The Vampire Diaries (Upíří deníky) Isobel Flemming

Isobel Flemming

Isobel Flemming

Biologická matka Eleny, manželka Alarica, která celý život toužila stát se upírem.

Sezóny 2
2010 - 2011

Isobel je Alaricovou pohřešovanou manželkou a biologickou matkou Eleny, kterou měla v mládí s Johnem Gilbertem, se kterým se společně Eleny vzdali a odevzdali jí Johnovu bratrovi. Než Isobel opustila Alarica, dala mu magický prsten, který vyléčí každého, kdo zemře nadpřirozenou smrtí. Poté se vydala za svým osudem a po dlouhém studování okolí Mystic Falls a tamních upírů a mýtů, narazila na Damona Salvatora, po kterém chtěla, aby ji přeměnil v upíra. Ten to udělal.

Isobel se vrací do Mystic Falls, aby získala zařízení Johnathana Gilberta, odhalila všechny upíry, kteří byli v hrobce, a na příkaz Katherine je zabila. O Elenu nemá vůbec zájem a dokáže jí to, když unese Jeremyho a otráví Matta. Jediné, co chce, je to zařízení. Jakmile ho dostane, dá ho Johnovi, který se postará o zbytek a upíry zabíjí. Poté Isobel odjíždí z města.


Isobel se na scéně objeví, když Klaus chce Elenu, aby ji mohl obětovat při rituálu. Isobel si nyní hraje na starostlivou matku a chce Elenu před Klausem ochránit. Tvrdí, že také chtěla zabít upíry v hrobce, protože kdyby jeden z nich promluvil, že Katherina žije, dovedlo by to Klause do Mystic Falls, kde by objevil Elenu.

Isobel Flemming je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Vôbec som ju nemala rada

6.6.2021 | 18:47:15
bloody_maniac

Isobel…Isobel…

26.6.2020 | 16:30:21
Car

skoda do posledni chvile jsem verila, ze ji na Elene zalezi aspon trochu, kazdopadne body ji pripisuji za to, ze byla prijemnym ozivenim prvni rady

30.4.2020 | 1:00:25

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás