The Vampire Diaries (Upíří deníky) Jenna Sommers

Jenna Sommers

Jenna Sommers

Teta, která má na starost Elenu a Jeremyho poté, co jejich rodiče nešťastně zemřeli.

Sezóny 5
2009 - 2017

Jenna je tetou Eleny a Jeremyho a po smrti Graysona a Mirandy Gilbertových plně zodpovídá za jejich děti. Protože je celkem ještě dost mladá, neví si zpočátku moc rady s výchovou dětí. Jenna je na výchovu sama, žádného manžela nemá a její vztahy nikdy nedopadli moc dobře. I když patří do rodiny Gilbertů, neví o existenci upírů a z hlavních hrdinů se o nich dozvídá až jako poslední.

O Jennu stále usiluje její bývalý přítel Logan Fell, ten o ní má ale zájem jen proto, aby z jejího domu získal kompas Johnathana Gilberta, který ho dokáže dovést k upírům, kteří se vrátili do města. Poté, co podle Jenny Logan záhadně zmizí (ve skutečnosti je zabit), seznamuje se Jenna s učitelem dějepisu Alaricem, se kterým to po dlouhé době vypadá aspoň trochu slibně. Spolu čelí lepším i horším chvilkám, a když už začne Jenna Alaricovi věřit, najednou se objeví jeho údajně mrtvá žena Isobel a vše se zase obrátí k horšímu. Přesto si Alaric a Jenna opět k sobě najdou cestu.


Jenna jako jedna z posledních neví, co znamenají záhadná úmrtí v Mystic Falls, stejně tak další kopa záhad, která obklopuje město. Až poté, co Klaus v Alaricově těle zaútočí na Jennu, se Jenna dozvídá od Eleny o existenci upírů. Zároveň je ale znovu ohrožena Klausem a to tak, že jí unese a promění ji v upíra, aby ji mohl obětovat ve svém rituálu a uvolnil tak svou vlkodlačí část, čímž by se stal prvním hybridem na světě. I když se Stefan pokusí Klausovi navrhnout výměnu jeho za Jennu, neuspěje a Jenna je při rituálu obětována. Klaus jí zabije před očima Eleny.

Jenna Sommers je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

jedna z nejlepších postav…škoda jí

26.6.2020 | 16:15:29
FaithOriginal

Sympatická postava, která nás opustila moc brzo :(

7.11.2018 | 19:30:10
Dark Angel

Najlepšia :D

9.5.2017 | 13:07:48
hyena

moja tajna laska

7.5.2017 | 17:59:11
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

škoda že jen hrála ve dvou řadách

16.3.2017 | 13:41:36
Kollci

Jedna z nejsympatič­tějších postav.. Moc ráda bych ji vídala i v dalších dílech :(

31.7.2013 | 20:15:10

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás