale vytkla. Například Katherine – Na to, že byla královnou pekla byla dost slabá, ale to je nedostatkem času. Na TVD budu ovšem vždy s láskou a úsměvem vzpomínat.

13.3.2017 | 14:18:39
__itsmarcii

Opravdu nádherný díl. Možná jen trochu moc rychlý, pro fanoušky bych poslední díl udělala speciální a protáhla ho, aby se dalo vše pořádně vychutnat. Takhle jsem jen skoro celý díl probrečela a nestihla jsem si pořádně vše užit. Ale jinak naprostá krása. Mrzí mě Stefanova smrt.. S Caroline a Bonnie byl má neojoblíbenější postava a doufala jsem, že dožije svůj lidský život po boku Caroline. I když to vypadá, že všichni došli míru a spokojenosti. Podle mého názoru jsou zase šťastni pouze Elena a Damon. Bonnie bude cestovat (no sama), Caroline je sice s dětmi (ale přišla o lásku svého života), přála bych si více štastných love story. Ááále ve finále.. I WAS FEELING EPIC! ♥

13.3.2017 | 12:31:35
ales551

Jak já ke konci jsem brečel :D No ale nějak tn konec jsem nepochopil. Jestli Elena na hřbitově byla skutečnost, tak co znamená, že Stefan je ve vile a Damon ho navštíví?

13.3.2017 | 8:50:08
T_Jennys

Nevím, mě se tohle finále teda moc nezamlouvalo, sice jsem ráda za Delenu, ale to je tak vše. Přišlo mi nesmyslné tahat Kat zpět do seriálu, když jí stejně Stefan stejně nakonec hrdinsky zabije a ona tam vlastně žádnou škodu nenapáchá, byl to zbytečný návrat několik sérií mrtvé postavy. Celý díl byl hrozně uspěchaný. Konec mě, ale docela zaujal, přesto po těch všech letech tohle i přesto že je to finále je jedna z těch slabších epizod.

13.3.2017 | 8:34:34
Nessie96

Myslím, že Matt měl dostat tu lavičku už jen za to, že přežil všech 8 serií! :D Finále bylo naprosto epické! Škoda jen, že Stefan umřel, i když se to dalo čekat, už v pilotu, ze známé věty. …„i ´m a vampire and this is my story“

12.3.2017 | 22:25:04
Pauluška

Myslím si, že to ukončili dôstojne a naozaj som si poplakala.

12.3.2017 | 21:29:34

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás