The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E16: I Was Feeling Epic

S08E16: I Was Feeling Epic

S08E16: I Was Feeling Epic

Osud Mystic Falls je v sázce a Stefan s Damonem musí v poslední bitvě porazit svého největšího nepřítele.

cz sk
10.3.2017
1 150 000
44 minut

Základní info:

Režie: Julie Plec
Scénář: Julie Plec, Kevin Williamson
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matt Davis (Alaric Saltzman), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Demetrius Bridges (Dorian), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Joel Gretsch (Peter Maxwell), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), David Anders (Johnathan Gilbert), Jodi Lyn O'Keefe (Josette Laughlin), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Arielle Kebbel (Alexia Branson), Jaz Sinclair (Beatrice Bennett), Natashia Williams (Lucy Bennett), Jason MacDonald (Grayson Gilbert), Erin Beute (Miranda Gilbert), Maria Howell (Ayana), … 

Foto: CW

Kvíz k šestnáctému dílu

Proč se Elena vzbudila?

Trailer k šestnácté epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Scarity

Nebylo to úplně špatné, jen Stefan si to nezasloužil. Slzička teda ukápla, ale tak úplně epic to zas nebylo, budeme se tvářit, že jsme tam neviděli všechny ty chyby, že jo. Lexi a Jenna to výrazně zlepšily :)

11.3.2017 | 9:24:13
pinkypancake

Zabili Stefana jenom proto aby potěšili nejvíc toxický shipy který kdy existovali.. chce se mi z toho zvracet

11.3.2017 | 8:02:14
SaDiablo

Tak to snad uvidíme Caroline v TO. :D Nedávalo mi smysl, proč Paul řekl, že se v TO neobjeví, je to škoda, že už ani nebude možnost ho vidět. Jinak osm let a jsem ráda, že už je konec. To, že po smrti vypadal i Damon se Stefanem stejně, asi už nemá cenu komentovat. :D Snažili se o velkolepost, no budiž, rozhodně to bylo nad tu celou linku se sirénama, paralely s první sérií byly dobré, stejně jako vidět Liz, Lexi a Jennu. Mohli jsme dostat aspoň jednu scénu Ricka s Jennou.

11.3.2017 | 7:27:01

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás