The Vampire Diaries (Upíří deníky) České titulky k epizodě Live Through This

České titulky k epizodě Live Through This

České titulky k epizodě Live Through This

České titulky k páté epizodě sedmé série jsou hotovy! Ke stažení je naleznete v profilu epizody Live Through This. Epizodu potom nezapomeňte ohodnotit. Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z webu CWzone.

15 0
6.11.2015

Diskuze /23

Car

teda musím říct, že ty spoilery, bývají až nechutně pravdivy :-D ten začátek s Bonnie někde na terapii a pak jak se vrhla Enzovi do náruče? pokud jsem si tyhle dva nedokázala vedle sebe představit, tak to právě odvolávám, protože si myslí, že to bude skvěle fungovat, naopak ta Jo? to nemůžou vrátit pravou Jo nebo to funguje jen pro duše upírů? jako to musí mit Rick vážně takovou smůlu? jsem zvědavá na toho Juliana

6.11.2015 | 23:04:28
google147

Takže díl toho nejspíš prozradil hrozně moc – opomenu Valerii, protože mě nebaví (a snad Julian udělá to co má), Steroline scéna naprosto dokonalá (stačí tam přidat Damona) a Defan scénky parádní. Ale scéna z budoucnosti Bonnie a probuzení Juliana (má stejnou jizvu jako Stefan v budoucnosti) jsou podle mě možná nejklíčovější scény co jsme zatím viděli a jsou děsně důležité pro budoucí dění.

Takže všechno co víme – po Stefanovi jde lovkyně, Stefan má jizvu co Julian (tomu ale po oživení zmizela), Stefan má podle spoilerů umřít (přesně můžeme počítat, že jeho duše půjde do kamene) a Bonnie je zničená, protože jí umřel někdo blízký. A hlavní Stefan tu jizvu má pořád. A kam mířím? V budoucnosti není Stefan, ale jiná duše z toho kamene – proto v budoucnu není Steroline, protože není Stefan a ta lovkyně možná nebude záporačka.

#3 Car
6.11.2015 | 23:31:09
Car

#2 google147: no to jo :_D prý: ,,vše jde podle Salvatorů,, tahle hláška teda rozsekala mě :Dakorát mi není jasná teda Bonnie a Enzo to asi nebude pár nafurt, navíc v upírku ji proměnit nemůže ani…

no jako tak z tohohle nejsem teda nadšená…at jdou do háje ale sedí to no…

#4 google147
7.11.2015 | 0:48:59
google147

#3 Car: Jasně není to zrovna něco na co se těšit, ale zatím to tvůrcům hrozně šlape a pokud to dobře podají, tak proč ne. Beru to tak, že to více méně vysvětlu všechny pohledy do budoucnosti – Damon šel čekat na Elenu, protože bráška je pryč a možná mu trošičku přeskočí (proto Alaric vypadá že se ho bojí), Caroline je v Dallasu protože jí to příliš bolí a proto nechce slyšet jeho jméno (v tom záblesku tam potom chodí hodně zničený pohled) a Bonnie je zničená, protože ho nezachránila. Všechny rozdělí Stefan a potom co se skočí do roku 2016 začne boj o jeho záchranu. Nebo si přeju aby to tak bylo, protože to potom nahrává tomu, že bude Stefan a Caroline na konci spolu.

A pokud budou chtít, tak si pro Bonnie a Enza nejakou cestičku najdou

#5 Ilovevampire #6 Car
7.11.2015 | 1:09:24
Ilovevampire

#4 google147: Tvoje teorie mi přijde celkem dobrá ale když se kouknu na první díl sedmé série kde stefan probouzí damona a potom i na poslední scénu tak mi nepřijde že by stefan nebyl stefan a damon sám stefanovy řekne ,,bratře,, takže tohle mi trošku nesedí, nebo sem si tvoji teorii vysvětlil špatně

7.11.2015 | 8:57:14
Car

#4 google147: ale v tom případě pořád nechápu proč tam musejí dávat toho snoubence…a co bude s tou Jo teda? Alaric se zamiluje úplně do nové ženy v těle Jo? nebo by se mohl přece najít způsob jak dostat pravou duši Jo do jejího těla ne? to by snad po tom všem nemusel být takový problém, požádat Lily nebo třeba by to BonBon zvládla také :D, to asi jo oni to vždycky nějak vymyslí toho bych se také nebálá, ale je to vtipné jak se to všechno začíná potvrzovat :D, navíc Alaric bude mít dvojčátka, že s kým asi, že by s novou Jo? nebo snad se starou vrácenou ze záhrobí? kdo ví

#7 google147
7.11.2015 | 9:00:31
google147

Ta teorie má mouchy to uznávám, ale nějak mě napadlo ještě, že ve Stefanově těle může být někdo kdo je zná a jenom předstírá, že je Stefan – a to Julian. Stefan umře a Julian taky – duše obou půjdou do toho kamene, ale Lily nějak donutí Bonnie aby přivedla zpátky Juliana (řekněme, že mu Damon opravdu urve hlavu). Už je nějakou dobu bude znát, Lily mu dodá další informace jak hrát Stefana – ten pak Damona zmanipuluje aby se nechal vysušit, ublíží Caroline.

Jako otázek je ještě moc, ale je prostě divné, že Julianovi ta jizva zmizela, když se jeho duše spojila s jeho tělem a u Stefana se to nestane.

#6 Car: Duše Jo je pryč, jediné duše, které mohou přivest jsou ty, které jsou v kameni.

#8 Car
7.11.2015 | 9:41:49
Car

#7 google147: jasně chápu, takže v tom kameni jsou jen duše upírů? pak to totiž chápu, tak to je blbý no já se těšila na happy end s Jo :D, jojo přesně ohledně té jizvy mám taky spousty otázek, proč mi přijde,že se to zase začíná trochu zamotávat? ._D

#10 google147
7.11.2015 | 10:39:31
megary

S tou Jo – její duše je nejspíš opravdu pryč, když už není Other Side a v kamenu jsou jen zlí upíři, viděl bych to tak, že se nevrátí. Podle mě se Alaric zamiluje do „nové Jo“, teda upírky, která je teď v jejím těle.. Ale pamatujme, že to je jenom duše, tělo je pořád Jo a Jo byla z covenu Gemini. To znamená, že když budou mít tito dva opět děti, s největší pravdepodobností to budou dvojčata a budou opět čarodějky (nebo možná i heretičky?). Taky mě zajímá, jestli duši, která sídlí v těle Jo už neznáme. Ale spíš to bude pro diváky nová osoba. :)

7.11.2015 | 10:52:18
google147

#8 Car: Je to tak, duše Jo nebyla uzavřena do toho kamene a proto ji nemůžou přivést zpět.

Jako o té budoucnosti je tolik otázek a pokud se pletu, tak kdo to teda kvůli Bonnie umře a ona je pak na terapii? Vzít to vylučovací metodou, tak jediný koho jsme zatím v budoucnu neviděli je Matt ( i když největší gól by bylo, že je to Enzo a Bonnie má o něm jenom halucinace :D).

#11 megary #12 Car
7.11.2015 | 11:04:07
megary

#10 google147: Já mám pocit, že ta terapie byla kvůli tomu, co způsobil (způsobí) ten kámen. Ty vize, které Bonnie měla v prvních epizodách byly hodně špatný. Mám pocit, že zatím víme o kamenu jenom zlomek a že dvě oživení budou mít další následky.

#12 Car
7.11.2015 | 12:03:11
Car

#10 google147: tak to je smůla no a já se těšila, no to je jedno sice mě to zklamalo ale zklamal mě i osud který čeká Stefana, žádná láska mu prostě nevyjde – jasný že pak je nejspíš dají dohromady ale ty překážky prostě :D ježiš no to snad ne :D to je už trochu moc :D mě jako překvapilo že je dali dohromady, no a nemůže smutnit po tom Stefanovi? svým způsobem je to milovaná osoba taky ne? :D
#11 megary: no jasně to bude mít bohužel hodně špatné následky, to si můžem i přečist k popisům na další díly…jako je to zajímavý ale Lily mě už začiná nějak štvát :D

#13 google147
7.11.2015 | 12:21:27
google147

#12 Car: A právě proto mě napadla ta teorie, že je ve Stefanově těle v budoucnosti jiná duše z toho kamene. Určitě Stefan patří mezi její milované osoby.

No jo no, ale jsou hlavní pár a to vyžaduje překážky.

Jinak už je obsazená ta lovkyně – její jméno je Rayna bude jí hrát Leslie-Anne Huff. Vrací se do světa živých a je popisována jako divoká, inteligentní, sebevědomá a smrtící legenda, která doslova nenajde klid dokud její pomsta nebude dokonána.

#16 Car #18 Stelly
7.11.2015 | 12:40:27
Stelly

Já to říkala…Já to říkala,že Bonnie a Enzo budou spolu a že jim to bude fungovat :D Joooo já mám takovou radost.....Teď jsem si to pustila a mám takovou radost,že jsem se prostě musela podělit ;-)

#16 Car
7.11.2015 | 17:19:11
VampKošilka

Bonnie a Enzo…když chci Bonnie s Damonem, jedna scéna těch dvou ve mě vyvolala mnohem víc než všechny scény Bonnie a Enza dohromady. Není špatný jako druhá možnost, ale prostě Bonnie a Damona nic nepřekoná. Ovšem Enzo je kus, takže jim to aspoň trochu přeju.

Hodně lidí napadá teorie, že v budoucnosti to neni Bonnie, ale Lily. Jinak já chapu, že ztratit milovanou osobu je těžké, ale Bonnie přišla o babičku(která ji vychovala), otce(kterého ji podřízl Siles před očima jako podsvinče) a o nejlepší kamarádku, kterou už nikdy neuvidí. Přesto se vždy se vším vyrovnala a teď potřebuje odbornou pomoc? To se mi moc nezdá. Stefana má sice velmi ráda, ale třeba ty o které přišla měla daleko raději. Napadlo mě, že by to mohlo být kvůli Damonovi, ale to je málo pravděpodobné. Damon se nechá zavřít do rakve a Stefan všem okolo řekne, že zemřel. Dávalo by to smysl, že to Bonnie už neunesla, pac Damon je momentálně jedna z jejích priorit.

8.11.2015 | 9:57:36
Car

#14 Stelly: hahaha :D tak proč ne, já si to nedovedla představit, ale jak se mu vrhla do náruče to bylo prostě super úžasné :-D
#13 google147: jako já tomu rozumím, že jo :.D ale vezmi si reputaci Car prostě :D ta už tam měla něco snad se všemi z Mystic Falls když to prostě přeženu, a to, že se má párovat opět s někým dalším to prostě nějak nemůžu překousnout zkrátka :D asi jako nemůžu překousnou toho Alarica, jeho je mi fakt líto

#17 google147
8.11.2015 | 13:35:09
google147

#16 Car: Já tomu rozumím, ale mi zatím nevíme kolem toho zasnoubení absolutně nic a potom jak dlouho ten snoubenec vydrží, kdy ho ukážou, jak často tam bude, je to pravé zasnoubení a nebo to je všechno součástí plánu?

A vždycky mě naštve, když se Caroline vyčítá s kým byla – třeba s Mattem nikdy neměla sex (scénu poprvé každého páru vždycky ukážou, oni ji neměli), takže byla s Damonem (a tady v tom případě by se dalo mluvit o znásilnění), Tylerem, Klausem a Stefanem. To jsou čtyři. Elena byla se Stefanem a Damonem – to je jen o dva míň. Naproti tomu vedle Damona vypadá Caroline jako nevinnost sama a i Stefan má stejný počet – Elena, Katherine, Rebekah, Ivy.

#19 Car
8.11.2015 | 14:52:08
Stelly

#13 google147: Že by ta lovkyně nějak souvisela s Fénixovým kamenem?Teda podle tý charakteristi­ky,kterou píšeš ;-) Jinak co se týká Stefana,tvoje teorie je zajímavá,ale zase po tom co Stef Damona probudil,tak Damon říká,že ho Stef měl probudit až po tom co se vzbudí i Elena.....

Car jasný že ho milovala,ale zase na druhou stranu se jí nemůžeme divit že je pak takováhle vzhledem k tomu jak moc miloval Elenu a Katherine a teď to s Valerií…docela bych se nedivila,kdyby se to dozvěděla…Plus ještě něco navíc…Co se týká jejího snoubence jsou 3 možnosti:buď to je někdo nepodstatnej,takže nemají potřebu nám ho ukazovat,nebo je to někdo koho známe,nebo je to někdo novej a nebo se zkrátka ještě nerozhodli,ale zase na druhou stranu je to někdo z MF........To samý u Rica… ;-)

Jinak je zvláštní jak jsou všichni rozdělení....­.Muselo se stát něco fakt velkýho…Když připočtem že už doopravdy nemůžou do MF…

Jo a mě ještě něco napadlo…Včera jak jsem sledovala epizodu a Damon mluvil o pomstě,tak jsem si chvilku myslela,že se vrátí jejich tatík…Prostě jsem měla takovej pocit…A jako řekla bych,že Fénixův kámen a Julien nějak úzce souvisí se Salvatory a tím myslím celou famílií…Jinak jsem přemýšlela a napadlo někoho z vás jaktože Salvatorové existují,když „zemřela“ Lily,Damon i Stefan a Stefan zabil jejich tátu?Tak jaktože Salvatorové existují dodnes,když umřela celá rodina.....Něco mi zkrátka říká,že za Lilyinou posedlostí Julienem je něco víc.....Už jenom Valeriin flashback,kdy ji Julien napadl,tak řekl,že potřebuje aby s ním Lily odjela.....Je to jenom nápad,ale zkrátka mi něco říká,že tohle nebude jen tak… ;-) :D

#20 Car
8.11.2015 | 14:52:37
Car

#17 google147: jasný no to je taky pravda :D klidně to i může být součástí plánu jako tehdy v druhé sérii kdy Elena se Stefanem hráli kvůli Katherine, že se spolu rozešli…to by byla super verze :D, ted mě ale zajímá také jak je to s těmi dětmi Alarica, zda je teda bude mít s touhle novou starou-upírkou v těle Jo, už jen to, že má dvojčata by odpovídalo tomu, že je porodilo jakoby tělo Jo když to takhle řeknu… jo to mě svým způsobem taky, ale čtu to opravdu všude už a poslední dobou ještě víc, takže jsem si to trochu neodpustila, samozřejmě je fakt, že s Mattem nic neměla než jen muchlování se, u Stefana bych dodala ještě Valerii :D

8.11.2015 | 16:16:20
Car

#18 Stelly: no jasný jako tohle otevírá strašně moc nápadů a verzí pro další řady mi přijde, a pokud se to nějak extra nepodělá tak by to i mohlo fungovat

8.11.2015 | 16:20:32
google147

Tak snoubenec Caroline prý je Julian. Takže nová vlna proč, jak atd může začít

#22 Car #23 Car
9.11.2015 | 10:05:59
Car

#21 google147: no tak tohle jse už moc ale :D to si snad dělají srandu tak ted nechápu už ale vůbec nic teda :D jak je tohle možné :D to se Lily asi po*ere :D a Caroline nechápu ale bůhví co v tom je

9.11.2015 | 20:51:41
Car

#21 google147: tak Julian asi těžko je to Rick nakonec…takže nevím kde se vzala info, že Julian

13.11.2015 | 21:00:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás