The Vampire Diaries (Upíří deníky) Rozhovor s Julie Plec o zbytku 6. série - část třetí

Rozhovor s Julie Plec o zbytku 6. série - část třetí

Rozhovor s Julie Plec o zbytku 6. série - část třetí

V poslední části rozhovoru se dozvíme, co se dál chystá na Elenu a Damona nebo zda přestane být Matt konečně tou nejnepodstatnější postavou seriálu, která nechce umřít. Článek obsahuje spoilery!


10 1
9.3.2015

druhé části rozhovoru jsme se dověděli, co se chystá pro Jo a Alarica, jak se Kai hodlá dál potýkat s magií a následky splynutí, a zda v blízké době uvidíme Jeremyho, když se mezi živé vrátila Bonnie.

Rozhovor s Hollywood Reporter, část druhá:

V posledním díle padla zmínka o tom, že by se Matt a Tyler přidali k policejním složkám. Jak s tím hodláte naložit?
Jedna z věcí, které mám na téhle epizodě ráda je, že připravila půdu pro vývoj mnohých postav – postav, které se snaží najít svou cestu a co pro ně jisté věci znamenají. A Matt Donovan, když viděl všechny ty policisty, kteří vzdávají poctu, si uvědomil, že něco takového potřebuje. A tak se rozhodl podniknout tuhle cestu, a já jsem z toho nadšená.


Co dalšího nám můžete ještě prozradit?
Božínku, bude toho ještě tolik, až je to k zbláznění! Máme připravených spoustu překvapení. Něco se bude týkat Stefana a toho, jak se vyrovná s bezemoční Caroline, které vyústí jinak, než byste si mysleli. Konečně nahlédneme do minulosti Enza, o které jsme do teď moc neslyšeli, a která má nečekané spojení se současností. Pochopitelně si necháváme největší zvraty na konec série. Bude toho hodně, o čem si budou moct fanoušci povídat.

Něco ohledně Damona a Eleny? Nebo se každý vydá svou cestou, když bude Damon řešit svou matku a Elena Caroline?
Čeká je skvělá dějová linka, která se zaměří na jejich vztah, jak bude fungovat, a jak chtějí aby fungoval. Je hezké, že si našli cestu zpátky k sobě, a to je dobře. Chtěli jsme, aby si k sobě cestu našli. Ale s tím přicházejí i překážky. Když do toho zamixujete matku a pár dalších překvapení, rozhodně je to otestuje zábavným i napínavým způsobem. Což je nakonec přiměje položit si otázky ohledně jejich společné budoucnosti a co od ní čekají – v dobrém!

Když se za epizodou ohlédnete, byla tam nějaká jistá scéna, která vám uvízla v hlavě, jako důležitá věc, kterou jste natáčela?
Pohřeb. Byla jsem nadšená, že to mohu natáčet, protože miluju pohřební scény (pozn. thera: pak se nedivím, že je v seriálu tolik mrtvých), protože vám naskýtají možnost pro spoustu nádherných záběrů. A na téhle scéně jsme pracovala obzvlášť, aby to všechno vyšlo. Udělala jsem si seznam všeho, co jsme potřebovali, vysvětlovala jsme všem komparzistům a herců, jak to budeme točit. A den předtím jsme natáčeli scénu s Elenou a Caroline, což byla velká scéna na konci. Celá scéna byla tak vyčerpávající a emocionální, že jsem utahala kameramana. Dostal nějakou chřipku, takže když jsme ho příští den potřebovali – protože je sám umělec – museli jsme se obejít bez něj.

Co si myslíte o posledním Mattově vývoji? Měl by se přidat do policejního sboru? Jaké další útrapy mohou ještě Elena a Damon snášet? A jaká byla vaše nejoblíbenější scéna v poslední epizodě?

Diskuze /5

Stelly

Matt a polda?Doufám,že se konečně víc rozvine…Dobrej náběh měl s Rebekou a pak trochu s Nadiou,ale teĎ nic moc...... :/ Elena a Damon to jsem zvědavá co je zas čeká(a ne moc v dobrém)....­.Nejlepší scéna z poslední epizody-záběr na to jak všichni zůstali s Care a jak Care zlomila Eleně vaz :)

#2 Leo :)
9.3.2015 | 20:06:30
Leo :)

#1 Stelly: nečekala jsem to :D ale stejně, Elena něco tuší a nikomu to neřekne? a jde za Car sama když už může mít vyplé emoce??!! :D to jsem nepochopila :D :/

9.3.2015 | 21:27:03
tom99

To jsou zase kecy. Matt dostane vždy nějaký náznak děje na začátku nové série. Letos to byla dějová linka s Fellem, minulý rok s poutníky s Nadiou. Pár dílů nás nechají si myslet, že Matt konečně pro tuto sérii bude důležitý, ale po pár dílech to odezní a zbytek série ho vidíme, jak zase jen utírá nádobí v Grillu. Teď už na to Plecce fakt neskočím…

#4 RoseMary
webmaster
9.3.2015 | 22:59:16
RoseMary

#3 tom99: ale co kdyz to tentokrat bude fakt jinak?matt byl vzdycky takova trochu zbytecna a lidska postava,ale ted dostal trochu prostoru a to je dobre ne?doufam ze to vydrzi aspon chvili.

11.3.2015 | 12:47:22
RoseMary

uz se vazne nemuzu dockat dalsiho dilu.

26.3.2015 | 22:14:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás