The Vampire Diaries (Upíří deníky) Co nás čeká v 8. - 10. díle?

Co nás čeká v 8. - 10. díle?

Co nás čeká v 8. - 10. díle?

Stefan a Damon hledají další oběti a Sybil pátrá po historickém artefaktu. Čeká nás také průvod k slavnosti Miss Mystic Falls. Na co dalšího se ještě můžeme v následujících třech dílech seriálu The Vampire Diaries těšit, si můžete přečíst uvnitř článku.


9 0
7.1.2017

8. We Have History Together

Datum vysílání: 13. ledna 2017

Stefan a Damon se zúčastní podpůrné skupiny pro lidi, kteří mají problém se zvládáním vzteku, aby našli svou další oběť. Sybil je stále naživu a učí skupinu středoškoláků, které později využije jako rukojmí, aby se dostala ke Caroline a lokalizovala historický artefakt, který může být použitý proti ní. Stefan a Damon nadále slouží Cadeovi a testují morálku mladé doktorky, Tary.


9. The Simple Intimacy of the Near Touch

Datum vysílání: 20. ledna 2017

Stefan a Damon se vrací do Mystic Falls na žádost Sybil, která stále pátrá po historickém artefaktu. Bonnie se vrací z Paříže s lahvičkou, ve které je Enzova krev, což Caroline přinutí popřemýšlet nad tím, jestli se nestane upírkou. Stefan, Damon, Caroline, Bonnie a Enzo se zúčastní průvodu Miss Mystic Falls, na kterém si Sybil bude dobírat Damonovy vzpomínky na Elenu.

10. Nostalgia’s A Bit­ch

Datum vysílání: 27. ledna 2017

Sybil se chce pomstít Damonovi, takže ho uvede do katatonického stavu. Caroline a Bonnie se rozhodnou vstoupit do Damonovy mysli a při tom narazí na několik známých tváří z minulosti, jen aby zjistily, že Stefan je klíčem k Damonovu osudu. Pro Sybil a její sestru Seline nastává závod s časem, protože chtějí mít obě zvon na své straně.

Diskuze /4

anndy

hrabání se v Damonově hlavě? to může být zajímavý :-D

#2 ZEDUltedOP
9.1.2017 | 22:02:33
ZEDUltedOP

#1 anndy: jojo taky jsem si říkal prtože on byl vždy takovej tajnuskář a nic neřekl co dělal kdy jsi něco jak v 5 serii jak skončil v tom Augustinském vězení nebo jak to bylo nechci ti teďka lhát a taky nic neřekl že ho celejch 5 let mučili

#3 RoseMary
10.1.2017 | 16:36:27
RoseMary

#2 ZEDUltedOP: jo damon byl vzdycky tajnustkar ake mozna proto jsem ho mela tak rada.

19.1.2017 | 18:58:05
RoseMary

skoda ze nemuzu stahovat dily protoze nejsou v mp4 a s titulkama.

19.1.2017 | 18:59:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás