The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

CW předčasně obnovuje

CW předčasně obnovuje

Televizní stanice The CW se rozhodla předčasně obnovit tři své seriály – nováčkovský hit Arrow, nejvíce proslavený The Vampire Diaries a mezi fanoušky nejoblíbenější Supernatural.

1 0
12.2.2013

“Loni jsme řekli, že naším cílem je vybudovat základy, na kterých chceme stavět a teď, s našim novým hitem ARROW a miláčkem fanoušků SUPERNATURAL, kteří běží ve středu večer a pokračujícím úspěchem THE VAMPIRE DIARIES ve čtvrtek, se nám to podařilo,” řekl Pedowitz, prezident The CW. “Ne jen že se ARROW, SUPERNATURAL a THE VAMPIRE DIARIES daří dobře ve vysílání, ale mají nemenší úspěch i na sociálních sítích. Jsem nadšený, že se všechny tři seriály vrátí s další sérii.”

Pro Upíří deníky to tak bude už pátá řada plná upírů, vlkodlaků a dalších stvoření, se kterými si musí naši hrdinové poradit. TVD i přesto neustále mají nejlepší čísla sledovanosti v cílené skupině dospělí mezi 18–34 a ženy mezi 18–34.

Zdroj: CW

Diskuze /2

pussycat

to se mi líbí :-)

12.2.2013 | 16:37:20
Chikina

Nejvíc jsem nadšená z obnovení Supernatural :D

12.2.2013 | 20:58:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama