The Vampire Diaries (Upíří deníky) Aktualizace postav a herců: Klan Gemini

Aktualizace postav a herců: Klan Gemini

Aktualizace postav a herců: Klan Gemini

Jak jsme již slíbili, opět jsme pro vás aktualizovali naši databázi postav a herců. Tentokrát si můžete ohodnotit čaroděje a čarodějky z klanu Gemini. Pro další aktualizace nezapomeňte sledovat náš web.


6 0
27.10.2016

Došlo k aktualizaci těchto herců a postav:

Všechny postavy nezapomeňte ohodnotit!

Diskuze /4

tynamorgan

Jo jsem mela hrozne rada s Alaricem, a doufala jsem, že on bude konečně šťastný, ale to se nestalo. Ale jsem rada za dvojčátka :) Liv a Luke jsem moc v oblibě neměla, ano.. nebyli špatní, ale nebavilo me to :D naopak Malachai Parker? To byla moje nejoblíbenější postava ze seriálu, byl zatraceně sexy :D padouch a take zábavný a opravdu fascinující, alespoň tedy pro me, mrzí me, ze ho Damon zabil :(

#2 Car
27.10.2016 | 23:46:42
Car

#1 tynamorgan: :-( jo no :-/ hlavně co mě fakt naštvalo, že Plecka nechala Jo umřít…ona se v tom fakt vyžívá, to samý mi udelala i v Containemnetu, tam to taky zničila… hlavně že Delena bude mít (nejspíš) štastný konec to jo :D ale Rickovi tu pravou ženskou prostě nechat nemohli, líbil se mi hodně s Jennou ale Jo pro něj byla ještě lepší ale ne nic…a hlavně jsem doufala, že když už tak pomocí toho kamene jí nějak přece jen vrátí…tak zase nic :D jinak jo Kai aká Chris super postava, super padouch, po Klausovi bych řekla že rozhodně největší psycho zabiják já ho měla taky ráda a právě proto jsem se dívala na ten seriál Containment, kde hrál právě Chris, a hrála tam i ta nová Rickova chůva :-)

#3 VampKošilka
28.10.2016 | 0:24:48
VampKošilka

Jo jsem si též neskutečně zamilovala. Jodi Lyn O'Keefe znám už z dřívějška a Jo byla fakt parádní, z Rickových holek jsem jí měla nejradši a ona byla prostě ta pravá no. Kaie netřeba komentovat a Liv a Luke se mi taky hodně líbili a celkem mě sr-li ti DE fanoušci, co je neustále obvinovali z Damonovi smrti. Lol, bych je chtěla vidět, zda by nechali vlastního sourozence zemřít, aby se vrátil nějaký upírský, seriový vrah, kterého pomalu ani neznají.

#2 Car: No jo, přesně tak. Zdravý, reálný a prospěšný vztah, který mohl Rickovi přinést pravé štěstí, to Plecina v pohodě vyškrtne, ale hlavně že Dilinka pár, asi nejvíc toxic vztah všech dob, ten bude mít svůj happyend, taky tuto logiku nepochopím. A myslím, že ani milá, sexy hlídačka tomu moc nepomůže, protože bylo několikrát neznačeno, že Jo byla láska Rickova života.

#4 Car
28.10.2016 | 10:30:21
Car

#3 VampKošilka: u ní je to normálka že, vyživá se v tom to samé udělala i v Containemen­tu…ona prostě na ty happyendy není… ehm chyba! jak u koho :-/ no myslím, že finále tohohle seriálu pro mě bude asi nejhorší a to jsem myslela že nejhorší bude PLL final :D, asi tak nějak a i kdyby si spolu začali tak to bude stejně jen náplast a je to trapný mu někoho cpát jen proto aby teda někoho měl, on stačil ten úlet s Caroline

28.10.2016 | 17:03:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás