The Vampire Diaries (Upíří deníky) Beau

Beau

Beau

Němý a mocný heretik.

Sezóny 1
2015 - 2016

Beau byl jedním z heretiků. Spolu s ostatními heretiky jsme jej poprvé viděli ve vězeňském světě, kam je v roce 1903 uvěznil klan Gemini za zvěrstva způsobené v Evropě. Beau byl původně čaroděj, který neměl žádnou moc, takže musel čerpat svou sílu z jiného zdroje. Když byl proměněn v upíra, tak si tuto schopnost zachoval, což z něj dělalo jakéhosi upířího a čarodějného hybrida.

I přesto, že byl němý, ukázal, jak velké byly čarodějné schopnosti a dokázal je využít i bez vyslovení kouzla. Společně s Mary Louise a Norou se mu povedlo dostat z Fénixova kamene ducha Juliana zpět do jeho těla. Dokázal také výborně ovládat telekinezi, což nám několikrát ukázal.


Zemřel, když jej bodla Fénixovým mečem Rayna Cruz, takže byla jeho duše uvězněna ve Fénixově kameni. Když Mary Louise a Nora zničily Fénixův kámen, tak se objevil v těle Lewise a nakonec byl zabit Damonem Salvatorem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás