The Vampire Diaries (Upíří deníky) CW předčasně obnovuje

CW předčasně obnovuje

CW předčasně obnovuje

Televizní stanice The CW se rozhodla předčasně obnovit tři své seriály – nováčkovský hit Arrow, nejvíce proslavený The Vampire Diaries a mezi fanoušky nejoblíbenější Supernatural.

1 0
12.2.2013

“Loni jsme řekli, že naším cílem je vybudovat základy, na kterých chceme stavět a teď, s našim novým hitem ARROW a miláčkem fanoušků SUPERNATURAL, kteří běží ve středu večer a pokračujícím úspěchem THE VAMPIRE DIARIES ve čtvrtek, se nám to podařilo,” řekl Pedowitz, prezident The CW. “Ne jen že se ARROW, SUPERNATURAL a THE VAMPIRE DIARIES daří dobře ve vysílání, ale mají nemenší úspěch i na sociálních sítích. Jsem nadšený, že se všechny tři seriály vrátí s další sérii.”

Pro Upíří deníky to tak bude už pátá řada plná upírů, vlkodlaků a dalších stvoření, se kterými si musí naši hrdinové poradit. TVD i přesto neustále mají nejlepší čísla sledovanosti v cílené skupině dospělí mezi 18–34 a ženy mezi 18–34.

Diskuze /2

pussycat

to se mi líbí :-)

12.2.2013 | 16:37:20
Chikina

Nejvíc jsem nadšená z obnovení Supernatural :D

12.2.2013 | 20:58:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás