The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Isobel Flemming

Isobel Flemming

Biologická matka Eleny, manželka Alarica, která celý život toužila stát se upírem.

Sezóny 2
2010 - 2011

Isobel je Alaricovou pohřešovanou manželkou a biologickou matkou Eleny, kterou měla v mládí s Johnem Gilbertem, se kterým se společně Eleny vzdali a odevzdali jí Johnovu bratrovi. Než Isobel opustila Alarica, dala mu magický prsten, který vyléčí každého, kdo zemře nadpřirozenou smrtí. Poté se vydala za svým osudem a po dlouhém studování okolí Mystic Falls a tamních upírů a mýtů, narazila na Damona Salvatora, po kterém chtěla, aby ji přeměnil v upíra. Ten to udělal.

Isobel se vrací do Mystic Falls, aby získala zařízení Johnathana Gilberta, odhalila všechny upíry, kteří byli v hrobce, a na příkaz Katherine je zabila. O Elenu nemá vůbec zájem a dokáže jí to, když unese Jeremyho a otráví Matta. Jediné, co chce, je to zařízení. Jakmile ho dostane, dá ho Johnovi, který se postará o zbytek a upíry zabíjí. Poté Isobel odjíždí z města.

Isobel se na scéně objeví, když Klaus chce Elenu, aby ji mohl obětovat při rituálu. Isobel si nyní hraje na starostlivou matku a chce Elenu před Klausem ochránit. Tvrdí, že také chtěla zabít upíry v hrobce, protože kdyby jeden z nich promluvil, že Katherina žije, dovedlo by to Klause do Mystic Falls, kde by objevil Elenu.

Isobel Flemming je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Vôbec som ju nemala rada

6.6.2021 | 18:47:15
bloody_maniac

Isobel…Isobel…

26.6.2020 | 16:30:21
Car

skoda do posledni chvile jsem verila, ze ji na Elene zalezi aspon trochu, kazdopadne body ji pripisuji za to, ze byla prijemnym ozivenim prvni rady

30.4.2020 | 1:00:25

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama