The Vampire Diaries (Upíří deníky) Popis 4. - 6. dílu

Popis 4. - 6. dílu

Popis 4. - 6. dílu

První tři díly šesté série jsou za námi, proto je na čase, abychom se podívali, co nás čeká dál.


1 0
21.10.2014

4. Black Hole Sun

Datum premiéry: 23. října 2014 (u nás 24. října 2014)

Když si Damon a Bonnie uvědomí, že odhalení Damonovi minulosti jim může poskytnout vodítka k nalezení cesty domů, tak je Damon nucený přežít jeden ze svých nejhorších dnů života. Alaric se v nemocnici pohádá s Jo a rozhodne se pomoci Jeremymu, aby se postavil na nohy a vyrovnal se ze ztrátou Bonnie. Stefan se snaží ukázat Eleně, jaké je to začít od znova a vytvořit si novou identitu. Matt se ocitne ve znepokojivé situaci, když ho Tripp zasvětí do temného tajemství. Stefan je ohromený nečekaným návštěvníkem, který se u něj zastaví.


5. The World Has Turned and Left Me Her

Datum premiéry: 30. října 2014 (u nás 31. října 2014)

Elena pobízí Liama, aby se s ní zúčastnil párty v kukuřičném bludišti. Caroline se nezúčastní slavnosti, protože je zaměstnaná Stefanem, který se objeví a stará se o úklid nepořádku, který Enzo způsobil. Alaric se zúčastní párty, i když neochotně a za pomoci Eleny, ale nečekaná nehoda ho s Jo okamžitě zapojí do záchrany několika životů. Tyler se ocitne v nebezpečí, když je jeho vlkodlačí prokletí podrobeno zkoušce. Stefan vysvětlí Caroline, že má v úmyslu za sebou nechat Mystic Falls. Damon a Bonnie konečně učiní významný objev, který ovlivní jejich hledání cesty domů.

6. The More You Ignore Me, the Closer I Get

Datum premiéry: 6. listopadu 2014 (u nás 7. listopadu 2014)

Když Alaric zjistí, že na Jo nefunguje ovlivnění, požádá Elenu, aby něco zjistila o její minulosti. Caroline se dozví, že Tripp zajal Enza, a tak se spojí s Mattem a Stefanem, aby ho stihli zachránit dřív, než Tripp odhalí jejich skutečné identity. Sarah, která už ví nové informace o své minulosti, se vkrade do Trippovi kanceláře a je nucena se vypořádat s následky svých činů. Jeremy klesne na úplné dno. Damon je odhodlaný vzít věci do vlastních rukou, když se dozví znepokojivé zprávy.

Diskuze /14

mima33

No… na záchrannú akciu „Enzo“ sa už teším :D nepochybujem o tom, že sa vydarí – ak nie, spácham na Plecku atentát. Na ten najhorší Damonov deň som sakramentsky zvedavá a hlavne som zvedavá, čo za znepokojivé správy sa dozvie a ako sa k nemu do toho podivného časopriestoru dostanú.

#2 Lusesita
21.10.2014 | 19:55:48
Lusesita

#1 mima33: to by mě taky zajmalo jak se to k nim dostane. Ale pokud to pude, tak se třeba doví, co za pitomost udělala Elena..

21.10.2014 | 22:36:22
GossipGirl

měli by už něco začít dělat s tím seriálem, je to nuda! Řeší tam jedno a o samí dokola a dokola, ze Stefana se stal blb, z Caroline se stala ukňouraná holka.. Co to má jako bejt? Tenhle seriál jsem měla ráda, od 5 série ho nemám ráda, měli by něco fakt už dělat s tou 6 sérii, jestli nezačne bejt dobrá jako ty předešlé série (mimo 5 sér.), tak se s TVD můžeme rozloučit, protože ztratí sledovanost tenhle serial a to je škoda. Měli by tam dát někoho kdo jim to tam pořádně zavaří, měli by zjistit jak se zase dostat do Mystic Falls, mohli by zase vrátit Původní, s nima to tam bylo hustý, mohli by dát Caroline a Klause dohromady, Stefana a Elenu dohromady (Elena ke Stefanovi prostě patří). Mají tolik možností jak tuhle sérii zase rozjet a oni furt jen kňourají. Bože, asi se na to přestanu koukat!

#5 kath023 #6 mima33 #10 RoseMary
22.10.2014 | 17:10:03
GossipGirl

Jsem zvědavá kdy tam přijde ta Tatia, jestli jí tam vůbec dají, škoda je že už tam není Katherine, ta byla skvělá. Prostě tenhle seriál má bejt akční a né ukňouranej.

#13 RoseMary
22.10.2014 | 17:12:21
kath023

#3 GossipGirl: Původní tam asi už nebudou (max na chvilku),když mají svůj seriál..A Tatia se má objevit v TO ne v TVD :) Tak se klidně nekoukej hele :D Je pravda,že už to není to co bývalo,ale když tě to nebaví tak se prostě nedívej :)

22.10.2014 | 17:16:32
mima33

#3 GossipGirl: Pôvodných naspäť nechceme. TO je jediný upírsky seriál, ktorý momentálne stojí za to. Stelena… nie. A to nehovorím ako Delena, ale myslím, že by bolo načase, aby sa Stefan aj Damon pohli vpred a na Elenu zabudli. Stefana nemám rada, aj keď v prvých dvoch sériách som ho milovala a myslím, že by sa mal jednoducho pohnúť vpred – ale nie tak, ako to urobil teraz, že zavrel dvere a tváril sa, že je niekým celkom iným. Mal by na to ísť inak, správnym spôsobom. Tým, že zabili Katherine zabili aj jednu z posledných svetlých vecí, ktoré tento seriál ešte má. Jediné, čo ma v tejto sérii baví je Enzo a Damon s Bonnie.

22.10.2014 | 20:07:42
Marselka

I přestože všichni ted nadávají jak TVD stojí za prd tak bych řekla že po skouknutí tří dílů TVD a TO u mě začínají opět vést TVD, minulá serie stála za prd, ale tato vypadá celkem solidně jen mě tam začíná chybět Katherine… A doufám že Enzo nezemře pač je dobrej záporák… Jako Damon a Bonnie v někde v časoprostoru dobrý… jen čekám kdy vygraduje to dusno a skončí spolu v posteli :D

#11 RoseMary
23.10.2014 | 22:05:56
katek

No nechcela som to napísať aby ma tu neukameňovali ale tiež si myslím, že sa dočkáme páru Damon a Bonnie :D

#9 anndy #12 RoseMary
24.10.2014 | 8:42:15
anndy

#8 katek: popravdě, po všech možných spojeních bych se nedivila ničemu, ti dva jsou spolu aspoň komičtí, zato pár stef a car – tak to by byla nuda. ale tím neříkám, že bych chtěla D s B :-)

24.10.2014 | 17:48:47
RoseMary

#3 GossipGirl: myslim si ze se dockas.nekde jsem cetla ze by puvodni meli byt v mystic falls nebo nasi v new orleans.nevi se kdo s kym kdy a kde ale dockame se.nez se me na to zeptas videla jsem to v jednom rozhovoru na netu nemuzu si uvedomit jaka to byla stranka,ale to je jedno.

5.11.2014 | 19:39:09
RoseMary

#7 Marselka: enzo nemuze jen tak umrit.nemuzou prece zabit hlavni postavu.

5.11.2014 | 19:40:23
RoseMary

#8 katek: Damon musi byt s Elenou.Uz cekam jenom na to az se s ni uvidi,jenze ona si na nej nebude pamatovat a to je moc smutne.

5.11.2014 | 19:42:30
RoseMary

#4 GossipGirl: kazdej ma na ten serial jinaci nazor a me se libi takovej jakej je ted.ketrine byla potvora.ja proste ty zaporaky dvakrat nemusim no.ten serial je peknej a nemuzu se dockat az se damon uvidi s elelenou.

5.11.2014 | 19:48:37
Limoss

5. série byla na prd, ale tohle vypadá zajimavě.

6.11.2014 | 21:10:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás