The Vampire Diaries (Upíří deníky) Co nás čeká v 16. - 18. díle?

Co nás čeká v 16. - 18. díle?

Co nás čeká v 16. - 18. díle?

Damon se chystá na sebe magicky přenést Stefanovu jizvu, Stefan musí čelit nezvratným škodám, které Damon napáchal na jejich vztahu, a Bonnie se setká s ženou jménem Virginia, která jí prozradí cenné informace týkající se Zbrojnice.


18 0
26.3.2016

16. Days of Future Past

Datum premiéry: 1. dubna 2016

Aby napravil co spáchal, navrhne Damon, že na sebe nechá magicky přenést Stefanovu jizvu, zjistí však, že když to podstoupí, může to mít nečekané následky. S docházejícím časem a Raynou přibližující se ke Stefanovi, se Valerie zoufale snaží přivést Damona k rozumu dřív, než bude příliš pozdě. Poté, co byl obviněn z toho, že pustil Raynu ze Zbrojnice, se Enzo pokusí očistit své jméno, ale ne dřív, než konfrontuje Noru a zjistí něco znepokojujícího.


17. I Went to the Woods

Datum premiéry: 8. dubna 2016

V následku bratrova osudného rozhodnutí se Stefan probouzí, aby se ocitl vhozen do situace týkající se života a smrti a má pouze své základní instinkty, na které se může spolehnout. S časem, který hraje proti němu, se vydává na cestu za přežitím, zatímco je nucen čelit nezvratným škodám, které Damon napáchal na jejich vztahu. Mezitím, zoufalý zachránit svého bratra, Damon sleduje neobvyklou stopou, zatímco Matt posílá Valerii do Dalasu, aby jim Alaric pomohl najít Stefana. Když se Rayna dozví o nové hrozbě, rozhodne se najít Stefana dřív, než ho najdou ostatní.

18. One Way or Another

Datum premiéry: 15. dubna 2016

Damon se rozhodne chytit uprchlého upíra jménem Ambrose, který může být klíčem ke Stefanovu bezpečnému návratu, takže se vydá do Memphisu s Alaricem v závěsu. Alaric však dá Damonovi jasně najevo svou neochotu znovu lovit upíry a odhaluje mu, co se událo za ty tři roky, co Damon nebyl součástí jeho života. Mezitím se na psychiatrii Bonnie setká s mladou ženou jménem Virginia, která jí poskytne několik cenných informací ohledně Zbrojnice, která má o ni zájem. Enzo vezme věci do svých rukou, když se od Rayny dozví šokující novinky.

Diskuze /7

VampKošilka

Jde to, snad si Damon spraví pověst. Damon na sebe vezme tu jizvu a bude to mít nečekané následky? Stefan se bude muset spoléhat jen na své základní instinkty? Nakopu někoho do prd*le, jestli z něj udělají člověka.

#2 Car #4 Lusyta
26.3.2016 | 19:44:00
Car

začínám nenávidět slovo ,,šokující novinky,, :D kdo je zase nějaký nový upír Ambrosso?:D tjako co to zase je :D ten popis dílu 18 se mi teda vůbec nezdá nějak :-/ to najednou Ravena hledá se všemi nějakou cestu? nejdřív Stefan ted Enzo? aha…

#1 VampKošilka: neměli by dělat člověka ani z jednoho…tohle se mu všeobecně nelíbí :-/

#4 Lusyta
27.3.2016 | 0:28:23
Lusyta

Kdo je sakra Ambrosso? :D Jinak popisy vypadají dost zajímavě.Musím ale říct ,že popisy u The Originals vypadají zajímavěji :-) Vypadá to na další crossover :-)

30.3.2016 | 0:04:41
Lusyta

#1 VampKošilka: #2 Car: Jinak s vámi úplně souhlasím,neměli by člověka dělat ani z jednoho,to by to už úplně zazdily :-/

#5 Car
30.3.2016 | 0:07:54
Car

#4 Lusyta: ani z Damona prostě vyloučeno…a dle popisu vypadá Originals určitě lépe :-) já jsem nyní na tyto dva seriály docela zanevřela pač jsem okouzlena seriálem The 100 :D pomohl mi vyplnit tuhle šíleně dlouho pauzu tak jsem zvědavá jestli se zase vrátím nadšená do tohoto upírského šílenství :-D

#6 Lusyta #7 RedHood
30.3.2016 | 17:00:31
Lusyta

#5 Car: Tak to jsme dvě :-) Seriál The 100 úplně žeru, už od první série a musím říct ,že je to jeden z mála seriálu kde je to z každou další řadou lepší a lepší ,i když to sem nepatří :-) Jinak k deníkům…mě teda pěkně vytočí ,jestli se jen jeden z nich stane člověkem :-/ Na The originals se dost těším,hlavně na Finna s Elijahem,nějak si je spolu nedokážu představit ,aniž by se navzájem nezabily :D

#7 RedHood
31.3.2016 | 6:26:15
RedHood

#5 Car: #6 Lusyta: ano, i já jsem se do The 100 totálně zamilovala <3 bude to tím, že mám obecně ráda post-apokalyptický sci-fi :D jinak už se těším jak se to bude dál vyvíjet… a hlavně na ten další crossover :) aloe podle popisu tady to nejspíš bude jen v TO :/

1.4.2016 | 23:28:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás