The Vampire Diaries (Upíří deníky) Rozhovor s Julie Plec o zbytku 6. série - část první

Rozhovor s Julie Plec o zbytku 6. série - část první

Rozhovor s Julie Plec o zbytku 6. série - část první

Spolutvůrkyně seriálu Julie Plec se v první části článku rozpovídala o tom, co nás dále čeká. Kdo je žena, která se objevila v posledním díle. Jak se Caroline vyrovná s žalem. A jak se k tomu postaví Stefan? Článek obsahuje spoilery!


12 0
23.2.2015

Nejprve si v několika odstavcích shrneme nejposlednější události Upířích deníků z epizody Let Her Go: 

Definitivně jsme se rozloučili s šerifkou Forbesovou. Zjistili jsme, že je Jo je těhotná a Alarick ji už nějakou dobu plánoval požádat o ruku. Jo předala svou moc Kaiovi, aby ho zachránila. Stefan a Caroline se pokoušejí nějak pochopit, jaký je vlastně jejich vztah. Bonnie se přenesla do jiného vězenského světa – v roce 1903 – kde potkala záhadnou ženu (Castleovští fanoušci poznají Annie Wersching jako doktorku Kelly Niemanovou). Elena si uvědomí, že má Caroline v plánu vypnout svou lidskost, aby se tak vyrovnala se svým smutkem. Bonnie se konečně vrací do současnosti, kde se shledává s Damonem a ukazuje mu ženu z videa, kterou potkala v minulosti … a s šokem si uvědomil, že je to jeho matka, Lily.

Co na poslední vývoj seriálu říkáte?


Rozhovor s Hollywood Reporter, část první:

Teď, když jsme poznali Damonovu a Stefanovu matku, co můžete prozradit o tom, jaký zmatek do seriálu vnese?
Klíčové slovo je právě ten zmatek. Mysleli si, že zemřela před dávnou dobou, přirozenou smrtí. A tady teď je, o 65 let později ve vytvořeném světe, které slouží jako vězení. Což znamená, že byla neprávem odsouzená, a je tam zavřená zaslouženě. Takže tohle jsou otázky, které si od příští epizody začneme klást, jakmile se o ní dozvíme něco více.

Jak rychle do toho Damon zasvětí Stefana? Ohledně jejich matky ve vězení a jak na to Stefan zareaguje?
Damon se musí nejprve zeptat sám sebe – co se musím dozvědět o téhle osobě, než to řeknu svýmu bráškovi, který ji od deseti oplakával, když může být čisté zlo nebo uvězněna na ošklivém místě? S tím bude v příští epizodě trochu zápasit a snažit se najít odpověď.

Kolik uvidíme z Lilyna času ve vězení? Bude jedna flashbacková epizoda nebo několik útržků roztříštěných v jednotlivých epizodách?
Myslím, že v osmnácté epizodě uvidíme něco z jejích začátků – jak tam skončila. Není to naposled, co jsme ji v tom vězení viděli.

Hypoteticky, pokud by se Lily dostala do současnosti, jaké by bylo její shledání se syny?
Hypoteticky, myslím, že by to nezbytně nemuselo být takové shledání, které čekáte s dlouho ztracenou matkou, kterou oba hluboce milovali.

Zajímavé! Když mluvíme o ztrátě matky, Caroline kvůli smutku vypnula svou lidskost. Co s ní bude dál?
Myslím, že fanoušci mohou čekat nečekaně rozkošnou a mírně potrhlou Caroline. Opravdu věří, že to díky svým zkušenostem zvládne. Otázkou je, jak dlouho jí to vydrží a kdo jí pomůže se v ní samotné vyznat.

Stefan se v poslední epizodě pokoušel rozluštit svoje city ke Caroline – a byl na cestě k ní domů jí o nich říct, když se rozhodla vypnout svou lidskost. Jak na tu situaci zareaguje a bude si to dávat za vinu?
Myslím, že se bude cítit hodně zodpovědným. Zda by jeho odpověď změnila její rozhodnutí nebo ne zůstává záhadou. Caroline se musí vyrovnat s žalem po svém. Jeho váhání ohledně jeho citů po polibku na verandě – kvůli špatné radě, kterou mu velký brácha dal – je břemeno, které s sebou bude vláčet. A bude odhodlaný dostat ji zpět na správnou cestu.

Myslíte že se přidá Lily na stranu hodných nebo špatných? Dokáže Caroline přežít vypnutí lidskosti, aniž by někoho zabila? Svěří se Stefan Caroline se svými city?

Diskuze /7

RoseMary

Myslim ze lily bude spis z tech spatnych.kouka ji to z oci.

24.2.2015 | 3:03:12
Ivčí

Mně se líbí, mohla by tam udělat slušnej rozruch..

24.2.2015 | 10:43:02
misa.k

Lily bude určitě ta špatná mám takový pocit. No uvidíme…

#7 RoseMary
24.2.2015 | 18:02:45
Miffy

Nejspíš to nebude nejlepší máma máma roku :D :D

#5 RoseMary #6 Leuš25
24.2.2015 | 18:42:22
RoseMary

#4 Miffy: jasne vzdyt rikam ze ji z oci kouka zlo.

1.3.2015 | 16:15:29
Leuš25

#4 Miffy: jo matka roku 1903 :-D

3.3.2015 | 4:20:28
RoseMary

#3 misa.k: ja si taky myslim ze lily bude z tech spatnych,ale zatim se nijak moc neprojevila ale jo musime brat ohled na to ze se vlastne vratila z mrtvych a je tam chvili.ze caroline dokaze prezit vypnute emoce aniz by nekoho zabila to si nemyslim protoze uz zabila jednoho cloveka,jestli stefan rekne caroline co k ni citi?myslim si ze ji to uz rekl ted si nejsem na sto procent jista ale podle me ji to uz rekl ale ona mela vypnute emoce tak ho neposlouchala akdyz se ji vyznaval ze svych citu zautocila na nej nebo jak ze to vlastne bylo mezi jednotlivymi dily jsou dost dlouhe pauzy tkze je mozne ze si neco z toho uz nedokazu vybavit uplne presne a tesim se na dalsi dil.

6.4.2015 | 17:10:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás