The Vampire Diaries (Upíří deníky) Na co se můžeme těšit v prvních dílech sedmé série

Na co se můžeme těšit v prvních dílech sedmé série

Na co se můžeme těšit v prvních dílech sedmé série

Sedmá řada seriálu The Vampire Diaries je již skoro za dveřmi, pojďme se proto podívat, co nás čeká v prvních třech dílech. Uvnitř článku naleznete oficiální popisy epizod.


10 0
5.10.2015

1. Day One Of Twenty-Two Thousand, Give Or Take

Datum premiéry: 8. října 2015

Poté, co je Elenin život propojen s Bonniiným, se musí Damon naučit žít bez lásky svého života. Bonnie se rozhodne, že se stane jakýmsi Damonovým svědomím a dává na něj pozor, zatímco on zase hlídá Alarica, který přišel o svoji snoubenku Jo. Caroline si musí uvědomit, co cítí. Stefan se ujme aktivní role ochránce města, které chce chránit před Lily a její heretickou rodinou, jež neztrácí čas a působí zmatek v Mystic Falls. Enzo se snaží najít své místo v životě Lily a brzy je tak nucen se rozhodnout, kde leží jeho skutečná loajalita. Matt, jenž nedávno dokončil výcvikový program, se spojí se Stefanem a Caroline, aby zastavil heretiky, ale nečekaný zvrat událostí zanechá jednoho z nich v nebezpečné situaci.


2. Never Let Me Go

Datum premiéry: 15. října 2015

Když hrozí, že Damonovo impulzivní rozhodnutí odhalí vyjednanou dohodu mezi Stefanem a Lily, nemá na vybranou a musí napravit vztah s matkou dřív, než se vše dostane mimo kontrolu. Nicméně Lily je vždy o krok napřed a má krutý plán, který má Damona zasáhnout tam, kde je nejzranitelnější. Poté, co se Alaric vrátil na Whitmorskou univerzitu, požádá Bonnie o pomoc, protože získal tajemný a potenciálně nebezpečný artefakt. Matt musí učinit riskantní rozhodnutí a vybrat si tak mezi životem a smrtí. Mezitím se Caroline stává figurkou v Lilyině odvetném plánu a odhaluje šokující podrobnosti o Stefanově minulosti.

3. Age of Innocence

Datum premiéry: 22. října 2015

V následku důmyslného plánu, který zorganizovala Lily, vyrazí Damon, Bonnie a Alaric na výlet a snaží se najít sílu, kterou by mohli použít proti jeho matce. Mezitím je Caroline držena jako rukojmí Heretiků a od Lily se dozví něco z Valeriiny minulosti, zatímco Stefan se od Lily dozví několik nečekaných podrobností o vlastní minulosti. Když je odhaleno Alaricovo tajemství, hledá pomoc u Bonnie.

Diskuze /4

Stelly

Jo jo…Vypadá to čím dál líp… ;-)

5.10.2015 | 17:59:30
VampKošilka

Damon opět něco po*ral. Typické..

Ale zní to zajímavě. Sneak peek z 7×01 s Damone a Bonnie byl úplně parádní.

#3 RoseMary
5.10.2015 | 18:56:41
RoseMary

#2 VampKošilka: sneak peek 7×01? to mi nejak muselo uniknout.je fakt ze jsem posledni dobou nebyla na youtube ale myslim si ze se tam mrknu hned ted protoze jsem na to oficialne zvedava.

5.10.2015 | 21:07:26
Car

haha páradní lidi nemůžu se dočkat doufám že to bude přeložené do večera :-)

7.10.2015 | 20:47:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás