The Vampire Diaries (Upíří deníky) Michael Trevino potvrzuje crossover se seriálem The Originals

Michael Trevino potvrzuje crossover se seriálem The Originals

Michael Trevino potvrzuje crossover se seriálem The Originals

Fanoušci deníků stále truchlí z oficiálního rozchodu Tylera a Caroline v poslední odvysílané epizodě Monsters Ball, ale světlou zprávou je, že Trevino potvrdil to, co většina diváků už uhádla, a to že bude Tyler prvním návštěvníkem New Orleans.


1 0
2.11.2013

The CW zatím nepotvrdilo kdy – „někdy brzo“ – prozrazuje Trevino, ani na jak dlouho, ale víme proč. Jak Tyler řekl Caroline, nemůže studovat, když se může soustředit jen na to, aby přiměl Klause pykat za vraždu jeho matky a i když ho Carolne žadonila, aby zůstal, Tyler přesto odešel. „Popravdě to bylo těžké pro nás pro oba,“ svěřuje se Trevino. „V podobných scénách, když jdou Caroline a Tyler každý svou cestou je obvykle jeden plný emocí a ten druhý ne. Tentokrát to bylo emotivní pro oba. Dělali jsme víc záběrů, než běžně s Candice točíme.“

Tyler se poprvé objevil v páté řadě a hned zase zamířil jinam. „Mnoho fanoušků je zklamaných, že se Tyler rozhodl odejít tak brzo. A projevuje se to obzvlášť na Twitteru. Jen chci říct, že se všechno vysvětlí a myslím, že to Tyler napraví, jakmile se objeví v The Originals… Myslím, že budou všichni spokojeni s Tylerovými důvody, až se dozví, co plánuje.“ Ať je to cokoliv, zní to jako nebezpečná mise, vzhledem k tomu, že Klause nelze zabít a je středem pozornosti v novém seriálu, ne? „Tyler se potýká s Klausem už několik sérií, a vždy je to děsivý pocit,“ přiznává Trevino s úsměvem. „Ale zamyslete se nad tímhle – protože je Klaus tak mocný, tak má možná Tylera hluboko v srdci rád a rád si s ním zahrává, protože tu to poskytuje rozptýlení. Klaus je tak mocný, že si myslím, že se nechce nudit a když ho bude Tyler pronásledovat, jedna jeho část si to možná užije.“


Sledujete spin-off? Co na něj říkáte? Chtěli byste, aby bylo v The Originals více postav z původních The Vampire diaries? Koho byste tam rádi viděli?

Diskuze /14

aegwen

¨no a co bude následovat? Tyler se bude chtít pomstít Klausovi a ten si to samozřejmě nenechá líbit, takže po sobě půjdou a jak už to bývá jeden z nich umře :D a protože Klaus je Původní (dá se říct že i nesmrtelný) tak kdo padne bude Tyler… následně se bude řešit jako ho třeba už znovu vzkříšená Bonie přivede znovu do světa živých :D

#4 osvalsim
2.11.2013 | 22:06:59
Sasori746

Bylo by spíš zajímavější, kdyby se Klaus na chvíli vrátil do TVD.. je to bez něj mrtvý.

#13 Petrus4
2.11.2013 | 23:28:36
osvalsim

Tak pro mě je tohle dobrá zpráva..Mám Tylera ráda a bylo mi líto, že byl v 5.serii jen chviličku. Těším se až ho uvidím V the Originals ;-)

3.11.2013 | 9:33:04
osvalsim

#1 aegwen: myslím, že Tyler nepůjde rovnou po Klausovi, to by byl sám proti sobě.. protože kdyby se mu nějakou náhodou podařilo Klause zabít, zemřel by i on ;-)

3.11.2013 | 11:54:00
Wednesdayh

Tyler je padavka, ten v Originals dlouho nevydrží.

3.11.2013 | 11:54:06
Niklaus

ja ho nechci v Originals .. bude to tam kazit !! Klaus je stejne nejlepsi .. !!! a doufam, ze bude s Caroline … :33

3.11.2013 | 11:56:26
elanor

tak mne Tayler rozhodne vobec nechybal, skor naopak. Postava poslednych par serii absolutne o nicom, a herecke schopnosti resp. neschopnosti daneho mladika (ved jedine co v celom seriali robil bolo, ze sa postavil a vypucil velike ociska, naspulil hubu jak kacica a bolo vybavene) ma tiez nezaujimaju, cize pravdu povediac ma skor mrzi ze sa vobec vratil, a este viac ma mrzi ze mieri do Originals… A cgvalabohu, ze sa rozisli, moje velke zelanie sa konecne splnilo :)

3.11.2013 | 12:23:32
sisi2000

moc se mi nelibi se jde Tyler do TO protoze ja TO beru jako samostatny serial trochu zapleteny s TVD, a docela by me zajimalo jak to v New Orleans bude vypadat s vsema tema upirama, jak na Tylera bude reagovat Marcel a Haley! OMG! chci videt jeho reakci jestli zjisti ze je tehotna a co se v New Orleans deje! :D no, ale jsem rada ze se rozesel s Caroline, rada bych kdyby se zapletla s Jessim :)

3.11.2013 | 14:19:36
hyndas

Vůbec nejsem sklamaný z toho, že Tyler odchází, právě naopak. Myslím si, že by se časem i Caroline měla do TO přesunout. Posledních několik dílů v 4. sérii to mezi nima docela slušně jiskřilo (tím mám na mysli Caroline a Klause) o potom, co se Klaus objevil v 4×22, jsem si moc přál, aby tam zůstal. Nestalo co… no neva. Třeba to ještě napraví, jak v tVD nebo v tO. Jak Klaus kdysi řekl … bude jejím posledním :-) A trošku si dovolím spoilerovovat :-) : Tyler nejprve bude mít svoji vlastní stranu, bude mu jedno, s kým proti komu, důležité je, že to bude proti Klausovi. Ale začne to jiskřit mezi jím a Hayley. Nebude ovšem vědět, že není jediný, kdo má o Hayley zájem. Jakmile to Eliáš zjistí … celá rodinka Mikaelsonových vyhlásí Tylerovi „válku“. Ten se z donucení.. no to je otázka… přidá buď na stranu Marcelluse (jehož moc začne slábnout ovšem v Tylerovi uvidí naději), nebo na stranu čarodějek, jejíž moc bude navrácena a nejen, že začnou bojovat s Marcellusem a jeho klanem, ale také s (takovou normální) rodinkou Mikaelsonových :-)

4.11.2013 | 13:59:14
NorsePagan1648

s trochou stesti ho klaus roztrhne hned vejpul a bude klid :-D

4.11.2013 | 19:00:21
Anne397

Koho z deníků bysme chtěli v The Originals? Damona! Ale není tam pro něj místo, takže ať si hezky radši zůstane s Elenou :D

6.11.2013 | 15:03:31
secrety

caroline má být s taylerem a v the originales to bude Taylerovi sedět. Je to tak, že Tayler je absolutně boží. A sere mě, že se rozešel s Caroline.

7.11.2013 | 12:59:13
Petrus4

#2 Sasori746: naprosto souhlasím popravdě mě teď víc baví TO než TVD…ale samozdřejmě neříkám, že je TVD uplná nuda teĎ mě asi nejvíc baví Stefan, Katharine a Tessa:)

7.11.2013 | 16:43:32
torpedo

v Originals se řeší čarodějky a upíři s Marcelem, přijel tam Klaus a jeho rodina, o tom je tenhle seriál ne? a ted tam příjde Tyler a bude řešit záležitosti z TVD, prostě mi mi to nejde dohromady, spin off má bejt o něčem jiným právě…třeba si tam vezme tu svojí tlupu z nějakejch hor, kde ted byl a půjdou ,,se pokusit zabít klause´´ , se mě líbí nejvíc Klaus, mi běhá po zádech, když řve, má mrtě hlas, charisma, doufám, že bude další série s ním :)

9.11.2013 | 5:50:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás