The Vampire Diaries (Upíří deníky) Co všechno víme o osmé řadě?

Co všechno víme o osmé řadě?

Co všechno víme o osmé řadě?

Na Comic-Conu jsme se dozvěděli několik informací o poslední řadě seriálu The Vampire Diaries. Co všechno můžeme od seriálu ještě čekat, si můžete přečíst uvnitř článku.


24 0
31.7.2016

Co bylo prozrazeno na Comic-Conu:

 • Do osmé série se vrací Kevin Williamson jako scenárista a producent.
 • Hlavním padouchem série bude žena, která má kořeny v dávné minulosti. Ztvární dokonalé zlo, které bude třešinkou v mytologii Mystic Falls. Tato ďáblice vidí hned v každém to nejhorší a vytáhne to z něj na povrch.
 • Je možný návrat Eleny. Julie Plec prozradila, že jí Nina Dobrev slíbila, že se vrátí, aby se se seriálem rozloučila. Je si prý jistá, že své slovo dodrží. Byla by to prý škoda, kdyby nemohli její příběh řádně dokončit.
 • Je možné, že po poskončení seriálu, se budou postavy z The Vampire Diaries objevovat v The Originals, pokud se bude seriál pořád vysílat.
 • DamonEnzem udělají několik opravdu šílených věcí. Bude tu i nová věc ohledně kontrolování mysli, protože Damon s Enzem jsou ve svých myslích pořád sami sebou. Ovládání mysli jsme zvyklí vidět z té druhé strany, takže teď se dozvíme, jaké to je, když nejste pánem své mysli. Jejich vůle je jim sebrána a jsou nuceni dělat to, co sami nechtějí.
 • Na začátku osmé série bude Bonnie úplně na dně. Minulá řada byla hodně o tom, jak se vyvíjel její vztah s Enzem a Damonem. Ve finále se úplně rozpadala a pořád nemá zpět svoji magii. To, co ji dělalo samo sebou, tam teď není a nejsou tam ani její nejlepší přátelé. Bonniina cesta bude v nové sérii opravdu vzrušující.
 • Stefan bude pořád fňukat, protože mu chybí jeho bratr. Zase se to vrací ke starým kořenům, kdy Damon byl v průšvihu a Stefan ho zachraňoval.
 • Caroline bude v nové řadě velice zaneprázdněna, protože se bude snažit udržet si vztah s Alaricem a dvojčátky, zatímco bude pomáhat Stefanovi a Bonnie najít Damona a Enza, které budou muset hledat bez pomoci kouzel. Caroline tedy bude po boku Stefana. Bude se snažit skloubit svůj rodinný život s milostným a nadpřirozeným životem.
 • Každý název epizody osmé řady bude hláškou z epizod první série. První epizoda nese název Hello Brother. Poslední série bude oslavovat tu první.
 • Od začátku chce Julie Plec přivést vše nazpět, proto by se měli všichni v prvním díle nacházet zpět v Mystic Falls (kromě Damona a Enza).
 • Příběh se bude zaměřovat hlavně na Enza a Damona a jejich nalezení spolu s objevováním nového zla. Bude to opravdu čisté zlo, které se do Mystic Falls přiřítí.
 • Matt musí učinit volbu a něco opustit.
 • Konec série by měl být nádherný. Každá postava by měla dostat svůj šťastný konec.
 • Osmá řada bude mít 16 epizod. Poslední díl bude odvysílán někdy v únoru.
 • Nebudou zde flashforwardy, ani flashbacky, ale uvidíme něco v z minulosti v podobě vzpomínek.
 • Můžeme se setkat s některými starými známými, kteří nám nejspíš budou ukázáni právě prostřednictvím vzpomínek.
 • Celá série bude plná překvapení.

První část záznamu panelu The Vampire Diaries z Comic-Conu v San Diegu: 

Thumbnail Play icon

Druhá část záznamu panelu The Vampire Diaries z Comic-Conu v San Diegu: 

Thumbnail Play icon

Diskuze /14

Car

nevím no asi je mi i trochu líto, že bude jne 16 epizod :D :-(

31.7.2016 | 21:08:48
Aspi

Nelíbí se mi část, že každá postava dostane svůj happy end. Vždy se každá postava nějak vrátil z mrtvých, což je prostě už klasika u CW (Arrow, Supernatural atd..). Tentokrát bych chtěl nějakou epickou smrt hlavní postavy a konec. Nic sladkého, jako to tak bylo vždy. Například konec 6. série byl výborný v tom, co udělal Kai. Něco takového a budu spokojený.

31.7.2016 | 22:39:27
Tina-xX

Najlepšíí koniec by bol, keby sa Elena zobudí zo spánku a nikto by z nich už nežil :D Ten WTF efekt by sa mi nakonci páčil :D

#4 Car #6 VampKošilka
1.8.2016 | 9:08:02
Car

#3 Tina-xX: hihi :D to by bylo zajímavý no :D

1.8.2016 | 16:00:25
megary

Čo by som dal za spinoff s Bonnie a napríklad Enzom, ktorý by jej robil garde na cestách. Spinoff, ktorý by sa orientoval na čarodejnícku stránku VD univerza a nejakým spôsobom ho aj rozvíjal. Keby mal seriál iný koncept než teraz, ktorý je podľa mňa príliš statický (okej v poslednej sérii sa to zmenilo a jazdili po Amerike hore dole, to vnímam ako plus). Niečo ako Lost Girl, Grimm, Charmed, kde každá epizóda predstavila nejaký uzavretý dej alebo záporaka ale zároveň kdesi na pozadí riešila aj dlhodobejšiu zápletku. A ak nie s Bonnie, tak s niekym novým. Mám naozaj pocit, že by z čarodejníc a čarodejov mohli vyťažiť viac, dať im viac priestoru vo vlastnom seriále ale zároveň zostať v univerze a sem tam urobiť nejaký crossover. :)

Ale aby som nebol úplne mimo témy, súhlasím, že by bolo super, keby sme sa NEdočkali happy endu. Keby Damon skončil ako Damon, Stefan ako Stefan. A keby aj Elena zomrela a na konci sa objavila nejaká nová dvojníčka, ktorou by naznačali, že Salvatorovi chlapci budú už navždy rovnakí.

1.8.2016 | 16:01:37
VampKošilka

„Každá postava dostane svůj happyend“, heh, už to vidím. „Damone! Eleno! Damone! Eleno! Damone! Eleno! Donkey!“. Já se nechám překvapit, zda vůbec překvapená budu, kupříkladu ted víme, že žádná postava nejspíše neumře, ale v TVD už smrt celkem ztratila smysl, každý tam minimálně jednou zemřel. O nějakém čistém zlu nebo super badass záporačky se marně pokouší už několik let a zatím z toho vylezla jen Rayna, Tessa, Juls, (která byla vlastně celkem dobrá), poutnice a nula, nula nic, všechny spíše bramboračky, než záporačky. Jediná záporačka, která za něco stála byla Katherine a upíří lovkyně Bonnie(a to asi jen proto, jak byl tento druh fight stylu pro tuto postavu netradiční). Já TVD už skrze ženské záporné postavy prostě nevěřím. A to musím i pominout fakt, že skoro každé extra staré zlo je vždy v Mystic Falls, co na tom prdelákově mají? Tak jasně, o čem by to jinak bylo, kdyby tam nikdo nelezl, ale je to celkem úsměvné, jak se tam každý nahypovaný šílený záporák cpe. Já to sice předem odsuzovat nechci, naivně doufám, že návratem Williamsona se vše naopak zlepší, ale mám zkrátka hodně pochyb vůči výše uvedeným bodům, hlavně předem prohlásit, že bude happyend, to mi docela kazí překvápko, takhle jsem aspon mohla doufat, že nebude žádný přehnaný, cukrkandlový konec. Škoda, že není žádná zpráva o tom, že by se aspon na nějakou tu vzpomínku mohla vrátit Arielle Kebbel jako Lexi.

#3 Tina-xX: Tak to bych chcípla smíchy, takové " Tak jsem zpátky, co jsem prošvihla? ..ou":D

#7 Tina-xX
1.8.2016 | 19:28:50
Tina-xX

#6 VampKošilka: No sto-krát lepšie ako nejaké happy-endy :D

2.8.2016 | 14:05:27
227petr

Alespoň se to vše vrátí do Mystic Falls. Jak se to všechno přesunulo z MF pryč, tak mě to už tak ani nebavilo. Whitmore mě vůbec nezaujal. Snad to bude řádné rozloučení :)

webmaster
5.8.2016 | 23:52:42
GingerGin

Já se vždycky bojím takového toho „poslední série, vrátíme vše do starých kolejí z první série“ To prostě vždycky dopadne katastrofálně. Ono se to za 8 sérií nějak vyvinulo. Nejde to vrátit zpátky!!!!

#10 VampKošilka
6.8.2016 | 17:15:12
VampKošilka

#9 GingerGin: Nemluvě o tom, že ty návraty do první série hlasají už od té páté.. Náhoda?:D

#11 GingerGin
6.8.2016 | 19:34:36
GingerGin

#10 VampKošilka: Jo a ve výsledku jen opakují klasické schéma: Damon chce udělat něco dobrého (nebo něco zbrklého), nepovede se, Stefan ho zachraňuje, milostný trojúhelník (ať už jde o kohokoliv). Když ale naposled někde řekli, že poslední sérii udělají jako první, bylo to v Gossip Girl a dopadlo to tehdy děsivě. Ono se za ty roky ty postavy nějak vyvinuly, vztahy se změnili…No a oni to zase vrátili na začátek. Ve výsledku z toho byla nesmyslná plácanina, kterou zničili všechno, co se v předchozích dílech stalo. Zachránil je tehdy jen romantický happy end. Ale tady se bojím, že to dopadne hůř. Můžu jen doufat. (A jo, stále doufám v konec Bonnie+Damon, Stefan+Car a Elena s vymazanou pamětí a šťastným lidským životem po boku Matta :D Tohoto konce se prostě nehodlám vzdát :D )

#12 VampKošilka
7.8.2016 | 20:01:46
VampKošilka

#11 GingerGin: Tak v GG za tu dobu spolu přinejmenším všichni mezi sebou spali, takže návrat na začátek musel vypadat jako nepovedená groteska…finále GG jsem doposud neviděla. Taky se těchto endgames nemůžu a nechci vzdát. Matt a Elena se k sobě vždy hodili, tak proč ne. Tak na opakující se šablonu, to už jsem si zvykla a marně doufám, že tato série bude jiná. No jo, ale jak říkám, oni tvrdí nějaký návraty ke kořenům už od páté sérky. Tam tvrdili, že pátá série bude návrat ke kořenům, u šesté tvrdili, že bude návrat ke kořenům, u sedmé tvrdili, že se chtějí napojit na vlnu první série, i když bez Eleny a vyšlo jim to někdy? Navíc je tam hodně vidět to, jak se tvůrci nemůžou shodnout na tom, jakou tu sérii chtějí a přepisují scénáře. Kupříkladu Valerie měla být zlá, nejhorší ze heretiků…vyklubal se z ní andílek.:D Heretici měli být nová původní rodina..kolik měli společných scén, kde by se nějak zajímala o jejich vzájemné vztahy a společně spolu něco řešili? A nakonec šli všichni k pánu, takže prostě gulášek. Ale ted tam není Dries, ale Williamson.. A úplný návrat ke kořenům to nemůže být nikdy, protože první série prostě patří Stefanovi a Eleně, přesto vlak nejede. A vzhledem k tomu, že první série byla ta poznávací(upíří, vlkodlaci, jejich slabosti a tak dále) a co máme poznávat ted? Dalšího ukřivděného superpadoucha? Doufám, že si na poslední sérka dají mnohem více záležet, už jen Williamsonův návrat by mohl býti aspon malou spásou.

7.8.2016 | 21:57:33
Leuš25

ještě by byl zajímavej konec, že by se Elena probrala z kómatu po té nehodě a to célé by byl jen sen :-D

#14 kath023
20.9.2016 | 15:10:12
kath023

#13 Leuš25: Ale kuš :D :D

22.9.2016 | 21:47:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás