The Vampire Diaries (Upíří deníky) Do seriálu míří nová postava, která velí tajné organizaci

Do seriálu míří nová postava, která velí tajné organizaci

Do seriálu míří nová postava, která velí tajné organizaci

Herečka Mouzam Makkar míří do seriáluu The Vampire Diaries. Zahraje si nepředvídatelnou šéfku tajné a hrozivé organizace.


13 2
17.1.2016

Web TVLine nedávno informoval, že do seriálu The Vampire Diaries míří nová tvář. Posilou se stala herečka Mouzam Makkar, kterou jste mohli vidět v seriálu The Following nebo American Horror Story, a zahraje si Alex. Tato žena je nádherná, okouzlující a domýšlivá. Je také šéfkou tajné organizace a je jakýmsi vlkem, který se vydává za mírumilovné jehňátko. Takže to vypadá na dalšího nového padoucha, ovšem ještě nebylo potvrzeno, zda bude skutečně zlá.


„Má něco společného s Enzem, prozradila výkonná producentka Caroline Dries. "Zatímco se Enzo snaží najít své místo ve světě, přijde za ním Alex a řekne mu ‚Dovol mi ti s tím pomoct.‘ Je hodná? Je zlá? Jaký je její plán? Budeme se tím zabývat v dalších dílech této série.“ Tajná organizace nabídne Enzovi nový smysl života, který tak nutně hledá. Tohle je ovšem jen malá část z velkého plánu, který má Alex přichystaný.

Různé organizace nejsou v seriálu žádnou novinkou, už jsme tu měli např. skupiny čarodějů a čarodějek, lovce upírů nebo upíří prastaré rodiny. Jméno této nové organizace je prozatím neznámé. Alex se poprvé objeví ve čtrnácté epizodě sedmé série.

Diskuze /16

Natýýý

Šéfka tajné a hrozivé organizace, no jsem zvědavá :), ale nebudu sem psát, že se na ní těším. To samé jsem psala u Aurory v The Originals a dost toho lituju :D

#2 ThePCqwer
17.1.2016 | 19:46:06
ThePCqwer

#1 Natýýý: Nespokojená s Aurorou nebo ji jen nemáš ráda? :D

#8 Natýýý
17.1.2016 | 21:25:59
RoseMary

jsem zvedava,hlavne na to,co s ni mel nebo ma enzo.nemel by nahodou byt s bonnie?ted si nejak nejsem jista,ale jestlize chteji z berenza udelat stastny par a objevi se nejaka enzova byvala laska…nevim nevim,ale na biniine miste bych asi zacala zarlit.herecka vypada sympaticky,uvidime co bude zac.

#4 E-Lee-Czech
18.1.2016 | 1:27:14
E-Lee-Czech

#3 RoseMary: I kdyby to byla stará láska, což si nemyslím.. proč by Bonnie žárlila, vždyť spolu zatím nejsou..

#5 Car #12 RoseMary
18.1.2016 | 2:39:30
Car

já teda Auroru ráda nemám :D ale z těch prvních dílu se mi nezdála tak hrozná :D jinak na tohle jsem teda opravdu hodně zvědavá :D začíná to brát zajímavý směr ale ta pauza je už strašně dlouhá teda :D
#4 E-Lee-Czech: souhlasím, nejsou spolu zatím takže není důvod :-)

#9 Natýýý
18.1.2016 | 13:21:51
Jane24

Že by nová holka pro Matta? :D

18.1.2016 | 15:03:49
XelisX

TVD už je fakt páté přes deváté… Vymýšlejí nové a nové neoriginální věci jen aby neskončili..

18.1.2016 | 16:09:04
Natýýý

#2 ThePCqwer: Nemám ji ráda to co udělala Cami a celkově jak se chová. Ale herečka co ji hraje, ji hraje podle mě dobře. ;)

18.1.2016 | 16:45:13
Natýýý

#5 Car: Jj v prvních dílech se mi taky nezdála hrozná, ale pak..

#10 Car
18.1.2016 | 16:48:20
Car

#9 Natýýý: no přesně :D jsem si říkala docela dobré oživení tam bude :D ale ted ji fakt nesnáším jako :-/ jsem zvědavá jak to tam bude dále pokračovat :D

19.1.2016 | 15:29:07
VampKošilka

Och, miluju ty sebevědomé kecy tvůrců, jak mluví o nové postavě tak nadneseně! Úplně to samé jako s Trippem, který zařval po pár epizodách. Supernebezpečná organizace! Augustýnci jsou dobrý příklad toho, jak takové věci neumí v seriálu uplatnit, určitě to bude stát jen jako pozadí skřehotání za Elenou.:-D Kdyby Damon přestal tak stereotypně všechno posrá*at a tvůrci měli koule to více rozvést, tak by to bylo o něčem jiném, ale tohle jim nesežeru, fakt né. Opravdu pleskají páte přes deváté.

Jinak Bonnie žárlit může. Není s ním, ale vzpomeňte, jak nadloubaně se dívala na Enza s Lily. Problém je v tom, že Bonnie jim vzdy opovrhovala a že by to mělo nějaký vývoj(že by se jí svěřoval a choval se k ní hezky), kde by člověk aspoň pochopil, proč se jí začal tak líbit, ale to je asi pro Dries a Plec zbytečná práce. Prostě po něm jede, jedno proč, i když je to proti tomu, jak se ta postava prezentuje. :-)

Safra, ti co jsou fakt zarytí fanousci TVD mě asi proklejou do desátého kolena, ale já na celém vývoji událostí neshledávám nic pozitivního. Snad jen to, že aspoň Alaric má nějaké štěstí v podobě těch rozkošných holčiček a lovkyně bude fakt řádně vostrá slečna. A doufám, že se to spraví mezi Stefem a Car.

#14 Car
19.1.2016 | 20:53:29
RoseMary

#4 E-Lee-Czech: jo jasne ale maji spolu prece byt ne?asi jenom koukam trochu do budoucna,no.

20.1.2016 | 15:36:51
RoseMary

jinak se tesim na dalsi dil a nemuzu se dockat az si ho stahnu.Jo a na Enza s Bonnie se tesim a preju jim aby jim to spolu vyslo.

20.1.2016 | 18:07:18
Car

#11 VampKošilka: no jako upřímě si taky nemyslím, že to bude tak super jak se to prezentuje :D a s tím Trippem máš pravdu, jinak jako ohledně Bonnie taky mi přijde že tahle počínající láska je jaksi silně proti postavě, ale OK už jsme si zvykli na zvlášstná vztahy v seriálu tak proč s tím nepokračovat, že?:D to je přece koncept tohohle seriálu :-) a souhlasím jsem ráda, že Rick našel nějaké štěstí i když mi Jo nevrátili zpátky do hry :-( tak alespoň dětičky :-) a Stefana a Car zatím ořvávám .D ale ono se to snad zpraví…

#15 VampKošilka
21.1.2016 | 16:18:21
VampKošilka

#14 Car: To, že by se Bonnie zamilovala do Enza, to zas tolik špatný nápad není. Ale to, že se do něj zamiluje bez jakykoliv faktorů, který by nějak ovlivnili její názo na něj, jakožto hodné holky, co upírama opovrhovala(okey, už tolik upíství neodsuzuje) natož když to ještě je sériový vrah, to je prostě mimo. Damon si k ni razil cestu, získával si její důvěru, svěřoval se jí, chranil jí a byl k ní upřímný a dokazal jí, že se změnil, takže tady bych to pochopila. S Enzem má pár scének poté, co jí nechal na pospas smrti a najednou to má být pro Bonnie velká láska. Navíc mi přijde, že ona se snaží získat si jeho a ne naopak. Kéž by se to dalo svést na obyčejnou nadrženost.

Přijde mi, že se do Caroline i Bonnie snaží vrazit něco z Eleny. Caroline unášejí a Bonnie pro chlapa přehlíží vážnost vraždy.:-D

#16 Car
21.1.2016 | 17:37:02
Car

#15 VampKošilka: jojo dyt určitě já souhlasím :-) je to mimo a taky se mi to nezdá taky je prostě vidět ta neřízená střela jistých producentek, které se v tom očividně vyžívají…a ano Damonova cesta byla dlouhá a strnitá a rozhodně nebyla snadná, kord když ho nesnášela odjakživa…hahha :D to jo no :D souhlasím .D

hahah :D ale hele máš recht no bohužel…lépe bych to nenapsala:Dkdyž už tam není tak tam aspon nějak vrazit její typické povahové rysy…proč ne že :D

21.1.2016 | 18:14:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás