The Vampire Diaries (Upíří deníky) Josette Laughlin

Josette Laughlin

Josette Laughlin

Dvojče Kaie a doktorka v univerzitní nemocnici.

Sezóny 1
2014 - 2015

Josette je dvojčetem Kaie Parkera, ale má ještě několik dalších sourozenců. Pracovala jako doktorka v univerzitní nemocnici a byla čarodějkou, která však magii neprovozovala, protože ji kvůli bezpečí přenesla kouzlem do nože. Tohle se však změnilo a její síly se znovu aktivovaly, když se objevilo její dvojče, Malachai.

Jo se měla s Kaiem spojit, ale ona na to nebyla připravená a její další bratr, Luke, se nabídl a zaujal tak její místo. Luke však spojení nepřežil, takže zvítězil Kai. I přesto, že Jo Kaie nenáviděla, protože zničil jejich rodinu, souhlasila s tím, že mu pomůže s nevolností způsobené procesem sloučení a přenesla do něj svou magii. Udělala to i přesto, že Kai mohl celý klan Gemini s takovou mocí vyvraždit.


Jo později otěhotní s Alaricem a ti dva se brzo i zasnoubili. Jo byla však bohužel zabita Kaiem na své vlastní svatbě. Později se Bonnie pokusila skrze Fénixův kámen Jo vzkřísit, ale její tělo ovládl neznámí duch z kamene a tělo brzo zemřelo i s tímto duchem.

Josette Laughlin je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

Jo byla super :)

26.6.2020 | 16:34:02
VampKošilka

Oblíbila jsem si všechny dvojčata a Jo nevyjímaje. Byla zajímavá, silná, obětavá, chytrá, krásná a starostlivá a oni jí takto odšoupnou. Ještě k tomu její smrt strčí do pozadí, protože byl celý díl věnovaný loučení s Elenou.

28.10.2016 | 10:34:50
Car

hmmm Jo :-/ další postava kterou Plecka doslova pohřbila… Jo byla prostě pro Ricka ideální, bylo dost hnusný, jak umřela.. doufala jsem v její návrat pomocí kamene…ale zase nic :-(

28.10.2016 | 0:41:03

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás