The Vampire Diaries (Upíří deníky) Co nás čeká ve 4. - 6. díle?

Co nás čeká ve 4. - 6. díle?

Co nás čeká ve 4. - 6. díle?

Do Mystic Falls míří záhadný Julian a Bonnie se dozvídá další informace o Fénixově kameni, takže se bude muset postavit Alaricovi.


13 0
25.10.2015

4. I Carry Your Heart With Me

Datum premiéry: 29. října 2015

Když si Damon myslí, že v boji získal převahu nad Lily, stane se nečekaný zvrat událostí a musí přejít k plánu B. Důsledky Damonových činů získají nevítanou pozornost Mary Louise a Nory. Stefan a Caroline jsou nuceni strávit noc rozptylováním děvčat na Whitmorské univerzitě, kde se pořádá ples s tématikou Nebe & Peklo. Enzo má podezření, že Valerie něco plánuje, proto se rozhodl přijít na to, co skrývá. Plán, který vymysleli Alaric s Bonnie, jim zanechá životy naruby.


5. Live Through This

Datum premiéry: 5. listopadu 2015

Damon si uvědomí, že se řítí po spirále dolů, a rozhodne se změnit svůj život, což by mělo pomoci Eleně. Lily se připravuje na příchod výjimečné osoby z její minulosti, zatímco Enzo si není jistý, co od toho má čekat. Caroline naléhá na Stefana, aby se setkal s Valerií tváří v tvář a dozvěděl se tak nové zneklidňující detaily o její minulosti. Enzo a Bonnie se nepohodnou, když jsou nuceni odrazit velmi nebezpečnou hrozbu. Bonnie se dozví pár znepokojujících informací o Fénixově kameni, takže je nucena čelit Alaricovi.

6. Best Served Cold

Datum premiéry: 12. listopadu 2015

Když se Lily znovu shledá se svou dávnou láskou Julianem, uspořádá večírek, na který pozve Damona se Stefanem, aby je představila Julianovi a aby oznámila, že mezi heretiky a obyvateli Mystic Falls zavládl mír. Damon a Stefan zjistí, že se ocitli ve slepé uličce, protože má každý na Julianův příchod jiný názor. Na večírku odhalí Bonnie s Mattem podivné tajemství, které zahrnuje některé nic netušící obyvatele města a toto odhalení Alarica opravdu zasáhne.

Diskuze /3

Car

zkrátka – hodně našlapaný :-)

#2 RoseMary
25.10.2015 | 15:51:58
RoseMary

#1 Car: to jo no hele mozna ze se z jo vazne stane zombie.

#3 Car
26.10.2015 | 15:04:13
Car

#2 RoseMary: ano stane ale nějak moc to protahují čekala jsem už tak že to bude příští díl max ten další

26.10.2015 | 16:50:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás