The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Phoebe Tonkin mluví o příchodu Hayley

Phoebe Tonkin mluví o příchodu Hayley

Že by spolu s Hayley, dorazily pro naše dvě hrdličky Tylera a Caroline i potíže v ráji? Phoebe Tonkin, kterou jste mohli minulý rok vídat v seriálu Secret Circle, se poprvé objevila v dnešní epizodě The Rage. Co o Haley prozradila?

0 0
26.10.2012

Hayley je vlkodlačice, která pomohla Tylerovi zlomit pouto ke Klausovi, a tak je víc než jasné, že si díky této traumatické zkušenosti utvořili zvláštní pouto. Muže to však způsobit problémy v jeho vztahu s Caroline?

Hayley je tak trochu hrozbou pro jejich vztah, protože sdílí s Tylerem společnou minulost,” říká Tonkin. “Znala Tyler během jeho velmi citově vypjatého období, když se pokoušel zlomit své pouto ke Klausovi.” V podobně těžkých situacích, mají lidé ve zvyku u sebe hledat oporu a… možná i něco víc. Takže mohou diváci věřit, že ti dva udrží věci mezi nimi čistě na platonické úrovni? “Vše, co víme, je, že se stali přáteli a že spolu prošli něčím ohromným, takže spolu mají zvláštní pouto,” odpovídá herečka. “Takže byli dobří přátelé. Ale nevím, jestli si to Caroline ze začátku myslela.

Tyhle pochyby způsobí “menší spor” mezi děvčaty, když se blonďatá upírka bude cítit “Hayley trochu ohrožena, protože netuší, jak blízko si s Tylerem byla,” říká Phoebe. Co se samotného hybrida týče, tak ten je “trochu překvapený” nečekanou návštěvou, “protože je, očividně, někým z jeho minulosti. Minulosti, o které toho moc nevíme. Ale je to dobrá kamarádka, takže je nadšený, že ji zase vidí.”

Tonkin radí fanouškům Forwoodu, aby si příliš nedělali starosti. “Caroline a Tyler mají vlastní problémy,” tvrdí. “Nemyslím, že bude Haley pro Caroline v tuhle chvíli hlavní prioritou. Mají na starosti mnohem důležitější věci” s kterými si lámat hlavu. A sama vlkodlačice má svůj vlastní úkol, takže začít vztah (nebo ho rozbít) není v jejím plánu. “Skrývá tajemství a snaží se zjistit pro ni něco hodně důležitého, co nakonec také odhalíme,” dodává Phoebe.

Navzdory veškerému poprasku, který Hayley mohla způsobit, doufá Tonkin, že si publikum její postavu oblíbí. “I když jsou obě (Fay z Secret Circle a Haley z Vampire Diaries) sebevědomé, silné a nezávislé, Haley je víc soucitná. Fay je mnohem víc manipulátorská.”

Ale kdo si užje nejvíc zábavy: vlkodlaci, čarodějnice nebo mořské panny (H20: Just Add Water)? “Každý má svůj vlastní druh zábavy,” odpovídá se smíchem. “Ale hrát Hayley je rozhodně super. Je volnomyšlenkářská. Má kuráž. Je odlišná od postav, které jsem hrála.”

Jak se vám Hayley líbila? Skutečně věříte, že pro Caroline není hrozbou? A jaký asi může mít svůj tajný plán?

Zdroj: CW

Diskuze /7

JeremyII

…bylY dobří přátelé.. Opravte to prosím…

27.10.2012 | 8:35:29
thera

Opraveno.

čestný člen redakce
27.10.2012 | 15:23:52
Klarolineforever

No já jen doufám že Hayley bude s Tylerem a Caroline s klausem

30.10.2012 | 15:10:05
SaDiablo

No já nevím, ještě chybí poslední z H2O a je vymalováno… :D TVD mi poslední dobou přijdou… zvláštní, už do toho nejsem tak zažraná, celá ta věc s Elenou… A jak jela na té motorce. :D Já vím, že to tady nemá co dělat, ale některé situace jsou mnohem víc vtipný, než to tvůrci zamýšlejí. Takže jsem zvědavá, jak se ta dějová linka s Hayley pohne – a jestli to bude kupředu.

30.10.2012 | 18:20:34
Monrougemerise

Jsem nadšená, že přišla Hayley. Udělá pěkně místo pro Klause a Caroline :D

1.11.2012 | 9:08:58
lycanthrope

Žádná Caroline a Klaus… Ať už konečně vypadne a někam hodně daleko…

1.11.2012 | 23:44:04
Klarolineforever

No já kyž car byl s mattem sem chtěla aby byla s tylerem.ale po pravdě nejsou moc hezký pár,car se ke klausovi hodí víc nejlepší pár hned po steleně :)

2.11.2012 | 15:20:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama